Şimdi Ara

JIAYU G3 // 1 GHZ 1GB Ram / 8.0 MP HD 1280x720P / 4.5 Inch IPS (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.841
Cevap
24
Favori
155.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.euphoricarythmia.com/showthread.php?t=31291

ARKADAŞLAR BU SİTEDE GÜZEL DUVAR KAĞITLARI VAR, TAVSİYE EDERİM. 1440*1280 ÇÖZÜNÜRLÜKTE...
  • Root yaptım sim kartı görüyor fakat mobil hat kullanılamaz diyor ne yapmam gerekir yaptığıma yapmışıma pişman oldum
  • başka sim kart taktım onlardada aynı şeyi yapıyor mobil ağ kullanılamaz diyor.
    kendi simim başka telefonda çalışıyor.
  • Nasıl yapacağız root yaptım o room yükledim sim kartı görüyor fakat mobil ağ kullanılılamaz diyor .
    Ne yaymam gerek acaba. Teşekkürler.
  • IMEI 
    IMEI değiştirme yöntemi Newman N1 Konusundan Alınmıştır Bunu da bizzat yaptım sorun yok.

a. Google Play'den Mobile Uncle Tools programını indirin.
    b. Programı açın ve sırasıyla şu işlemleri takip edin:
    EngineerMode->Engineer Mode (MTK)->CDS Information->Radio Informatıon.
    Karşınıza Phone 1 ve Phone 2 çıkacak. Ben tek sim kullanacağım için kartı W/G yazan yere taktım, 3G'ye bağlandım gayet hızlı, aramada falan sıkıntı yok, telefonda 1. SIM diye görünüyor. Phone 1 bölümüne girip AT+ yazan yeri tıklayın, zaten E harfine tıklayınca karşınıza iki kod hazır halde çıkacak, birinciyi seçin, iki tırnak arasına tıklayıp kullanmak istediğiniz IMEI'yı yazın.
    c. İkinci SIM'i de kullanacaksanız Phone 2'ye tıklayın, alt satırdaki AT+ yazan yere tıklayın E harfine basın karşınıza çıkan ikinci kodu seçin. Tırnak içine kullanacağınız IMEI'yı yazın.
    d. Send At Command'e tıklayın. Allta işlemin tamamlandığını belirten yazı çıktıktan sonra programdan çıkın, telefonu yeniden başlatın. *#06# nosunu arayın, karşınıza kullandığınız IMEI veya IMEI'ler çıktıysa işlem tamamdır.

Karşınıza çıkacak kodlar:

-> phone 1 için -> AT+EGMR=1,7,"yeni yazacağın imei numarası"

-> phone 2 için -> AT+EGMR=1,10,"yeni yazacağın imei numarası"

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailozses

Hangi işlemle root yaptınız dosyaları nereden indirdiniz, root yapmadan önceki rom neydi, hangi romu attınız.
    ayrıca arka arkaya aynı soruyu sormanın nedeni nedir biraz sabırlı olsanız mutlaka cevap veren olur.
    insanlar size cevap vermek için pusuda beklemez sadece sabırlı olun, derdinizi güzelce anlatın yeter...
  • Arkadaşlar 2 yıldır vodafone 945 kullanıyorum çok tel değiştiren biri değilim 945 bazen yetersiz kaliyor. Özellikle yabancı dizi ve film merakim var online ve indirdiğim filmleri hiç takılmadan açan bir uygun bir telefon bakıyorum g3 çok hoşuma gitti ayrıca bir arkadaşımin arkadaşı hava yolu personeli onun aracılığıyla getirtme ihtimalim var kesin değil ama kabul ederse gümrük işi olamayacak. Bir problem kaza olmassa 3 yıl tel degistirmem g 3 tavsiye edermisiniz birde 200 dolar civarinda 3 model siralamaniz nasıl olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yufat

öncelikle şunu söyleyim bugün bi arkadaşta S3 vardı ben tabi bilmediğimden bu S3 mini mi diye sordum yok normal S3 dedi yani anlıyacağınız ben telefona G3e iyice alışmışım... Büyük diyene sadece saçmala yaaa diyorum :)

ilk sırada tabiki kullandığım için G3
    ikinci sırada amoi n820/821
    üçüncüsü umi x1 olabilir
    burada sadece batarya ve kasalar farklılık gösteriyor birde hatırladığım kadarı ile amoinin ekran çözünürlüğü düşük...
  • Arkadaşlar ilk mesaja imza ekledim isteyenler kullanabilirler
  • Ben G4 nasil olacak onu bekliyorum. Resimlerini gorduk ama birde kendini gormek lazim. subat ayinda umaarim dedikleri gibi cikar. Ertelenme ihtimalide var.
  • Arkadaşlar rom lardan test ettikleriniz varmı hangi rom'u tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01Mrt

quote:

Orijinalden alıntı: yufat

öncelikle şunu söyleyim bugün bi arkadaşta S3 vardı ben tabi bilmediğimden bu S3 mini mi diye sordum yok normal S3 dedi yani anlıyacağınız ben telefona G3e iyice alışmışım... Büyük diyene sadece saçmala yaaa diyorum :)

ilk sırada tabiki kullandığım için G3
    ikinci sırada amoi n820/821
    üçüncüsü umi x1 olabilir
    burada sadece batarya ve kasalar farklılık gösteriyor birde hatırladığım kadarı ile amoinin ekran çözünürlüğü düşük...
    @Sènior Farfalla

teşekkur ederim cevap için arkadaş çinde bu telefonu bulmakta sorun yaşamaz sanırım jiayu oldukça tanınmış bir markaymış ama yinede bulamazsa diye 3-4 tane telefon modeli söyleyeceğim.
    birde renk olarak ne tavsiye edersiniz imza da olan renk silver sanırım çok şık ama kenarlardan felan atma yapar mı en iyisi siyah almakmı ne dersiniz?

• Ben kendime siyah aldim

• 2ci bir batarya ihtiyaci oluyor mu ?
    Telefonu aldiginizda ekran koruyucu takili mi geliyor yada yaninda ekran koruyucu geldi mi ? ,
    Bende ,Yarin pandawillden siparis vericem insallah takılmadan gelir.

G3 Resmi Androîd 4.1 çikti mi acaba oyle bir duyum aldim da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-İsTaNBuL-_ -- 12 Ocak 2013; 0:46:43 >
  • ekran koruyucu takili gelmiyor.Ama çok kolay düz olduğu için.
    telefonu internet amaçlı çok kullanıyorsanız duvar şarj adaptörü ve ikinci batarya almanızı tavsiye ederim şarj olma süresi biraz uzun.
    case olarakta siyah silicon daha hoş duruyor gray yada black modeliyle aşağı yukarı hepsinden mevcut bende plastik case de güzel ama sert olduğu için kolay kırılabilir gibi geldi.

kısaca aksesuar olarak

yedek batarya
    duvar şarj adaptörü.
    black slicone case.

tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retlik -- 12 Ocak 2013; 0:57:02 >
  • Arkasi desenli plastik 6 dolarlik olanlar dimi.
    Gumus almayi dusunuyorum.(soyulma atma falan yapmaz insallah.)
    Mavi renk kilif guzel duruyor gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-İsTaNBuL-_ -- 12 Ocak 2013; 1:19:03 >
  • Bende almayı düşünüyorumda çok tereddürtteyim. Gümrüge takılırmı diye birde gümrüge takıldı diyelim para iadesi oluyor mu ?
  • İdae oluyor ama Paypal ile alırsan daha rahat edersin.
  • evet onlar mavi kılıfda var bende açıkçası siyahı beğendim mavi çok mat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan59

İdae oluyor ama Paypal ile alırsan daha rahat edersin.

evet paypalla alıcamda çok kafam karıştı tereddütteyim ya

Bu arada telefonda bildirim ışığı var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuRovix -- 12 Ocak 2013; 2:00:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.