Şimdi Ara

HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) [Ana Konu] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.806
Cevap
49
Favori
418.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkmoon34

şu işi plakaya senkronize etseymişlerya çokmu zormuş plakaya senkronize etmek .. yada etiket ufaltılıp plakanın sağ yada sol köşesine yapıştırılsa belki basit bir pvc yada cam çerçeve ile daha pratik olurmuş.

bilader kaç defa geçtin sistem direk plakayı okuyor dene gör etiketi eve bırak testini yap eli olan yazmış

arabanız çok kirli ise plaka görünmez durumda ise etikette yok ise ozaman ceza yersiniz.Beni yıka olayını hgs otomatik söylüyor arabayı 1 gün yıkayın daha sonra geçin bence sorun sürücülerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf Servisi -- 7 Şubat 2013; 23:53:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkzenk

quote:

şu işi plakaya senkronize etseymişlerya çokmu zormuş plakaya senkronize etmek .. yada etiket ufaltılıp plakanın sağ yada sol köşesine yapıştırılsa belki basit bir pvc yada cam çerçeve ile daha pratik olurmuş.

bilader kaç defa geçtin sistem direk plakayı okuyor dene gör etiketi eve bırak testini yap eli olan yazmış

burda konusu olan etiketli geçmek yada etiketsiz geçmek değil.. konusu olan bir etiket veriliyor ve bu etiket arabaya yapıştırmaya yanaşmıyoruz madem etiket verildi bunu daha mantıklı bir şekilde araca entegrasyonu yapılabilirdi konuşduğumuz kısım bu.. yoksa geçdin geçmedin değil bende biliyorum otomatik düşüm yapdığını haklısın ağzı olan bilmeden konuya dahil oluyor..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cenkzenk

quote:

burda konusu olan etiketli geçmek yada etiketsiz geçmek değil.. konusu olan bir etiket veriliyor ve bu etiket arabaya yapıştırmaya yanaşmıyoruz madem etiket verildi bunu daha mantıklı bir şekilde araca entegrasyonu yapılabilirdi konuşduğumuz kısım bu.. yoksa geçdin geçmedin değil bende biliyorum otomatik düşüm yapdığını haklısın ağzı olan bilmeden konuya dahil oluyor..

etiketi yapıştırmadan camın oraya koy gine oluyor ben her türlü geçiyorum sizde sorun var bence

• bende sorun yok aracımın ön camı atermik cam aynanın arkasındaki siyah taralı kısım dışında hiç biryerden çekmiyor cam engelliyor..
  • yarin camin onune koyup bir gecelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patronum bizim servis aracı için 1. sınıf almış ama 2. sınıf olması gerekiyor. Bir bankadan alındı bu değiştirilebilir mi acaba ?
  • Clio 4 aracıma yapıştırdım. 4 kere sorunsuz geçtim.. fotoğrafta paylaşayım yardımım dokunan birileri çıkabilir.

HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) [Ana Konu]
  • Aslında etiket kenarlardan kesilerek biraz daha küçültüle bilir sanki hem fazla sırıtmamış olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ankarada kart tipi hgs nereden buluruz, ben bikaç yere sordum daha gelmedi dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ozturk34

Patronum bizim servis aracı için 1. sınıf almış ama 2. sınıf olması gerekiyor. Bir bankadan alındı bu değiştirilebilir mi acaba ?

1. Sinif olan iptal edilip, yeni 2. Sinif hgs alinacak 5 lira tekrar odenecek. Bakiye aktarilacak.

• Arkadaşlar hgs 4 gundur ceza yazmis farkinda degilim bunu 1 hafta icinde odesek ceza keserlermi yine ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sdrdmr00

Arkadaşlar hgs 4 gundur ceza yazmis farkinda degilim bunu 1 hafta icinde odesek ceza keserlermi yine ?

Arkadaşlar acil cevap lazım lütfen yardım edin ?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar hgs 4 gundur ceza yazmis farkinda degilim bunu 1 hafta icinde odesek ceza keserlermi yine ?

Arkadaşlar acil cevap lazım lütfen yardım edin ?

hgs etiketiniz varsa düzeltme talep etmelisiniz, yoksa da bence bir an önce alın...1 hafta içinde alınca ceza kesilmiyor ama yine de tekrarlı olarak geçmeniz sıkıntı yaratabilir...

• Teşekkürler
  • müşteri hizmetleri sayfasında telefon numaramın son 2 hanesi gözükmüyor. acaba eksik mi yazılmış sizde de bu şekilde mi gözüküyor arkadaşlar?
  • Arkadaslar kısmetse önümüzdeki hafta aracımı degistirecegim hgsyi de yeni almıştım henüz cama bile yapistirmadim. Yeni araca nasıl aktaracağız? Kesin bilgisi olan var mı?

• Para bantla siyah bolgeye yapistirdim.Hic bir sorun yasamadim.Kesilen yol ucreti ekranda normal olarak gozuktu.

• Selamlar hyundai starex için hangi tip hgs alınması gerekiyor 1 sınıf olmalı değilmi. Bilen varmı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gekren

Benim 2 tane kgs kartım var. Acaba o bakiyeler halen aktarılıyor mu ve bu işlemi nerede yaptırabilirim? Ayrıca aracım yok yine hgs alabilir miyim?

buna bir cevap varmı acaba?
  • 5 kez gecytım daha bir kez bile dogru duzgun okumadı.bundan sonra plakayı kapatıp geçmessem ne olayım.bunlarla ugrasıp her gecıste ceza yıyecegıme yakalandıgımda 1 kere ceza yerım daha iyi.her gecıs kacak veya en uzun mesafe tarıfesınden alınıyor.paramızla rezıl oluyoruz ya.pes vallahi.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.