Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Say Goodbye

arkadaşlar daha yeni geldim türk telekom merkezinden, sabit hat yok internetim yok kısacası evde hiç bir şey yok, ttnet tam isabet kampanyasına yada %50 indirim kampanyasına gecmek istiyorum ve telefon bağlatıp 12 ay kontrat yapıp sabit ücret ödemek istemiyorum dedim 2 teklifi de kabul etmedi. Önce normal adsl+telefon bağlatıp 1 ay sonra iptal bölümünden istediğiniz kampanyaya gecebilirsiniz dedi (tam isabet yada %50 indimli kampanya)

şimdi bu 2 kampanyadan herhangi birine benim durumumda olup da kayıt yaptırabilen var mı?

quote:

Ne telefon ne internet hattım var bugün bayiiye gittim tam isabet bizim bölgeyi içermiyor yapamayız dedi. Diğer ilçedeki ttnet müdürlüğüne gittim. Adam yapmamamalarına şaşırdı. 12 ay taahhüt 41.5 tl'ye anlaştık. Telefon için de bir kez daha gidecem onuda sabit ücretten kurtarcam. Tam isabet kampanyasından yararlanmak isteyenlere duyrulur!

Hattım dün aktif oldu şu an kullanıyorum. Pazartesi telekom'a gidip telefonun sabit ücretini ortadan kaldırcam

Hayırlı olsun dostum... İmzanda güzelmiş kaptan.

Saolasın Aslında bana değil ttnet'e hayırlı oldu. Konunun linkinide imzama koydum ki gören faydalansın. Bu firmaya haddinden fazla para yedirmesin.

• Arkadaşlar bende şu anda %50 indirim var yeni tanımlattım.Netim 8mbite kadar net limitsiz paketi.Tarifemi değiştirsem indirim hakkım kaybolur mu acaba?
  • İşlem Tipi Ürün Açma
    İşlem Detayı
    Aktivasyon / Peşin
    TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde [P]
    THK Yönlendirme Ücreti
    12 Ay TTNET ALO (THK) Taahütü (İlişkili Ürün: 01134492190)
    E-posta (4 Adet* 1GB)
    24 Ay Taksitli ZTE ZXV10 W300S Kablosuz Modem [P]
    NETLIMITSIZ (NH)
    WiFi Aylık 600 dk Ücretsiz
    Aile Koruma Sifresi
    12 Ay TTNET ALO (THK) Aktivasyon Taahütü (İlişkili Ürün: 01134492345)
    TTNET Güvenlik McAfee VirusScan
    %100 İndirim (İlişkili Ürün: 01134492211)
    %100 İndirim (İlişkili Ürün: 01134492348)
    NETLIMITSIZ (NH)
    %100 İndirim (İlişkili Ürün: 01134492357)
    TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    12 Ay TTNET ALO (THK) Yönlendirme Taahütü (İlişkili Ürün: 01134492355)
    THK Aktivasyon
    THK Yönlendirme Ücreti [P]
    THK Erişim Ücreti
    THK Aktivasyon [P]
    24 Ay Taksitli ZTE ZXV10 W300S Kablosuz Modem
    İşlemin Yapıldığı Kanal TT OFIS
    Başvuru Tarihi 22/11/2012
    Başvuru Durumu Tamamlandı

ben modem almadım ama modem falan diyor birşey anlayan var mı????

• quote:

Orijinalden alıntı: PeR_FeCt

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Arkadaşlar 9ay 39tl sabit ücret geliyormu? ttnettekiler gelmiyecek demişti ama sitesinde 15tl sabit ücret ibaresi var.İlk ay faturanız nasıl geldi.

Henüz ilk faturalar gelmedi. Siteyeye bakmayın siz, TTNet'te söylenene bakın. Telefonu TTNet'e taşıyıp 12 ay taahhüt verildiğinde sabit ücret gelmeyecek.

ben fatura ödemeye gittiğimde ayriyetten sordum 12 ay yok dedi. yani bir yerde gözüme çarpmıştı ay içersinde karşı tarafa arama yaptığınızda 15tl sabit ücret var diye lakin oda yalan

Belki ilk aya mahsus gelebilir ancak devamındaki aylarda geleceğini sanmıyorum

o değilde bu önümüzdeki ayın faturası 30 gelse bari rahatlarım

bu arada türk telekom'a bağlı özel bir çağrı merkezinde işe başlıyorum tabi sınavı geçersek.

Yardımcı olursun artık bize. Ttnet'den çektiğimizi hiç bir şeyden çekmedik daha

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar 9ay 39tl sabit ücret geliyormu? ttnettekiler gelmiyecek demişti ama sitesinde 15tl sabit ücret ibaresi var.İlk ay faturanız nasıl geldi.

Henüz ilk faturalar gelmedi. Siteyeye bakmayın siz, TTNet'te söylenene bakın. Telefonu TTNet'e taşıyıp 12 ay taahhüt verildiğinde sabit ücret gelmeyecek.

ben fatura ödemeye gittiğimde ayriyetten sordum 12 ay yok dedi. yani bir yerde gözüme çarpmıştı ay içersinde karşı tarafa arama yaptığınızda 15tl sabit ücret var diye lakin oda yalan

bu arada türk telekom'a bağlı özel bir çağrı merkezinde işe başlıyorum tabi sınavı geçersek.

bittin sen...

mesaj kutun full çeker artık...

• İçeride adamımız olmasının zamanı gelmişti. Double Agent
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkmert737

İşlem Tipi Ürün Açma
    İşlem Detayı
    Aktivasyon / Peşin
    TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde [P]
    THK Yönlendirme Ücreti
    12 Ay TTNET ALO (THK) Taahütü (İlişkili Ürün: 01134492190)
    E-posta (4 Adet* 1GB)
    24 Ay Taksitli ZTE ZXV10 W300S Kablosuz Modem [P]
    NETLIMITSIZ (NH)
    WiFi Aylık 600 dk Ücretsiz
    Aile Koruma Sifresi
    12 Ay TTNET ALO (THK) Aktivasyon Taahütü (İlişkili Ürün: 01134492345)
    TTNET Güvenlik McAfee VirusScan
    %100 İndirim (İlişkili Ürün: 01134492211)
    %100 İndirim (İlişkili Ürün: 01134492348)
    NETLIMITSIZ (NH)
    %100 İndirim (İlişkili Ürün: 01134492357)
    TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    12 Ay TTNET ALO (THK) Yönlendirme Taahütü (İlişkili Ürün: 01134492355)
    THK Aktivasyon
    THK Yönlendirme Ücreti [P]
    THK Erişim Ücreti
    THK Aktivasyon [P]
    24 Ay Taksitli ZTE ZXV10 W300S Kablosuz Modem
    İşlemin Yapıldığı Kanal TT OFIS
    Başvuru Tarihi 22/11/2012
    Başvuru Durumu Tamamlandı

ben modem almadım ama modem falan diyor birşey anlayan var mı????

Müşteri hizmetlerini arayıp sorun. Taahhüt yapmışlar mı? Modem 24 taksit mi? Müdürlüğe gitme imkanınız yokmuydu?

• ttnete sövmeye baslasam sebepleriyle beraber bu mesaj alanı yetmez kısaca Allah belasını versin bedava fiber 20mbit versinler baglatırsam namerdim
  • Arkadaşlar paket bilgilerime ulaşamıyorum,online işlemler merkezinden bakılmıyor mu?yoksa ben mi yanlış yerde arıorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bacardian

Arkadaşlar paket bilgilerime ulaşamıyorum,online işlemler merkezinden bakılmıyor mu?yoksa ben mi yanlış yerde arıorum?

Evet online işlemlerden bakılıyor. Fakat şimdi bende denedim paket bilgilerimi göremedim. Sitede bir sorun var heralde.
  • Anlıyorum tşkler cevapladığınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bittin sen...

mesaj kutun full çeker artık...

ttnet'e bakmıyoruz ya turk telekom oda ev avantaj falan outbound şeklinde.

• teşekkürler telefondan kurtuldum faturamda 55 ten 40 a düştü :)
  • Bende yararlandım 39 tl sınırsız internet ve telefon şimdi süper oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MPS-55

Bende yararlandım 39 tl sınırsız internet ve telefon şimdi süper oldu...

bu sizin bahsettiğiniz sitesinde 6gb kotalı ve telefon fiyatı. limitsiz olduğuna eminmisiniz limitsiz ve telefon fiyatı 59.90 gözüküyor bende 12 ay tahütlü sınırsız 50gb kotalı 39tl ödüyorum ayrıca sabit hattım var onada 23tl ödüyorum aylık100 dakikası var akşamları 3000 dk var toplam 62 tl ttnet sitede 59.90 ama aylık 100 dakika yok bir yerlerde bi yanlışlık var 39 tl,ye hem telefon hem sınırsız imkansız 6 gb kotalıdır o
  • merhaba arkadaşlar bu 6 ay indirimli kampanya sadece net limitsiz tarifelerinde mi geçerli acaba 119 tl olan 8 mb limitsiz paketi %50 indirimli verirler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: grup2008

merhaba arkadaşlar bu 6 ay indirimli kampanya sadece net limitsiz tarifelerinde mi geçerli acaba 119 tl olan 8 mb limitsiz paketi %50 indirimli verirler mi

Bildiğim kadarıyla bütün tarifelerde indirim oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bama12

quote:

bu sizin bahsettiğiniz sitesinde 6gb kotalı ve telefon fiyatı. limitsiz olduğuna eminmisiniz limitsiz ve telefon fiyatı 59.90 gözüküyor bende 12 ay tahütlü sınırsız 50gb kotalı 39tl ödüyorum ayrıca sabit hattım var onada 23tl ödüyorum aylık100 dakikası var akşamları 3000 dk var toplam 62 tl ttnet sitede 59.90 ama aylık 100 dakika yok bir yerlerde bi yanlışlık var 39 tl,ye hem telefon hem sınırsız imkansız 6 gb kotalıdır o

İlk mesajı menfaatiniz için dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Arkadaşlar bende şu anda %50 indirim var yeni tanımlattım.Netim 8mbite kadar net limitsiz paketi.Tarifemi değiştirsem indirim hakkım kaybolur mu acaba?

Cevaplayabilecek kimse yok mu arkadaş?Bir de tarife değişimini ne zaman yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bama12

quote:

Benim ödediğim fiyat 39 tl interet sınırsız telefonda konuştukca öde diye birşey.Ben kapattırmak için gitmiştim bu kampanyayı sundular bende kabul ettim.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.