Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: murat5552 , murat5552 , teknokolik35 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

19 kasımda taahhüdüm bitti ve eşim 2 kez telekom pendik-kurtköy müdürlüğüne gitti iptal için. 2 seferdede eksik cihaz götürdü diye işlem yapmamışlar. ama sırada beklerken birçok insan iptal yaptırıyormuş ama kimseye burada bahsettiğiniz teklifleri yapmıyolarmış. İptal işlemi bölümünde sırası gelene iptal yapılıyomuş, bu teklif yapanlar hangi bölümdedir. Yoksa kurtköy telekomda bu bölüm yokmu.

Bugün akşam iptal için müşteri hizmetlerini aradım yaptıkları tek teklif limitsiz internet+telefon konuştukça öde+tivibu hepsi birarada 39.90 tl. Israrla tivibu istemiyorum internet hızımı düşürüyorum dedim ama başka seçenek yok dediler. Birinci sayfayı okuduğumda limitsiz internet+telefon konuştukça öde 30 tl sadece telekom müdürlüklerinde oluyomuş. Kurtköydekiler teklif etse bunu kabul edebilirim.

İkinci seçeneğimde sitemizde süperonline 20 mbit 24 ay taahhüt 69 tl + 1 yıl lig tv üyeliği de ücretsiz.

1.seçenek: Şimdi telekomdan 1 yıl taahhütle 30 tl internet + mediamarktan yıllık 500 tl lig tv alsam toplam aylık 70 tl tutuyor. artısı telefonum olacak ve konuştukça ödeyeceğim.

2.seçenek: süperonline 2 yıl taahhütle 20 mbit hızda ayda 69 tl ödeyeceğim ve 1 yıl lig tv bedava.

Sizce hangi seçenek daha mantıklı arkadaşlar.

TTnet'te interneti bir yıl 30 TL'den kullanamazsınız. Limitsiz internet 6 ay %50 indirimli 30 TL. TTnet alırsanız en mantıklısı 39'luk kampanya. Tivibuyu almak zorunda değilsiniz. Ücretsiz modem verebilirler belki.

• ne yaptıysam ordu telekomdaki .......'lara bu kampanyaları anlatamadım, sadece tam isabet kampanyası var doğrudur dediler, ondada 12 ay 39 13-24 aylar arası 59 tl dedi, arkadaşlar eminmiyiz bu tam isabet kampanyasının 12 ay taahhütlü olduğuna, taahhüt 24 ay dedi ve kesin konuştu, benimde kafa iyice karıştı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bacardian

Arkadaşlar paket bilgilerime ulaşamıyorum,online işlemler merkezinden bakılmıyor mu?yoksa ben mi yanlış yerde arıorum?

Evet online işlemlerden bakılıyor. Fakat şimdi bende denedim paket bilgilerimi göremedim. Sitede bir sorun var heralde.

cancan mesajı görürsen dediklerimi ilk mesaja yaz, gerizekali tt çalışanları kampanyadan haberleri yok, bari paketlerin isimlerini verelim de her giden forumu gösterip can çekişmesin
    telefon - THK kampanyası, 12 ay sabit ücret ödemeyecek
    internet - TAM İSABET KAMPANYASI , 12 ay boyunca 8 mps internet 39.90

bunları söylerseniz, herşeyi bildiğini sanan torpilli işe girmiş tt çalışanı, hiçbirşey bilmediğini anlayacaktır ama çaktırmayacaktır

Mahmut hocam bunların hepsi ilk mesajda var. Online işlemlerden ss de ekledim.

ilk mesajdaki tüm paketler için herkes resim koyabilse, en azından her paketten birer foto olsa, bizde telekomcuların gözüne soksak o resimleri çok güzel olur çokta iyi güzel olur, ilk mesajdaki online işlemlerden alınma resim tam isabet kampanyası sanırım, işte bu paketin taahhütü 24 aymış, yada bana öyle söylendi 12 aydan sonra 59 gelir faturanız dedi, bu paketi alan arkadaşlar eminmi 12 ay taahhüt olduğuna 13.aydan itibaren bi şok yaşamayın..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

19 kasımda taahhüdüm bitti ve eşim 2 kez telekom pendik-kurtköy müdürlüğüne gitti iptal için. 2 seferdede eksik cihaz götürdü diye işlem yapmamışlar. ama sırada beklerken birçok insan iptal yaptırıyormuş ama kimseye burada bahsettiğiniz teklifleri yapmıyolarmış. İptal işlemi bölümünde sırası gelene iptal yapılıyomuş, bu teklif yapanlar hangi bölümdedir. Yoksa kurtköy telekomda bu bölüm yokmu.

Bugün akşam iptal için müşteri hizmetlerini aradım yaptıkları tek teklif limitsiz internet+telefon konuştukça öde+tivibu hepsi birarada 39.90 tl. Israrla tivibu istemiyorum internet hızımı düşürüyorum dedim ama başka seçenek yok dediler. Birinci sayfayı okuduğumda limitsiz internet+telefon konuştukça öde 30 tl sadece telekom müdürlüklerinde oluyomuş. Kurtköydekiler teklif etse bunu kabul edebilirim.

İkinci seçeneğimde sitemizde süperonline 20 mbit 24 ay taahhüt 69 tl + 1 yıl lig tv üyeliği de ücretsiz.

1.seçenek: Şimdi telekomdan 1 yıl taahhütle 30 tl internet + mediamarktan yıllık 500 tl lig tv alsam toplam aylık 70 tl tutuyor. artısı telefonum olacak ve konuştukça ödeyeceğim.

2.seçenek: süperonline 2 yıl taahhütle 20 mbit hızda ayda 69 tl ödeyeceğim ve 1 yıl lig tv bedava.

Sizce hangi seçenek daha mantıklı arkadaşlar.

TTnet'te interneti bir yıl 30 TL'den kullanamazsınız. Limitsiz internet 6 ay %50 indirimli 30 TL. TTnet alırsanız en mantıklısı 39'luk kampanya. Tivibuyu almak zorunda değilsiniz. Ücretsiz modem verebilirler belki.

Yanıt için teşekkürler. Fakat bu akşam telefonda müşteri hizmetlerinden ısrarla tivibusuz istedim bu paketi ama tivibu olmadan olmuyo dedi ısrarla. tivibu dahilde fiyat 39 tl, hemde tivibu olunca bildiğim kadarıyla tivibuyu kullanmasanız bile mevcut hızın bir bölümünü tivibuya ayırıyolar ve internet hızı düşüyor. Tivibusuz 1 yıl 30 tl olsaydı tam istediğim gibi olacaktı. bu durumda süperonline a geçeceğim gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

ilk mesajdaki tüm paketler için herkes resim koyabilse, en azından her paketten birer foto olsa, bizde telekomcuların gözüne soksak o resimleri çok güzel olur çokta iyi güzel olur, ilk mesajdaki online işlemlerden alınma resim tam isabet kampanyası sanırım, işte bu paketin taahhütü 24 aymış, yada bana öyle söylendi 12 aydan sonra 59 gelir faturanız dedi, bu paketi alan arkadaşlar eminmi 12 ay taahhüt olduğuna 13.aydan itibaren bi şok yaşamayın..

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

Müdürlüğe gittim görevliye aynen şöyle dedim. Ne telefonum ne internetim var. "Tam isabet kampanyasını istiyorum ve telefonada sabit ücret ödemek istemiyorum" Tamam dedi. Bugün sözleşme imzaladım telefon ve internet için. 4 iş günü içerisinde telefon ve internet bağlanmış olacak. Daha sonra tekrar müdürlüğe gidip telefonun sabit ücret kısmını halledicez. Toplamda 41,5 tl ödemiş olacam 8mpbs kotasız internete. Telefona ve internete 12 ay taahhüt vermek yeterli bunun için. Defalarca sordum telefondan herhangi bir ücret alınmayacak değilmi, sabit ücret derdim olmayacak değilmi diye, evet dedi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: antireis

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

Müdürlüğe gittim görevliye aynen şöyle dedim. Ne telefonum ne internetim var. "Tam isabet kampanyasını istiyorum ve telefonada sabit ücret ödemek istemiyorum" Tamam dedi. Bugün sözleşme imzaladım telefon ve internet için. 4 iş günü içerisinde telefon ve internet bağlanmış olacak. Daha sonra tekrar müdürlüğe gidip telefonun sabit ücret kısmını halledicez. Toplamda 41,5 tl ödemiş olacam 8mpbs kotasız internete. Telefona ve internete 12 ay taahhüt vermek yeterli bunun için. Defalarca sordum telefondan herhangi bir ücret alınmayacak değilmi, sabit ücret derdim olmayacak değilmi diye, evet dedi.

ya bunlar gerizekalı arkadaş, yemin olsun yarın gidip papaz olucam ya...

• TTNET NETLIMITSIZ 8 MB kadar 63 TL + Telefon 17.5
    Toplam 80 lira oduyoruz, resmen somuruyorlar
  • HER İLDE YOK BU KAMPANYA
  • İzmir' de varmı beyler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

İzmir' de varmı beyler ?

izmirde var hocam önce böyle bir kampanya yok dediler daha sonra ilk sayfadaki kampanya resmini gösterdim baya bir kıvırdılar ama sonunda geçirmek zorunda kaldılar.asla geri adım atmayın.ayrıca dedikleri ttnetın kampanyaları (bölgesel kampanyalar hariç) her yerde geçerlidir buda tüm türkiyede geçerli olan bir kampanyamış.

• quote:

İzmir' de varmı beyler ?

Var. Bahçelievler 'de 6 ay %50 indirim aldım.
    İptal numarası alın. Hemen indirim yapıyorlar.

• Bu arada dakikası 10 kuruş değil sanırım. 20 Saniyede bir kontör artışı var diye açıklama var. Oda dakikası 30 kuruş yapar.
  • konuyu açan arkadaşımdan ALLAH razı olsun. TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (6 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL
    bu pakette aksam 7 den sabah 7 ye bedava konuşma var mı?
  • Birde beyler illa Telekom Müdürlüğünemi gitmemiz gerekiyor ? TTNet şubelerinden yapsak olmazmı ?
  • quote:

Bu arada dakikası 10 kuruş değil sanırım. 20 Saniyede bir kontör artışı var diye açıklama var. Oda dakikası 30 kuruş yapar.

Tabi biz ttnet alo konuştukça öde paketine aylık sabit ücret ödememmek için 12 ay taahhüt veriyoruz.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 27 Kasım 2012; 12:31:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

konuyu açan arkadaşımdan ALLAH razı olsun. TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (6 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL
    bu pakette aksam 7 den sabah 7 ye bedava konuşma var mı?

Ben bu pakete geçerken müşteri temsilcisi var dedi. Bende kullanıyorum.
  • *Fiyatlara %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.

* Yukarıdaki tabloda belirtilen fiyatlar 1 dakikalık ücretler olarak belirlenmiştir.

*Şehiriçi, Şehirlerarası, Uluslararası ve GSM yönlerine kontör atış periyodu 20 saniyedir.

*Uluslararası arama yönünün detayları için tıklayın.

*Özel servis numaraları ve rehberlik hizmeti veren numaraların (11818,...) ücretlendirme bilgisi için tıklayın.
  • quote:

*Fiyatlara %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.

* Yukarıdaki tabloda belirtilen fiyatlar 1 dakikalık ücretler olarak belirlenmiştir.

*Şehiriçi, Şehirlerarası, Uluslararası ve GSM yönlerine kontör atış periyodu 20 saniyedir.

*Uluslararası arama yönünün detayları için tıklayın.

*Özel servis numaraları ve rehberlik hizmeti veren numaraların (11818,...) ücretlendirme bilgisi için tıklayın.

Demek ki 20 saniyede konuşsan 10 kuruş, 1 dakika konuşsan 10 kuruş.
  • O zaman neden kontör atış periyodu 20 saniyedir yazıyor ? Çakallıkmı yapıyorlar ?
  • quote:

O zaman neden kontör atış periyodu 20 saniyedir yazıyor ? Çakallıkmı yapıyorlar ?

Bu yine iyi, mobil operatörlerde 6 saniyede atan paketler var.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.