Şimdi Ara

JIAYU G3 // 1 GHZ 1GB Ram / 8.0 MP HD 1280x720P / 4.5 Inch IPS (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.840
Cevap
24
Favori
155.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
Giriş
    CWM DEN Mİ FLASTOOL DAN MI
  • hasanefe10 kullanıcısına yanıt
    https://www.dropbox.com...ogyz8x3u28/cwm.zip?dl=0
    BU LİNK KIRIK KARDEŞİM CWM YOK TEKRAR GÖNDEREBİLİRMİSİN SAĞOL
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailozses

CWM DEN Mİ FLASTOOL DAN MI

Yarını bekle 1522 çıkacak onu yüklersin. Cwmden yüklenicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.dropbox.com/s/yg3a4ogyz8x3u28/cwm.zip?dl=0 kardeşim istersen özelden yada konudan yazalım burası jiayu g3 unuttuk biran ayıp olmasın

• http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=659110&st=160#entry39848532 recovery kısmından cwm yazanı indir alttan 3üncü

• hasanefe10 kullanıcısına yanıt
    ÖLE YAPALIM KONUDAN YAZALIM
    YADA ÖZLEDEN
  • Jiayu g3S yada g3T satam varmı?

• arkadaşlar jiayu g3t (mtk6589t) cihazıma rom denerken hata oldu ve şuan simleri görmüyor. şebeke yok. ayarlar kısmında sim yönetimi menüsü aktif değil. yeniden orjinal rom yükledim ama sorun devam ediyor. *#06# yaptığımda imei numarası yazması gereken yerde "geçersiz" ibaresi var. mobileuncle ile imei yedeğini yüklüyorum ama yinede olmuyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • egoka E kullanıcısına yanıt
    marketten chamelephone yi indir imeini yaz kapat aç tamamdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yilmazguney kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. bi kaç kez fabrika ayarlarına döndürdükten sonra mobileuncle daki imei yedeği de işe yaradı. tam nasıl oldu anlamadım ama rom yükleyince şimdi cihaz id tanınmıyor diye uyarı veriyor sanırım orjinal imei uçtu. yedekten yükleyince düzeliyor.
  • s3 e terfi ettiğimden temiz g3 satılıktır.ilgilenen arkadaşlar
    http://www.sanalpazar.com/Jiayu-G3-1-Gb-Ram-Android-4.0-4gb-Rom-Dual-Core__isp47865882
  • BEyler bu teli genelde alo alo için kullanıcam.Tavsiye bir rom hızlı olan var mıdır?
  • Standart g3 modeli çok yavaş şarj oluyor. Bunu hızlandırmanın bir yolu yok mu? Hem telefonda hem de bataryada koruma devresi var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Standart g3 modeli çok yavaş şarj oluyor. Bunu hızlandırmanın bir yolu yok mu? Hem telefonda hem de bataryada koruma devresi var sanırım.

Hocam aynen benim cihazımda yavaş şarj oluyor "du". Bunuda buradan bildireyim 1 ay önce cihazımın ekranı ömrunu tamamladı bende artık sorunlarından bıkmıştım, gidip bir tane 2.el Xperia Z1 aldım dunya varmış dedim. Boşu boşuna eziyet çekmişim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Standart g3 modeli çok yavaş şarj oluyor. Bunu hızlandırmanın bir yolu yok mu? Hem telefonda hem de bataryada koruma devresi var sanırım.

Hocam aynen benim cihazımda yavaş şarj oluyor "du". Bunuda buradan bildireyim 1 ay önce cihazımın ekranı ömrunu tamamladı bende artık sorunlarından bıkmıştım, gidip bir tane 2.el Xperia Z1 aldım dunya varmış dedim. Boşu boşuna eziyet çekmişim..

Hayırdır ekrana ne oldu hocam? Valla ben de zenfone alıp eşime bırakmıştım telefonu ama tam bir eziyetti. Ona da lenovo aldım kurtulduk sonunda :)
  • beyler bana jiayu g3 arka kapak ve pil lazım.elinde olan varmı yada getirtirim diyen olursa çok makbule geçer.

• Elinde bozuk g3 olan var mı ? Alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarkocaoglu

Elinde bozuk g3 olan var mı ? Alabilirim.

Bende var hocam ekranı bozuk

• 4.5G desteği varmı bu telefonda. Araştırdım biraz LTE modem varmış. ama destekliyormu emin değilim. Kullanan varmı?

Edit; desteklemiyormuş ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuRGeNeR@L -- 5 Nisan 2016; 15:54:30 >
  • aliexpressten TRye gönderen satıcı yok mu bu jiayu marka telefonları ?

birde son modeli hangisi bunun jiayu g3 ? jiayu g5-6-7?
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.