Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
28
Favori
296.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar air alert 3 ün video varmı yada bulabileceğimwww.airalert.com dan hariç bi adres nasıl yapıldıgını görmek için yanlıs uygulamak istemiyorum.
  • quote:

arkadaslar air alert 3 ün video varmı yada bulabileceğimwww.airalert.com dan hariç bi adres nasıl yapıldıgını görmek için yanlıs uygulamak istemiyorum

kardeşim foruma yeni gelmişsin; hoşgeldi safalar getirdin.

bak şimdi:

gir youtube'a " GRAVITY BREAK SMAÇ ZIPLAMA BASKETBOL " yaz arat.

sonra da 16 parçalık ve toplamda 2 saat süren videoları sırayla izle.

ekrandaki yazıları okuyamıyorumki deme. seslendirildi çünkü dinlemeye çalış.

sonra baktın hoşuna gitti forumda üst konu olan "kapsamlı bir zıplama geliştirme rehberi : GRAVITY BREAK 1.0 full "

linkine tıkla beğendiğin boyuttaki versiyonu indir düzgünce seyret.

senin seviyende birinin sorabileceğinden daha fazla soruya cevap verimiş

bu forumdaki gerekli bilgilerden ve tecrübelerden de bahsedilmiş.

izledikten sonra da yine hoşuna giderse buraya yaz

eleştirilerin için de adamlar mail adresi vermiş : gravitybreak@gmail.com diye

oraya atıver. sonra kulaktan dolma bilgiler yerine ciddi bir çalışma sonucu hazırlanmış bu videodan faydalan derim.

şimdiden kolay gelsin

• Arkadaşlar 16 yaşındayım 1.75 boyum var 60 kiloyum.Arada sırada 3.05 e değebiliyorum ama smaç basmak için biraz daha zıplamamı arttırmam gerek.Pazartesi günü başlayacaktım ama merak ettiğim konu boy uzamasını durdururmu Lütfen cevap verin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mericgenc

Arkadaşlar 16 yaşındayım 1.75 boyum var 60 kiloyum.Arada sırada 3.05 e değebiliyorum ama smaç basmak için biraz daha zıplamamı arttırmam gerek.Pazartesi günü başlayacaktım ama merak ettiğim konu boy uzamasını durdururmu Lütfen cevap verin.

boyunu kisaltacagini sanmiyorum , senin geninde varsa uzarsin zaten boyle egzersizlerin pek etkileyecegini sanmiyorum
  • slm millet ben yeni üyeyim. boyum 1.87 yaşm 15 çift ayak çok rahat asılıyorum ama basamıorm. pek açıklamaları anlamadm.bna yardım edebilecek kşiler warsa lütfen beni eklesin
    garnet_duncan@hotmail.com
  • ben yapmaya calistim bunlari yaparken 175 boyum vardi 70 kiloydum simdi birakali yaklasik 2 sene falan oldu tam olmadi ama bir bucuk seneyi gecti suan ki halim 178 boy 90 kilo :D arkadaslar gercekten en son noktaya gelene kadar eger yapmaya devam etmezseniz ise yaramaz ehh bu kiloyla artik hic bisi yapamiorum ama sene basinda bile 270 potaya rahat smac basabiliodum simdi acma germe yapip isinmam gerekio basmak icin 305 bile acma germe ile degemiorum siz hesap layin cemberde kaliorum o yuzden butun programi yapamicaksaniz yapmayin ama yapicaksaniz ugrasmaya deger bisi kolay bi yontem olsa ziplamak icinde ziplasak bu cok zorluodu beni
  • kiliomu yazmamışım 65kg ım bi de bn bu programdaki sayılardan fazla yapsam çnkü normal oluo.o sayılar kasmıo.20 ise 30 falan yapsam bi de günde 3-4 sefer yapsam bi sorun çıkmaz de mi??? yardm edin plss
  • sen yap az dan coga dogru.bakalım 100/4 atlarken ne olacak.bana cok kotu olmustu.ama bıtırdım.atvenced bıtırdım.85 zıplama ama daha fazla sı sart.bır kac program daha bıtırmelıyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeSuR YuReK

sen yap az dan coga dogru.bakalım 100/4 atlarken ne olacak.bana cok kotu olmustu.ama bıtırdım.atvenced bıtırdım.85 zıplama ama daha fazla sı sart.bır kac program daha bıtırmelıyım

bana mı söylüyorsun ???? bi de ben şeyi anlamadım bölümler kaç parça halinde olcağı mı ? 100/4 demişsin 25 er tane olarak mı yapılacak ?
  • Hayır.4 tane 100 yapacaksın.1 set 100 taneden olmak üzere 4 set.Yani 4*100.
  • quote:

Orjinalden alıntı: İlkkan23LeBron

Hayır.4 tane 100 yapacaksın.1 set 100 taneden olmak üzere 4 set.Yani 4*100.

eyw teşekkürler.ilk dün yapmaya başladm bgn biraz ağrıyo ilk günden sonra doğaldır değil mi ?
  • Yani herkesin yapabileceği türden bir program değil ondan ağrıyordur.Ama şu günlerde bile ağrıyorsa tamamen bitirmen açıkçası biraz zordur.
  • ben akşam saat 6 dan sonra 4 sefer yaptım bu programı fazla fazla olarak
  • Sakın fazla yapma vücudu fazladan zorlamanın bir manası yok.Çünkü bu program ona göre hesaplanmış,ölçülmüş ve en sonunda bu hale gelmiş bir program.4 kere yaparsan fazladan zıplayamazsın sadece bacaklarını zorlarsın.Zaten ileri ki haftalara gelince 1 kez yapması bile zor gelecektir sana.
  • hmmm çok tşkler zorlamaym bi daha o zaman
  • zaten progran kendı akısı zorlastırıyor.deneme donemlerındesın suan,7 haftadan sonra gorecez senıde.ıste o zaman ısın aslı ortaya cıkacak. bır hareketten dıgerıne gecerken dınlenme hızlıca gec.(dınlenme olmuyor bu arada)
  • ya snde bu air alertin programı war mı
  • konunun en basına bakarsan orada hareketler var.eger vıdeo ıstıyorsan'gravity break arattır buradakı arkadas yaptı bızım ıcın yararlana bılırsın.yapan CETİNKAYAS soruda sora bılırsın oan fazla gıremıyor ama cevaplandıracaktır
  • CESURYÜREK teşekkür ederim,

iyi ki varsın , ve iyi ki GRAVITY BREAK TEAM 'desin.

" othfan " kullanıcı isimli arkadaşın dvd'sini bugün yazıp adresine gönderdim.

karamano1984 de adres bilgilerini gönderince kendisine göndereceğim.

GRAVITY BREAK smaç meselesine yeni başlayan arkadaşlar için hazırlandı

başlangıç seviyesindeki arkadaşların ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacaktır

forumumuzda rapid ve youtube linkleri var aratıp bakabilirler.

rapidden indir indir bitmiyor diyen arkadaşlar için tekrar edeyim;

sadece kargo masrafı karşılığında isteyen bütün arkadaşlara gönderebilirim.

ayrıca şu aralar rapidden indirmekte olduğum dvd kalitesindeki t-mac , garnett , howard , duncan videolarını da ekliyorum

othfan ve karamano1984 arkadaşlara ilgileri için teşekkür eder, en iyi şekilde faydalanmalarını dilerim.

sadece size enyakın kargo şubesinin adını ve telefonunuzu öm ile vermeniz yeterli.

isteklerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetinkayas -- 7 Şubat 2008; 1:26:32 >

• Aldım dvdleri .. faydalı cidden ekstra vidyolar da iyi oldu cidden..

İyi analiz etmişler smaç olayını verdikleri teknikleri air alert programını yapıp bitirdikten sonra denicem..smaç basarsam haber veririm..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.