Şimdi Ara

JIAYU G3 // 1 GHZ 1GB Ram / 8.0 MP HD 1280x720P / 4.5 Inch IPS (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.840
Cevap
24
Favori
155.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ah keske cihazim gelsede size arastirip bilgi verebilsem...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimkisi Daha yola çıkmadı bile :)
  • Bu fiyat aralığında alınabilecek en güzel telefon daha ne olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk28

internet ayarların için linkdeki programı tavsiye ederim. tek dokunuşla herşeyi kendi ayarlıyor.

Apn Turkey

Kaldırmak istediğin öğelerin üzerinde basılı tutup titreşimi hissedince yukarı kaydır.

Ahize simgesinide aynı şekilde geldiği yere koyabilirsin.

• quote:

arkadaşlar 3G görüntülü görüşmede sorun yaşayan var mı. benim tlf da karşıdaki kişiyi göstermiyor renkler birbirine girmiş olarak gözüküyor(hat avea aynı hatla başka tlf da sorun yok)

Bende de aynı sorun var hattım vodafone yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

Üstünde gelen orjinal romu kullanıyorum. İkinci android telefonum ama hiç rom atmadım pekde düşünmüyorum.
    Android 4.0.4 üstündeki rom. Yakın zamandada resmi rom güncellemesi verilecekmiş diye duyduk. (4.1 Jelibon )
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

Tarihte bir ilk olsa gerek. Kopyalanan bir çin telefonu. Hemde eski dünya devinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkuk

Sanırım anlamanın bir yolu yok hocam. Zamanla göreceğiz artık hangi partiden olduğunu. Kesinlikle ilk partiden olmadığını söylüyorlar ama kapatılan konudan bi arkadaşın başına bu problem gelmişti, ismini hatırlayamıyorum. Sorunu çözüldümü orasınıda bilmiyorum. Bu konuya geldiyse bizi bilgilendirir sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

quote:

Orijinalden alıntı: commodore63

bu telefon arızalandığı zaman ne yapacaksınız ?

Tamir edeceğiz, olmuyorsa çöpe atıp, üzerine bir bardak su içeceğiz :)

• surga cevap için sağol...APN uygulaması ROM değişikliği yapılmış tlf larda çalışıyormuş denedim uygulama çalışmıyor
  • quote:

Şöyle söyleyeyim. Önceki telefonda kullanmıştım çalıştı ve ayarları yaptı. Bu telefonda ise direk hattı taktım ve interneti kullanmaya başladım. Ayar yapmaya gerek kalmadı. Öyle olunca Apn yi bu telefonda denememiştim.

JIAYU G3 // 1 GHZ 1GB Ram / 8.0 MP HD 1280x720P / 4.5 Inch IPS
     JIAYU G3 // 1 GHZ 1GB Ram / 8.0 MP HD 1280x720P / 4.5 Inch IPS

Benim internet ayarları bu şekilde. Belki faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surga -- 14 Ocak 2013; 10:14:47 >

• . silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcspirit -- 14 Ocak 2013; 11:00:39 >
  • surga verdiğin ayarlarda olmadı
  • quote:

Artık yapabileceğim bişey kalmadı. Avea internet sitesinden ayar istemeyi denedinmi? Gerçi bu cihaz için desteği yoktur diye düşünüyorum ama bi dene şansını istersen.
    Hattını root suz bir android telefona takarak apn uygulamasını çalıştır ve internet bağlantısını denedikten sonra hattını tekrar G3'e tak ve direk internete bağlanmayı dene. Mantıksız bir yöntem ama bende olduğu gibi belki sendede olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yeni konunun farkına siz yazınca vardım. Sildim mesajıda.

Sizin mesajı da düzeltinde konu kirli kalmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcspirit -- 14 Ocak 2013; 11:04:48 >
  • Jiayu'yu mu önerirsiniz yoksa TWL'yi mi arkadaşlar? G3 gerçektende gorilla glass mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: themanyax

Jiayu'yu mu önerirsiniz yoksa TWL'yi mi arkadaşlar? G3 gerçektende gorilla glass mi?

hocam iyi güzelde jiayu g3 konusundaki insanların hangisini önermesini bekliyorsunuz?
  • O da doğru ama yeni konu açmak biraz gereksiz geldiği için sorayım dedim.
  • arkadaşlar 3G görüntülü görüşmede sorun yaşayan 2 kişiden başka yok mu. Birisi yardım etsin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.