Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.784
Cevap
577
Favori
2.028.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HRMNKY

quote:

Arkadaşlar bende şu anda %50 indirim var yeni tanımlattım.Netim 8mbite kadar net limitsiz paketi.Tarifemi değiştirsem indirim hakkım kaybolur mu acaba?

Cevaplayabilecek kimse yok mu arkadaş?Bir de tarife değişimini ne zaman yapmalıyım?

Tarifeni istediğin zaman değiştirebilirsin. Fakat indirim hakkın kaybolur mu bilmiyorum. M.h bir ara istersen.
  • fiber yayılıyor, ttnet tutusuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben net6 pakaet kullanıyorum ilk iki ay denemesi bedava . sonraki üç ayda 17 liradan kullandım . 24 aylık taahhüt bitmeden abonelik iptali istiyorum ne kadar bi ücret öderim . :( paket ücreti aylık 32 tl )
  • quote:

Orijinalden alıntı: bama12

quote:

Orijinalden alıntı: MPS-55

Bende yararlandım 39 tl sınırsız internet ve telefon şimdi süper oldu...

bu sizin bahsettiğiniz sitesinde 6gb kotalı ve telefon fiyatı. limitsiz olduğuna eminmisiniz limitsiz ve telefon fiyatı 59.90 gözüküyor bende 12 ay tahütlü sınırsız 50gb kotalı 39tl ödüyorum ayrıca sabit hattım var onada 23tl ödüyorum aylık100 dakikası var akşamları 3000 dk var toplam 62 tl ttnet sitede 59.90 ama aylık 100 dakika yok bir yerlerde bi yanlışlık var 39 tl,ye hem telefon hem sınırsız imkansız 6 gb kotalıdır o

hocam bnde 30tl ödücem 6 ay bu dediğimiz gibi iptal ettirmek isteyenlere uygulanan bir kampanya sonuçta.

ayriyetten bu aylık 100dk olayı ev avantaj 100 kampanyası 22.90tl limiti aşarsanız EA 200 kampanyasına geçirelim diye ararlar 27.90TL yada gsm ararsanız 100 dk 5.90TL diye ararlar. sövmeyin ha

quote:

quote:

Arkadaşlar bende şu anda %50 indirim var yeni tanımlattım.Netim 8mbite kadar net limitsiz paketi.Tarifemi değiştirsem indirim hakkım kaybolur mu acaba?

Cevaplayabilecek kimse yok mu arkadaş?Bir de tarife değişimini ne zaman yapmalıyım?

3 gündür turk telekomdan aldığım eğitimlere dayanarak söleyebilirim ki internetle alakalı bir eğitim almadım ama bizdede buna benzer şeylerde bir üst pakete geçersen sanırım devam ediyor gerçi bu telefonda bedava dk'lar için. sende indirim var zor ama @cancanturk'un dediği gibi MH yolu gözükmüş sana :D

quote:

Orijinalden alıntı: ali1234567

ben net6 pakaet kullanıyorum ilk iki ay denemesi bedava . sonraki üç ayda 17 liradan kullandım . 24 aylık taahhüt bitmeden abonelik iptali istiyorum ne kadar bi ücret öderim . :( paket ücreti aylık 32 tl )

Ben yine telefonla alakalı duruma göre açıklıyorum hani yanlış çıkarsa bize böyle dedi birisi falan diye beni katmayın diye amacım sadece fikir sahibi olmanız
    32x2=64 bedavalar. 24 ay taahhüt olduğu için sana bedava verildi sanırım.
    32-17=15 indirimli.
    15x3=45 3 ay.
    Büyük ihtimal 109 TL kullandığınız kadar internet. Tabi buna modem vs. aldıysanız onlarında fiyatları dahil olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeR_FeCt -- 25 Kasım 2012; 21:20:46 >

• İnternet için 6 ay %50 aldım. 6 ay sonra tekrar birşeyler yaparız dediler.
    Teşekkürler yönlendirme için.
  • arkadaşlar her ile yapmıyorlar bu kampanyayı
  • Avrupanin en pahali firmasi, Turkiye asla abartmiyorum her halde Insanlar super zengin, 3 mbit Internet 30 EURO inanilmaz pahali !

Arkadasim kullaniyor inanin uzuluyorum, Adam Ozurlu sokaga bile cikamiyor ama Turk Hukmeti Ozurlulerle alay ediyor, indirim nerde yok, palavra 8mbit Internet ama 50 gb sonra hiz gidiyor, sadece para gelsin !

Ozurlulere bile saygisi olmayan bir Ulke Turkiye, bu cok aci cumle oldu ama malesef dogru, Internette bile hasta Insanlar ozgur olamiyorsa baska ne denir, sadece bu lafi bulabildim !

Soyle diyicem, herkeste okusun, belki Hukumet bakani falanda okurda utanir !

Bana bir tane Avrupa Ulkesi gostersinler, 3 mbit internetin 30 EUroya satildigi, gosteremezler !

Su konuyu okdum inanin, gercekten cok ama cok uzucu, yazik 1 tane firma Turkiyede inanilmaz Milyar dolarlar kazaniyorlar ve Avrupaninda pahali internetini satiyorlar !

^Ozurlu kampanyalari bile, evden cikamayan Insanlari para goren bir firma, ne yazikki Turkiyede Milyar Dolarlar kazanabiliyor !

Bu arada Devletin kendi (TurkSat-UyduNet) firmasinda utancin otesinde bir rezalet var, Devlet firmasinda ozurlu kampanyasi yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

fiber yayılıyor, ttnet tutusuyor

fiber in artı ve eksileri nelerdir.?
  • Beyler İzmir' den bu tarifeye geçen varmı acaba ? İlla müdürlüğemi gitmek gerekiyor. Müşteri hizmetlerinden halledemezmiyiz. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: bama12

quote:

Orijinalden alıntı: MPS-55

Bende yararlandım 39 tl sınırsız internet ve telefon şimdi süper oldu...

bu sizin bahsettiğiniz sitesinde 6gb kotalı ve telefon fiyatı. limitsiz olduğuna eminmisiniz limitsiz ve telefon fiyatı 59.90 gözüküyor bende 12 ay tahütlü sınırsız 50gb kotalı 39tl ödüyorum ayrıca sabit hattım var onada 23tl ödüyorum aylık100 dakikası var akşamları 3000 dk var toplam 62 tl ttnet sitede 59.90 ama aylık 100 dakika yok bir yerlerde bi yanlışlık var 39 tl,ye hem telefon hem sınırsız imkansız 6 gb kotalıdır o

İlk mesajı menfaatiniz için dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

39 tl sınırsız yalın net+ 15 tl ücrette yansıyacak dediler.

• taahhüdü bitmeyen bu kampanyadan faydalanabiliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

taahhüdü bitmeyen bu kampanyadan faydalanabiliyor mu

yararlanabiliyormuş ama sadece ttnet alo hattına geçirmek şartıyla, bugün telekom müdürlüğüne gittim çankayada, heriş tower binasının altında geçici yere taşınmış, iptal için sıra aldım durumu anlattım, daha 8 ay taahütüm olduğunu adsl için indirim yapılıp yapılamayacağını sordum. yapılabiliyormuş ama yalan değilse şu anda sistemlerimde sorun var, yarın gelin dedi çarşamba gelebilirim dedim o şekilde çıktım. yani taahüte birşey olmuyor, bana 6 ay %50 indirim yapacaklarını söyledi, yani 6 ay 30 tl ödeyeceğim ayrıca telefona sabit ücret yok telefonda konuştukça öde, ama 12 ay kontrat tabi ki. en azından telefon sabitinden yırtacağım 6 ay sonra taahütüm devam ettiği için 59 tl ödemeye devam edeceğim ttnet aloda kontratlı olduğum için taşıma da yapamayacağım. 6 ay sonra gider yeni bir salvo yaparım bakalım. işlem gerçekleşince yine yazarım.

ekleme: haber veren arkadaşa çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltendymion -- 26 Kasım 2012; 20:20:14 >

• Bugün telekoma gittim telefonum olmadığını sınırsız internet bağlantısı istediğimi söyledim. Bayan, Net limitsiz 59 TL+15 TL sabit ücrete hemen kaydınızı alalım dedi. Buradaki kampanyadan( TTNET TAM İSABET KAMPANYASI (Limitsiz İnternet + TTNet alo Konuştukça Öde 12 Ay Taahhütlü) = 41,50 TL ) faydalanmak istediğimi söyledim. Böyle bir kampanya olmadığını söyledi yarım saat olduğuna ikna etmeye çalıştım. Kimden duyduğumu sordu. Bende donanimhaber.com adresli forumda konusu olduğunu ve kampanyadan yararlananlar olduğunu söyledim. İsterse bulup konuyu gösterebileceğimi söyledim, kabul etti. Foruma girip sıcak fırsatlar bölümünü açtığımda ilk sayfada konuyu göremeyince başımdan kaynar sular döküldü kaldırıldı mı acaba diye, 2. sayfaya tıklayıp konuyu görünce bi rahatlama geldi. Kampanyayı görünce herkese yapmadıklarını itiraf etti. Sonuçta zor da olsa kampanyadan faydalandım. Sadece bağlandıktan birkaç gün sonra TTNET alo ya geçmek için gitmem gerekiyormuş. Kampanyadan faydalandım ama taşınacağım için ve taşındığım adreste Uydunet olmadığı için kullanmadığım internete taahhüt bitene kadar(9 Ay) 41,5 TL ödeyeceğim toplam 83 TL
    Uydunet bağlatmak isteyen arkadaş varsa nakil yapabilir modem ve hd kutuyu verebilirim.
    Konuyu açan ve bu sayfaya kadar destek veren arkadaşlara teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cegceg1

Bugün telekoma gittim telefonum olmadığını sınırsız internet bağlantısı istediğimi söyledim. Bayan, Net limitsiz 59 TL+15 TL sabit ücrete hemen kaydınızı alalım dedi. Buradaki kampanyadan( TTNET TAM İSABET KAMPANYASI (Limitsiz İnternet + TTNet alo Konuştukça Öde 12 Ay Taahhütlü) = 41,50 TL ) faydalanmak istediğimi söyledim. Böyle bir kampanya olmadığını söyledi yarım saat olduğuna ikna etmeye çalıştım. Kimden duyduğumu sordu. Bende donanimhaber.com adresli forumda konusu olduğunu ve kampanyadan yararlananlar olduğunu söyledim. İsterse bulup konuyu gösterebileceğimi söyledim, kabul etti. Foruma girip sıcak fırsatlar bölümünü açtığımda ilk sayfada konuyu göremeyince başımdan kaynar sular döküldü kaldırıldı mı acaba diye, 2. sayfaya tıklayıp konuyu görünce bi rahatlama geldi. Kampanyayı görünce herkese yapmadıklarını itiraf etti. Sonuçta zor da olsa kampanyadan faydalandım. Sadece bağlandıktan birkaç gün sonra TTNET alo ya geçmek için gitmem gerekiyormuş. Kampanyadan faydalandım ama taşınacağım için ve taşındığım adreste Uydunet olmadığı için kullanmadığım internete taahhüt bitene kadar(9 Ay) 41,5 TL ödeyeceğim toplam 83 TL
    Uydunet bağlatmak isteyen arkadaş varsa nakil yapabilir modem ve hd kutuyu verebilirim.
    Konuyu açan ve bu sayfaya kadar destek veren arkadaşlara teşekkürler.

kuralına göre oynamamışsın önce gidip telefon açtıracaktın, ertesi gün gidip iptal edeceğini söyleyecektin, ondan sonra planı devreye sokacaktın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bacardian

Arkadaşlar paket bilgilerime ulaşamıyorum,online işlemler merkezinden bakılmıyor mu?yoksa ben mi yanlış yerde arıorum?

Evet online işlemlerden bakılıyor. Fakat şimdi bende denedim paket bilgilerimi göremedim. Sitede bir sorun var heralde.

cancan mesajı görürsen dediklerimi ilk mesaja yaz, gerizekali tt çalışanları kampanyadan haberleri yok, bari paketlerin isimlerini verelim de her giden forumu gösterip can çekişmesin
    telefon - THK kampanyası, 12 ay sabit ücret ödemeyecek
    internet - TAM İSABET KAMPANYASI , 12 ay boyunca 8 mps internet 39.90

bunları söylerseniz, herşeyi bildiğini sanan torpilli işe girmiş tt çalışanı, hiçbirşey bilmediğini anlayacaktır ama çaktırmayacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

quote:

Arkadaşlar paket bilgilerime ulaşamıyorum,online işlemler merkezinden bakılmıyor mu?yoksa ben mi yanlış yerde arıorum?

Evet online işlemlerden bakılıyor. Fakat şimdi bende denedim paket bilgilerimi göremedim. Sitede bir sorun var heralde.

cancan mesajı görürsen dediklerimi ilk mesaja yaz, gerizekali tt çalışanları kampanyadan haberleri yok, bari paketlerin isimlerini verelim de her giden forumu gösterip can çekişmesin

bunları söylerseniz, herşeyi bildiğini sanan torpilli işe girmiş tt çalışanı, hiçbirşey bilmediğini anlayacaktır ama çaktırmayacaktır

Mahmut hocam bunların hepsi ilk mesajda var. Online işlemlerden ss de ekledim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bunlar yazmıyor cancan, önemli bunlar, her giden forum sayfasını açıp kampanyayı okutuyor,
    bu kampanyaların resmiyetteki adı budur, bunlar söylendiğinde elemanlar isteneni anlıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bunlar yazmıyor cancan, önemli bunlar, her giden forum sayfasını açıp kampanyayı okutuyor,
    bu kampanyaların resmiyetteki adı budur, bunlar söylendiğinde elemanlar isteneni anlıyor

İlk mesaja ekledim Mahmut hoca.
    Yanlız her giden bu kampanyayı istemiyor, %50 isteyen oluyor, üçlü paket var, vs...vs...

• 19 kasımda taahhüdüm bitti ve eşim 2 kez telekom pendik-kurtköy müdürlüğüne gitti iptal için. 2 seferdede eksik cihaz götürdü diye işlem yapmamışlar. ama sırada beklerken birçok insan iptal yaptırıyormuş ama kimseye burada bahsettiğiniz teklifleri yapmıyolarmış. İptal işlemi bölümünde sırası gelene iptal yapılıyomuş, bu teklif yapanlar hangi bölümdedir. Yoksa kurtköy telekomda bu bölüm yokmu.

Bugün akşam iptal için müşteri hizmetlerini aradım yaptıkları tek teklif limitsiz internet+telefon konuştukça öde+tivibu hepsi birarada 39.90 tl. Israrla tivibu istemiyorum internet hızımı düşürüyorum dedim ama başka seçenek yok dediler. Birinci sayfayı okuduğumda limitsiz internet+telefon konuştukça öde 30 tl sadece telekom müdürlüklerinde oluyomuş. Kurtköydekiler teklif etse bunu kabul edebilirim.

İkinci seçeneğimde sitemizde süperonline 20 mbit 24 ay taahhüt 69 tl + 1 yıl lig tv üyeliği de ücretsiz.

1.seçenek: Şimdi telekomdan 1 yıl taahhütle 30 tl internet + mediamarktan yıllık 500 tl lig tv alsam toplam aylık 70 tl tutuyor. artısı telefonum olacak ve konuştukça ödeyeceğim.

2.seçenek: süperonline 2 yıl taahhütle 20 mbit hızda ayda 69 tl ödeyeceğim ve 1 yıl lig tv bedava.

Sizce hangi seçenek daha mantıklı arkadaşlar.

• 30 kasıma kadar faturasını ödediğim için karar vermek için 4 günüm var.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.