Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.374
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elektrikli süpürge ya da tarayıcı alasım var. Bu forsatı kaçırmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif32

İki tane paraf var. Alacak birşey bulamadım. Bön bön hepsiburada'ya bakıyorum.

durumumuz aynı. Alamamazlık ta yapamam, yapmam, yapamıyorum, yapmamalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

parafı olan ipad alıp karıyla bana satabilir veya prafı olup 500tlye tamamlamak isteyenle 2tb hdd alabilirim pm beklerim

hangi ipad, kaça?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Motorola Razr XT910 ürününü almak istiyorum, şuan 859 lira sitede. Paraf sahipleri ürün için teklif verebilir mi acaba? İstanbul'da olursa alışverişi beraber yaparsak daha iyi olur.

Paraf kullananlardan nasıl bir teklif bekleniyor anlamış değilim? Adios gibi değerli puan kullanımı yok ki!

100 lira puan ve 100 lira da çek veriliyor hocam, ayrıca 4 ay ertelemeli 12 taksit fırsatı da var ve bunların karşısında ben nakit ödeme yapacağım. Elbet bunların karşılığında makul bir fiyat bekleniyor kart sahiplerinden.

anladım, ben adiosdaki gibi uçan tekliflerden istiyorsunuz diye düşünmüştüm:)

• İnsanı böyle borca sokacaklar Arabaya antifriz el süpürgesi bardaklık fm transmitter cam suyu havlu vs kargo bedava aldım 262 lira tuttu.Hiçte ihtiyacım yoktu
  • quote:

parafı olan ipad alıp karıyla bana satabilir veya prafı olup 500tlye tamamlamak isteyenle 2tb hdd alabilirim pm beklerim

inceltmesiz okuyunca sesli güldüm

• quote:

quote:

quote:

quote:

Motorola Razr XT910 ürününü almak istiyorum, şuan 859 lira sitede. Paraf sahipleri ürün için teklif verebilir mi acaba? İstanbul'da olursa alışverişi beraber yaparsak daha iyi olur.

Paraf kullananlardan nasıl bir teklif bekleniyor anlamış değilim? Adios gibi değerli puan kullanımı yok ki!

100 lira puan ve 100 lira da çek veriliyor hocam, ayrıca 4 ay ertelemeli 12 taksit fırsatı da var ve bunların karşısında ben nakit ödeme yapacağım. Elbet bunların karşılığında makul bir fiyat bekleniyor kart sahiplerinden.

anladım, ben adiosdaki gibi uçan tekliflerden istiyorsunuz diye düşünmüştüm:)

Yok hocam uçan teklif beklemiyorum :)

• Arkadaşlar, şimdi 500 TL (kdv dahil) alışveriş yaptığımızda 50 TL hediye çeki kullanırsak, 100 TL hediye çekini alabilir miyiz?
  • quote:

quote:

quote:

hangi ipad, kaça?

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-ipad-mini-16gb-79-wi-fi-siyah/productDetails.aspx?productId=bd40706&categoryId=3008012&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d3008012%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-max_createddate_pl%26fh_maxdisplaynrvalues_brand%3d-1%26fh_secondid%3dbd40706%26fh_lister_pos%3d4%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bapple%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3000500%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3000500_3008012%257d%26fh_refview%3dlister

mini 800 teklifiniz ne

edit: cevap çok gecikince teklifi iptal ettim hocam.
    iyi geceler, bilgisayar başından ayrılmam gerek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmavcu -- 2 Mart 2013; 21:51:11 >

• Benimde ilgilenen arkadaslara, teklifim war...

HB ' den Tablet alacağımm .. 400.TL
    Paraf karti yeni olan we indirim almak isteyen'lere...

Bu Alışverisin karsılığında Ben 300.TL nakit werirrim.. diger bütün puanlar we cekler isteyenin olabilir...

Yer. İstanbul Kadıkoy - Göztepedeyim...

Düsünenler mesaj atabilirler....

Tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuémcé -- 2 Mart 2013; 21:30:19 >
  • parafı olmayanlara 500 lira ve üstü alışverişerde 140 tl indirim ile alışveriş yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

İki gün önce bende basvurdum, mhp ile gorustum hafta içi sizi arayacaklar ondan sonra 15 gün içinde kart elinizde olur dedi...konu baya karışmış bilgili olan biri şu konuyu netlestirebilirmi, kart elime ulaştığında %20 hb parafcard puan+100 tl ilk ekstre indirimi+ 30 tl parafcard günüm +olursa hb çek kampanyalarini birlestirebilirmiyim, kendi hesabima göre tek çekim yaparsam böyle bi ihtimal var yinede bilgili bi arkadaş cevap verirse çok sevinirim..

Bi allahın kulu cevap vermiycekmi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InceptioN34

Arkadaşlar, şimdi 500 TL (kdv dahil) alışveriş yaptığımızda 50 TL hediye çeki kullanırsak, 100 TL hediye çekini alabilir miyiz?

Sonuçta 400tl ödemiş oluyorsun. Açıklamayda yaanlara bak bi bence ama olmaz.
  • 100 t lik hediye çekini nasıl kullanacağız. herşeyi almak yasak, ben anlamadım ne alabileceğiz. varmı daha önceki çekleriyle alışveriş yapan hangi guruptan alabiliriz. şimdiden atayım aklıma???
  • vestel led tv aldık babamlara
    760tl bakalım parafpuan ve hediye çekleri gelecek mi
  • Bir önceki kampanyadan bir arkadaşa aldırdığım bugün elime geçen ve sadece refurbished olup olmadığını anlamak için açıp kutusuna koyduğum MOTOROLA ATRİX cihazımı 450TL'ye satıyorum almak isteyenler PM'den ulaşabilirler.

Cihaz refurbished değil bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkrdn -- 2 Mart 2013; 22:23:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyy@h

100 t lik hediye çekini nasıl kullanacağız. herşeyi almak yasak, ben anlamadım ne alabileceğiz. varmı daha önceki çekleriyle alışveriş yapan hangi guruptan alabiliriz. şimdiden atayım aklıma???

Açıklamayı okusana. Herşey yazıyor.
  • İsteyene 450 lira üstü istediği ürünü 100 liraa indirimli alabilirim...Çekide verecekmisin v.s diye mesaj atanlarada gerekli cevap verilecektir.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.