Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad TF300TG KULLANANLAR BURAYA [ ana konu ] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
17
Favori
65.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Dün itibariyle ASUS TF300TG-1A124A 32GB sahibi oldum. 3G var diye aldık aslında. Fakat SIM kartımı taktığımda cihazın mobil ayarlarından bir türlü 3G ayarlarını görmüyor ve hata mesajı olarak ekranda "Maalesef com.android.phone işlemi durdu." diye bir mesaj alıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi lütfen?
  • Merhaba. Dün itibariyle ASUS TF300TG-1A124A 32GB sahibi oldum. 3G var diye aldık aslında. Fakat SIM kartımı taktığımda cihazın mobil ayarlarından bir türlü 3G ayarlarını görmüyor ve hata mesajı olarak ekranda "Maalesef com.android.phone işlemi durdu." diye bir mesaj alıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAPEXX

Merhaba. Dün itibariyle ASUS TF300TG-1A124A 32GB sahibi oldum. 3G var diye aldık aslında. Fakat SIM kartımı taktığımda cihazın mobil ayarlarından bir türlü 3G ayarlarını görmüyor ve hata mesajı olarak ekranda "Maalesef com.android.phone işlemi durdu." diye bir mesaj alıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

Hocam güncellemeleri yapın sonra cihazı yeniden başlatıp kartınızı takın. Hiçbir ayar yapmadan direk 3G bağlanması lazım.
  • arkadaslar 1000tl mediamarkat sattılıyor cihaz alanabilirmi çıkalı nerdeyse 2 seneyi buldu fiyatı nasıl sizce
  • TF300T tabletimi fabrika ayarlarına döndürmeye çalışıyorum ancak kendi kendini yeniden başlattıktan sonra açılışta Asus yazısında kalıyor. 3-4 kez denedim hep aynı sorun oldu. Güç+ses kısma düğmelerine beraber basarak açtığımda recovery menüsü geldi wipe cash'i seçmek istiyorum ama ses tuşları hiç bir yönlendirme yapmıyor. Sorun nedir nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz.
  • Arkadaşlar merhaba,TF300TG tabletimi birkaç ay önce düşürdüm ve ekranı köşeden çatladı,
    Yoğunluk sebebiyle o zaman yaptırmadım,şimdi değiştirmek istiyorum ama servis bunun için 500tl gibi
    bir fiyat çıkardı,Tavisye edebileceğiniz bir firma ya da tamir için başka bir öneriniz var mı?
    Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Not=Tabletin sadece dış camı çatladı alttaki camda sıkıntı yok...

• Merhaba teknosadan Nisan 2013 te aldığım Asus Tf300t 16 gb wi-fi li tabletimi Dock ünitesiyle birlikte 800 tl ye satıyorum. Cihazın kutusu, faturası ve garanti belgesi mevcuttur daha 19 ay garantisi var. Cihaz çiziksiz ve temizdir.
  • Tablete ps3 kolunu takıp oyun oynayabildim. Gayet iyi çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12.09.2013 itibari ile bende asus sahibi oldum. internette çatır çatır sorf yapabiliyorum. Ancak google playstore dan uygulama indiremiyorum. yükleniyor yazıyor ve kalıyor. bir türlü yükleme gerçekleşmiyor. ister 10 mb olsun ister 1 mb indirme gerçekleşmiyor. neresinden ne gibi bir ayar yapmam gerekiyor acaba ? telefonuma her türlü uygulamayı indirebiliyorum. ancak tabletime bir türlü inmiyor. 1 gündür karıştırmadığım yer kalmadı. sürümü de yükselttim ama bir değişiklik yok. yardımlarınızı bekliyorum.

• tck911 T kullanıcısına yanıt
    Play store uygulama ayarlarına gelip uygulamanın tüm verilerini ve önbelleği silip uygulamayı durdurun.
    Bu da olmazsa format atmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: one_st

Arkadaşlar merhaba,TF300TG tabletimi birkaç ay önce düşürdüm ve ekranı köşeden çatladı,
    Yoğunluk sebebiyle o zaman yaptırmadım,şimdi değiştirmek istiyorum ama servis bunun için 500tl gibi
    bir fiyat çıkardı,Tavisye edebileceğiniz bir firma ya da tamir için başka bir öneriniz var mı?
    Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Not=Tabletin sadece dış camı çatladı alttaki camda sıkıntı yok...

aşağıda link verdğm siteden temin edebilirsin kargo dahil 220tl fyatı var

http://www.akilliphone.com/Asus-Transformer-Pad-TF300-TF300T-5158N-FPC-1-Orjinal-Dokunmatik_13052.html#0

• yüklendi yazılan tüm verileri çarpıdan sildim. uygulamalardan veri önbelleklerini de sildim.
     ASUS Transformer Pad TF300TG KULLANANLAR BURAYA [ ana konu ]

Google playstore uygulamasını durdurup, yeniden başlattım. ancak hala aşağıdaki gibi kalıyor.
    indirme bir türlü başlamıyor. sürekli loading tekrar edip duruyor. Format nasıl atacağız bilmiyorum.
    Tablet de 3. gündeyim. PC ye hatim etmiş biriyim ancak android tablet bana çok uzak. yardımcı olur musun ?
    [url=http://****/c25MCx]
     ASUS Transformer Pad TF300TG KULLANANLAR BURAYA [ ana konu ]
    [/

• Bir sıkıntım daha var yazmak istiyorum.
    jelly bean 4.1 den 4.2 ye yükselttim.
    hafıza kartı aldım. ancak uygulamaları sd karta nasıl taşıyacağımı bir türlü çözemedim.
    kafayı yemek üzereyim. yüklü oldukları yeride bulamadım. taşıma yapacağım yeri de.
    bi zahmet yol gösterir misiniz ?

• indirme sorununa arkadasim sim den kaynakli dedi 64k sim kartim var. 128k alirsan indirme yapar dedi.ne kadar dogru diyor. Bilemiyorum. Birde root nasil yapilir. Bir sayfaya yonlendireblilir misiniz. Program ve oyunlari hafiza kartina tasiyamiyorum.

Bir ihtimal bir de bunu deneyin.:
    Tableti kapatın.
    Sonra tableti ses kapama ve güç tuşuna basarak açın. Ekrana görüntü gelene kadar elleriniz tuşlardan kaldırmayın.
    Açılan ekranda üç tane seçenek var. Ses kapama tuşuyla bu seçeneklr arasında dolaşıp ses açma tuşuyla üstünde olduğunuz seçeneği seçebilirsiniz.
    Burada yeşil androide gelip bunu seçin. Cold boot yapacak. Bir ihtimal belki bu düzeltir.
    Eğer yine olmazsa formatı buradaki üçüncü seçenek olan wipe data seçeneğinden atabilirsiniz.
    Ayarlar yedekle ve sıfırla fabrika verilerine sıfırla seçeneğiyle de format atabilirsin.
    Ama ben ilk seçeneği tercih ediyorum. Format atmadan önce lütfen tüm veri ve uygulamalarınızı yedekleyin.
    Tablette asus'un yedekleme programı var. Onunla uygulamaları yedekleyebilirsiniz.
  • catastrop kullanıcısına yanıt
    android i seçtim. yeniden başladı. hala google playden veri indirimi yapmıyor.
    2. seçenek format atma yolu, cihazın donup kalmasına sebep olabilir mi ? durduk yere cihazın yazılımdan olmayalım.
    formatı seçince kendi silip kendi yüklüyor mu ? önüme başka seçenekler gelecek midir ? oralardan nereleri seçmem gerekir. şimdi den yardımların için teşekkür ederim.

Formatta öyle bir risk yok. Sadece fabrika ayarlarına geri döndürüyor. Formatı cihazın data ve cache bölümlerine atıyor.
    Cihazın işletim sistemi system bölümdedir, oraya hiç dokunmuyor. bu nedenle sorun çıkmaz.
    Ama cihaz rootlu ise ve bazı sistem uygulamalarını sildiyseniz, o zaman olabildiğini duymuştum.
    Son olarak bir iki sorum daha var. Youtube düzgün çalışıyor mu?
    Çünkü youtube'un engellendiği bir yerde play store'dan uygulama indiremiyorsunuz. Başıma gelmişti, oradan biliyorum.
    İkincisi kablosuz ağdan giriş yaptığınızda böyle bir sorun oluyor mu?
    Resimlerde 3g üzerinden bağlanmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catastrop -- 16 Eylül 2013; 19:03:13 >
  • Arkadaşlar benim tablet bazen şarjı tam dolmadan kesiyor. Örneğin gece sarja takıyorum sabah baktığımda şarj %58 de kalmış. Asus a yazdım servise gönderin dediler. Nette arattığīmda sorunun en son guncellemeden sonra ortaya çıkmaya başladığını yazmışlar. Tablet daha yeni servise de göndermek istemiyorum. Büyük ihtimal yazılımı yeniden yükleyip geri gönderecekler. Sizlerin öneriniz nedir? Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

• catastrop kullanıcısına yanıt
    Anladım.
    youtube dan video izleyebiliyorum. Nette sorf yapıyorum.
    ancak google play store ve netten veri indiremiyorum. loading başlıyor ve kalıyor. % 1 bile olmuyor.
    Wifiden bağlanınca indirme yapıyor. Az önce Türkcell bayine girdim. Olayı anlattım. 64 k 128k yapınca download hızında değişiklik olur diye ? onun hız ile değil rehber ile alakası olduğunu söyledi. şimdi format deneyeceğim inşallah düzelir... Sankim bana sim kartta bir sorun var gibi geliyor. wifiden çatır çatır indiriyor. Türkcell 3G de indirme yapmıyor. hayret bir şey....

• Akşam format attım. Değişen hiç bir şey yok.
    Az önce arkadaşımın avea sim kartını taktım. 64k çatır çatır indirme yapıyor.
    Bizim türcell 4 çeker çamura battı. Sorun asus da değil. tamamen sim karttan kaynaklı, boşu boşuna debelendik.
    en azından format ve reset olayını öğrendik. yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.