Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad TF300TG KULLANANLAR BURAYA [ ana konu ] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
17
Favori
65.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hala lazımsa bende bu var. Ayrıntıları özel mesajla konuşabiliriz. 5158N modeli diye geçiyor.
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    pm den yazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Hala lazımsa bende bu var. Ayrıntıları özel mesajla konuşabiliriz. 5158N modeli diye geçiyor.
    hacı1992 ye sonsuz teşekkürler

resmen tablet canlandı
    https://hizliresim.com/aY9JZ7

ASUS Transformer Pad TF300TG KULLANANLAR BURAYA [ ana konu ]

• arkadaşlar merhaba yegenimin tf300tg tabletinin ekranı kırıldı bunu nerden bulabilirim bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hck_knp -- 15 Aralık 2018; 2:27:11 >
  • Arkadaşlar merhaba. Tabletimin anakartı bozuldu. Satan arkadaşlar ulaşabilir mi?
  • Merhabalar.
    Tabletim yere düştü ve şuan açılmıyor. Şarja takıyorum power düğmesinde iki kere kırmızı ışık yanıp sönüyor ekrana şarj olduğuna dair bir görüntü gelmiyor bu şekilde saatlerce şarjda durdu ama sonuç aynı sizce ne olmuş olabilir?
  • dokunmatik hasar almış olabilir sanki
    en kolayı, aç içini bak temassızlık olabilir :S

istanbuldaysan eminönünde yıldızhan iş merkezi var yoğunluk telefon üzerine ama tablet parçaları da bulunmakta
    en kolay oradan satın alabilirsiniz aklınızda olması gereken asus tf300tg tabletlerde 3 ayrı dokunmatik var orada seri koduna gööre parçayı almanız lazım karıştırmamak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potasyumsiyanur -- 14 Ağustos 2020; 0:57:39 >
  • Merhaba arkadaşlar;

sadece dokunmatik ekranı kırık TF300T tabletimi satıyorum.

Yedek parça için kullanmak isteyenlerin işine yarayabilir.

Link: https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-asus-tf300t-10.1-tablet-dokunmatik-arizali-885009448/detay/

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.