Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
28
Favori
296.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: othfan

Aldım dvdleri .. faydalı cidden ekstra vidyolar da iyi oldu cidden..

İyi analiz etmişler smaç olayını verdikleri teknikleri air alert programını yapıp bitirdikten sonra denicem..smaç basarsam haber veririm..

beğendiğiniz için teşekkür ederim othfan

umarım en iyi şekilde faydalanırsınız,

çalışmalarınızda kolay gelsin

darısı diğer arkadaşların başına diyelim.

bu arada güzel haberlerinizi bekliyoruz
  • merhaba

AŞAĞIDAKİ EGZERSİZLER SADECE PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA YAPILMALI
    Diyor yani 1.Haftada sadece pzt,Çrsmba ve Cuma günü mü antreman yapıcam
    Bugün Başladım acaba ayrın bişey yapmayacak myıım
  • arkadaşlar 2.90 lık potaya smaç basabiliyorum. yani zıplamamın çok az daha artması lazım videoları bulabilmem için biri bana yardımm edebilir mi acaba ?
  • kimse cevap vermiyecek galiba
  • arkadaşlar ben yaklaşık 5 haftadır air alert 3 + bi dergide bulduğum soft bi antreman yapıyorum ve yaklaşık 8-9 cm daha yukarı zıplıyorum artık aşırı bi fark değil diyeceksiniz fakat insan zıparken bile bi hafif hissedio kendini... tavsiye ederim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow91

arkadaşlar ben yeni üyeyim. mesajları okudum da video bulamıyorum. 180 boyundayım. 17 yaşındayım. smaç basmak benim için büyük bi hayal gerçi filenin yarısını geçiyorum ama... bana en başından videoları atabilicek biri var mı acaba msn üzerinden? adrres : ebegec91@hotmail.com

shadow91,

umarım smaç basmayı gerçekten istiyorsundur

ve umarım hevesin değil hedefindir.

neyse pm atarsan yardımcı olurum

ilini, ilçeni, ve sana en yakın yurtiçi kargo şubesinin adını ve kendi cep telefonunu vermen yeterli

yarın yola çıkar inşallah
  • 13 yaşındayım 55 kiloyum boyum 1.65 bende programı yapıyorum. 3. haftadayım.hakkaten şimdiden faydası var.evin tavanına 3. haftada deymeye başladım yani programa başladığımdan beri.bakalım inşallah evin ordaki potalara smaç basarım.sanırım 2.95 ten daha alçak
  • ben de denemiştim geçen sene bu programı boy 1.76 falan kilo 72 falan 3.05 e değmiştim hem de hiç ısınmadan tekrar başlıyorum inşallah ilerletirim sıçramayı

Aslıda sadece Smaç vurmak için değil ben Blokkk yapmak için geliştiriyorum sıçramayı ama inanılmaz etkisi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: mad_03

13 yaşındayım 55 kiloyum boyum 1.65 bende programı yapıyorum. 3. haftadayım.hakkaten şimdiden faydası var.evin tavanına 3. haftada deymeye başladım yani programa başladığımdan beri.bakalım inşallah evin ordaki potalara smaç basarım.sanırım 2.95 ten daha alçak

sen 2.95 smac basman gıcde ınandırıcı degıl.eger gercek olmasını ıstıyorsan dogru degerlerı yazarsan ıyı olur.yoksa sen o boyla 1 numara olursun
  • iyide ben smaç bastığımı yazmadımki inşAllah basarım dedim zaten o potalarda 2,80 civarı olmalı
  • Arkadaşım ben 1,65 im 54 kg 13 yaş ve air alert III uyguluyorum uygulamaya başlamadan önce panyeye değebiliyordum (2,90) şimdi 3 haftam bitti ve üstümde montla ve çantayla panyayı 1 karış zorluyorum (2,95) küçük bir pota buldum ona da smaç basabiliyorum yaklaşık 2,85 hiç de şaşma
  • sen kaç cm zıplıyosun
  • Kaç cm zıpladığımı ölçmedim. İşte 2,95 e değebiliyorum. Bi de çok büyük bir yanlışlığı düzelteyim 10. hafta kas gerilmeleri 2*55 olarak yapılacak türkçeye çevirilirken hata yapılmış ingilizcesini blursanız inceleyin 10 haftada kas gerilmeleri 2*55
  • ben ayakkabısız 60 cm zplıyorum herhalde ayakkabıyla 80 e yaklaşır bakalım programdan sonra nolacak bizim okulda 3,05 lik pota var filenin ortasına geleyorum
  • tşkl.
  • İşte ben de o aralarda 80 falan
  • herşeyimiz aynı ilginç yani böyle biri olabileceğini hiç tahmin etmezdim
  • Yüzünü de görelim yakışıklı mısın? Geçen gün saydım da 12 kız beni sevmiş ama bunlar emin olduklarım şüpheli 4 kişi daha var (ciddiyim)
  • valla ukraynada yaşıyorum çok talibim oldu buranın kızlarını bilirsin
  • Zaman kaybı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.