Şimdi Ara

[ASUS ROG Swift PG278Q] Kişisel İnceleme/Deneyim - Sorun/Cevap (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
13
Favori
53.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat 3000 tl civarı olacağa benziyor dolarla verilen fiyatlara kdv kesinlikle dahil değildir.
    1200$+KDV benim hesap daha doğru çıktı Hayırlısı zaten başka modellerde çıkacakmış.
  • gonuldagi kullanıcısına yanıt
    En az 1 yil boyunca hayal oldu demekki
    Fiyati dusene kadar takip edecegiz uzaktan bakmakla yetinecegiz anlasilan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer 1200 + KDV ise yalan olur, O zaman gider 1080p Philips 120 HZ G-sync monitoru alırız. en azından G-sync yi tadmış oluruz ve bir mühdet daha 1080 devam ederiz
  • doslar asus yetkilisinin yaptığı açıklamalarda 1200 dolar içinde kdv diğer vergiler dahil dendi yani fiyat max 2580tl
  • sardemir kullanıcısına yanıt
    Kdv siz de olsa gene yalan olur hocam.
    2500 lira monitore vermek cok fanatiklige girer
    1800 lira bu monitor icin en uygun rakamdi ama asus gene abartti olayi.

• quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Kdv siz de olsa gene yalan olur hocam.
    2500 lira monitore vermek cok fanatiklige girer
    1800 lira bu monitor icin en uygun rakamdi ama asus gene abartti olayi.

Kesinlikle hocam, yine fazla 2500 fakat şöylede bir şey var, 8 ay boyunca fiyatı asla inmeyecek bu meretin, göre kampanya yapacaklarmış asustaki yetkili abeyimizin dediğine göre

• 2000-2100 civarına gelir büyük ihtimalle .
  • Gelsede artık alsam bitse bu hasret :D Arkadaşlar birde bu ölü piksek sıkışmış piksel vs gibi bir sorunla karşılaştığımız zaman hangi mağaza 1e1 değişim şansı verirki bu olayda çok önemli okadar para vericez arızalı bi piksel cıkarsa gerçekten morali bozar
  • Olu pixel olayi cok farkli bir is.
    5 taneye kadar olu pixeli kabul etmeyen firmalar var 1 taneyide kabul etmeyen firmalar var.

• Eğer alıcısı fazla olursa bi arkadaş 8 ay dedi fiyat inmez diye. Doğru söyledi.Eğer satılmassa minimum 2000-2150 lira falan olur. Şuan minimum fiyatı 2500 lira diye gözüküyor.
  • daha satışa çıkmadımı bu monitör
  • 1600 TL'den bir kuruş fazlasını hak etmiyor.
  • bu monitör 144hz değil mi?ben mi yanlış bakıyorum?

http://rog.asus.com/324842014/gaming-monitors/swift-pg278q-available-july-g-sync-144hz-wqhd-gaming-monitor/

geçen gün Türkiye'de lanse edildi. Ancak satışa ne zaman çıkacağını merak ediyorum. Bilen var mı? uzun süredir bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canskru

bu monitör 144hz değil mi?ben mi yanlış bakıyorum?

http://rog.asus.com/324842014/gaming-monitors/swift-pg278q-available-july-g-sync-144hz-wqhd-gaming-monitor/

geçen gün Türkiye'de lanse edildi. Ancak satışa ne zaman çıkacağını merak ediyorum. Bilen var mı? uzun süredir bekliyorum.

normalde 120hz turbo modde 144hz

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

1600 TL'den bir kuruş fazlasını hak etmiyor.

+1

abarttılar da abarttılar

tmm güzel ama 2100 3000 felan noluyoruz yahu bu paraya full sistem diziliyor.
  • Arkadaşlar aklıma bi soru takıldı araştırdım ama pek te bi tatmin edici cevap bulamadım biz bu monitörde ulmb beraber G-SYNC aynı anda kullanabiliyormuyuz?
  • Beklemedeyiz fakat henuz hicbir yerde satisa sunulmadi. Ne zaman satisa sunulacak bilgisi olan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarvelX

Beklemedeyiz fakat henuz hicbir yerde satisa sunulmadi. Ne zaman satisa sunulacak bilgisi olan var mi?

Valla bende bekliyorum hocam fiyatına gore alıp almiycama karar vericem ama hala satisa sunulmadi

• Renji-tr kullanıcısına yanıt
    1800-2000 TL civarinda gelmesini bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.