Şimdi Ara

JIAYU G3 // 1 GHZ 1GB Ram / 8.0 MP HD 1280x720P / 4.5 Inch IPS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.840
Cevap
24
Favori
155.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bende sipariş vermiş bulunmaktayım. Telefonu 2 aydır inceliyorum, telefonu gelen arkadaşların memnun olması üzerine sipariş verdim. Bataryası çizilmez camı ve ekran kalitesi beni cezbeden şeyler oldu. Benim tek merak ettiğim telefonun ahize sesi net ve yüksek mi? Cevap verebilirseniz gerçekten çok memnun olurum. Bu arada tmallbox'tan sipariş verdim justine gümrükte kalırsa ne olur diye sordum tekrar göndeririz dedi. Tabi buraya gelmesi gümrükte kalması geri gidip tekrar gelmesi 2 ayı bulur. İnşallah kalmaz. herkese iyi forumlar
  • Aklıma sonradan geldi tekrar ekledim 2 parça oldu bu kadar tepki göstermenize gerek yok. Hata insanlara mahsus tekrarlamayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

Ahize sesi gayet güzel ve net. HTC Wildfire S ve avea hat kullanıyordum. Konuşma kalitesi ve çekim biraz zayıftı. Şimdi ise G3'le ikiside gayet güzel.
    Müzik dinlerken son ses verince biraz parazit oluyor gibi hissediyorum. Benim gibi hisseden varmı ?
  • Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla

Sonradan aklıma geldi tekrar yadım 2 mesal oldu onun için İlk silinen konudaki pda, root ve rom yükledim sanırım imei den. Teşekkürler. Burası yine kargoya dönece ksanırım birkaç mesaj var yine öncelikle onunla ilgilenilsin. Mal canın yongasıdır bozuldu sanıp telaş yaptım herkes yapabilir sizler kadar tecrübeli değilim. Yinede teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailozses

Öncelikle sıkıntı yok alınacak bi durumda yok, daha önce ki mesajlarınızda da hemen hemen aynı durum vardı ben sadece uyardım. :)

quote:

Orijinalden alıntı: ayhan1993

quote:

Orijinalden alıntı: cihan59

Arkadaşlar PayPala da güvenmeyin satıcı yan yatarsa PayPal gümrük problemi sizin probleminizdir diyip işin içinden çıkabiliyor.
    Xiaomi Mi-Two konusunda neoAyhan nickli arkadaşın yaşadığı problemi inceleyin isterseniz.http://forum.donanimhaber.com/m_64671973/mpage_39/key_xiami/tm.htm

• Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla

Arkadaşlar PayPala da güvenmeyin satıcı yan yatarsa PayPal gümrük problemi sizin probleminizdir diyip işin içinden çıkabiliyor.
    Xiaomi Mi-Two konusunda neoAyhan nickli arkadaşın yaşadığı problemi inceleyin isterseniz.http://forum.donanimhaber.com/m_64671973/mpage_39/key_xiami/tm.htm

Teşekkürler Dikkat etmeye çalışırım.
  • Piyasadaki silikon kaplardan G3 e uyan varmı arkadaşlar biliyormusunuz? Birde elinde fazladan orjinal G3 siyah silikon kabı olan varsa pm atabilirmi?
  • biraz önce tlf teslim aldım, daha önce alan arkadaşların yardımlarını bekliyorum(ilk önce 12 saat şarj etmem lazım galiba, daha sonra root etmem mi lazım), bekleyen herkes tlf. sorunsuz alır umarım..
  • Hayırlı Olsun faruk28
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk28

biraz önce tlf teslim aldım, daha önce alan arkadaşların yardımlarını bekliyorum(ilk önce 12 saat şarj etmem lazım galiba, daha sonra root etmem mi lazım), bekleyen herkes tlf. sorunsuz alır umarım..

Bak şimdi gümrüğe takılma korkumu azalttın inşallah benimkide takılır pm den nerede oturduğunu söylersen sevinirim (örn : İstanbul/Beykoz)
  • Cihan59.
    teşekkürler
  • bu telefon arızalandığı zaman ne yapacaksınız ?
  • Hayırlı olsun Faruk 28 darısı bekleyen arkadaşlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

biraz önce tlf teslim aldım, daha önce alan arkadaşların yardımlarını bekliyorum(ilk önce 12 saat şarj etmem lazım galiba, daha sonra root etmem mi lazım), bekleyen herkes tlf. sorunsuz alır umarım..

Bak şimdi gümrüğe takılma korkumu azalttın inşallah benimkide takılır pm den nerede oturduğunu söylersen sevinirim (örn : İstanbul/Beykoz)

Hocam imzadaki fotoyu küçültmen lazım. Yöneticiler siliyor yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

Hocam imzadaki fotoyu küçültmen lazım. Yöneticiler siliyor yoksa.

Sağolun hocam bir ara uğraşırım

• quote:

Orijinalden alıntı: commodore63

bu telefon arızalandığı zaman ne yapacaksınız ?

Tamir edeceğiz, olmuyorsa çöpe atıp, üzerine bir bardak su içeceğiz :)
  • Yine gümrük olayları dönmeye başlamış. Gümrük için ayrı link yok mu
  • Çok pahalı Bu Jiayunun parçalarıda yahu
  • tlf root edicem ama pdanetz350 progrmını çalıştıramıyorum hata veriyor

• ya bu root cwm dosyaları görünmüyor.
    cwm 2.yol dosyaları lazım bana
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.