Şimdi Ara

TouchPal Keyboard

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TouchPal Keyboard : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cootek.smartinputv5&hl=tr

açıklama:

** swiftkey gibi parmağınızı kaldırmadan yazı yazılabiliyor
    ** kelime tahmini bence çok iyi
    ** genel ayarlar (sağ üst köşede çark işareti) -- dış görünüm (en altta daha fazla tema (tema paketini internetten indirin)) seçeneğinden farklı temalar indirebilirsiniz (internet gerekli)
    ** Türkçe dil paketini internetten indirebilirsiniz (klavye arayüzünde en üstten soldan ikinci simgeye tıklayınca çıkan "more" a tklayarak istediğiniz dili indirebilirsiniz)
    ** birçok özellik daha var deneyin görün derim

• kelime tahmini bence kotu yoksa gayet iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudretxxx

kelime tahmini bence kotu yoksa gayet iyi

klavyenin en üst barında kelime tahminlerinin devamı var (en sağdaki ok işaretine tıklayınca çıkıyor) olabilecek her türlü kelimeyi türetiyor hocam. genede beğenmemiş olabilirsiniz ama bana sorarsanız ücretsiz bir uygulama için çok iyi.
  • Tahminler konusunda SwiftKey in yerini tutacak bir klavye henüz bulamadım. Touchpal güzel gibi ama yeterli değil. Yazarken insanı kabız edebilecek tavsiyeler veriyor bazen. Ama fontunu ve temaları beğendim

Hatta fontu bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

quote:

Orijinalden alıntı: kudretxxx

kelime tahmini bence kotu yoksa gayet iyi

klavyenin en üst barında kelime tahminlerinin devamı var (en sağdaki ok işaretine tıklayınca çıkıyor) olabilecek her türlü kelimeyi türetiyor hocam. genede beğenmemiş olabilirsiniz ama bana sorarsanız ücretsiz bir uygulama için çok iyi.

hocam kelimeyi kendisi duzeltiyor ya orda saçma kelimeler olabiliyor sırf onun için guncellemiyirum touchpal ı

• quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond

Tahminler konusunda SwiftKey in yerini tutacak bir klavye henüz bulamadım. Touchpal güzel gibi ama yeterli değil. Yazarken insanı kabız edebilecek tavsiyeler veriyor bazen. Ama fontunu ve temaları beğendim

genel ayarlar (sağ üst köşede çark işareti) -- dış görünüm (en altta daha fazla tema (tema paketini internetten indirin)) seçeneğinden farklı temalar indirebilirsiniz (internet gerekli)
  • anladım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond

Tahminler konusunda SwiftKey in yerini tutacak bir klavye henüz bulamadım. Touchpal güzel gibi ama yeterli değil. Yazarken insanı kabız edebilecek tavsiyeler veriyor bazen. Ama fontunu ve temaları beğendim

genel ayarlar (sağ üst köşede çark işareti) -- dış görünüm (en altta daha fazla tema (tema paketini internetten indirin)) seçeneğinden farklı temalar indirebilirsiniz (internet gerekli)

Touchpal temalarını indirdim zaten de ekstra temaları çok amatörce. Benim ihtiyacım olan o önerilerin falan yazdığı yerdeki yazının FONT ismi

Bilmem anlatabildim mi :-\

• denedim beğendim tavsiye için sağol
  • Ben de swiftkeyden buna geçtim. bence çok daha kullanışlı.
  • Şifre gibi verileri toplamasına izin verdiğimiz ayar kısmına nereden giriyoruz ?

• 4Ever SwiftKey
  • quote:

Orijinalden alıntı: xardias

Şifre gibi verileri toplamasına izin verdiğimiz ayar kısmına nereden giriyoruz ?

valla öyle bir ayardan benim haberim yok
  • Güzel program. Nümerik T9 kullanıyorum. Tahminlere kelime eklenebilir olması gayet güzel. Çok hızlı yazabiliyorum. qwerty klavye kullanamıyorum diyenler bence bunu beğeneceklerdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mi-zah

Güzel program. Nümerik T9 kullanıyorum. Tahminlere kelime eklenebilir olması gayet güzel. Çok hızlı yazabiliyorum. qwerty klavye kullanamıyorum diyenler bence bunu beğeneceklerdir..

aynen katılıyorum, artı efektleri ve temaları da çok hoş
  • Yazdigim seyi silerken ayni kelimeyi tekrar yaziyor. Gizli bir tus filan mi var sizde oluyo mu nasil kapatabiliriz bu ozelligi

• epey uzun zamandır kullanmıyorum programı birde tam anlayamadım sorunuzu. biraz daha bilgi verebilirseniz belki hatırlarım.
  • quote:

epey uzun zamandır kullanmıyorum programı birde tam anlayamadım sorunuzu. biraz daha bilgi verebilirseniz belki hatırlarım.

Şimdi hocam örnek vereyim. Mesja yazarken mesela hocam yazacam ama ben hıcam yazdım backspace yani silme tuşuna basıyorum bas çek bas çek yaparak. Ama bu kılayve bi yandan siliyor bi yandan hıcam ekliyo bazen.
  • ekliyor derken üst kısımda tahmin bölümüne mi ekliyor??
  • quote:

ekliyor derken üst kısımda tahmin bölümüne mi ekliyor??

hayır yazıyı yazdığım kutucuğa.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.