Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad TF300TG KULLANANLAR BURAYA [ ana konu ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
17
Favori
65.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    07.09.2012 itibarı ile ASUS Transformer Pad TF300TG sahibi oldum. eksenbilgisayardan satın aldım. ilk izlenimlerim çok iyi gayet hızlı ve başarılı bir ürün. kullanmaya başlamadan önce min 8 saat şarjda tutmanızı öneririm. özellikle tegrazone 'dan oyun indirim grafik ve işlemcinin gücünü görmenizde büyük faydaya var.
    Tecrübelerimizi burada paylaşalım..
    Henüz ürüne kılıf bulamadım :P silikon kılıf lazım arka kısmı için sanırım.
    Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalerguven -- 8 Eylül 2012; 15:35:11 >

• HD kalitedeki videolarda takılma yapıyor wi-fi hızı malesef yeterli gelmiyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalerguven

HD kalitedeki videolarda takılma yapıyor wi-fi hızı malesef yeterli gelmiyor :(

wifi hızınızdan mı kaynaklanıyor cihazın kendisinden mi?
  • flaş player 11 yükledim ama menuden flaş player ıconuna tıkladıgım zaman flaş player setting sayfası acılıyor ve ortada soru işareti olan küp cikiyor bu normalmi ben yüklemeyi yapamamişmiyim acaba android 4.0.3 yüklu
  • Herkese Merhaba Arkadaşlar;

15 gün önce internetten Gold Bilgisayardan TF300TG aldım. İlk geldiği gündeki gibi kullanıyorum. Herhangi bir güncelleme yapılmadı. (Android 4.0.3)

İlk günlerde problem yoktu ancak daha sonra donmalar yaşamaya başladım. Dün akşam yaşadığım donmadan sonra ekrandaki kilidi açamıyorum. 7-8 saniye açma düğmesine basarak baştan başlatıyorum ancak yine olmuyor. Bu durum ile karşılaşan oldu mu?

Güncelememi gerekiyor? Evet ise ekranı açamadığım için nasıl yapabilirim?
    Donanımsal bir arıza var ise garantiye göndereyim mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler;
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akshan

Herkese Merhaba Arkadaşlar;

15 gün önce internetten Gold Bilgisayardan TF300TG aldım. İlk geldiği gündeki gibi kullanıyorum. Herhangi bir güncelleme yapılmadı. (Android 4.0.3)

İlk günlerde problem yoktu ancak daha sonra donmalar yaşamaya başladım. Dün akşam yaşadığım donmadan sonra ekrandaki kilidi açamıyorum. 7-8 saniye açma düğmesine basarak baştan başlatıyorum ancak yine olmuyor. Bu durum ile karşılaşan oldu mu?

Güncelememi gerekiyor? Evet ise ekranı açamadığım için nasıl yapabilirim?
    Donanımsal bir arıza var ise garantiye göndereyim mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler;

Selam;
    bende aynı cihazı kullanıyorum... bir kez full olarak otomatik güncelleme yaptı cihaz o kadar ancak belirttiğiniz donmalara rastlamadım. sizde güncelleme yaptımı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalerguven -- 12 Eylül 2012; 17:31:17 >

• herkese selam foruma yeni katıldım umarım birbirimize faydalı oluruz.

şöyle bir sıkıntım var.youtube gibi sitelerde izlediğim videolarda ses sorunum yok ancak meselawww.dizihd.com dan film izlerken ses hiç duyulmuyor.sebebi ne olabilir? adobe flash dan kaynaklanıyo olabilirmi? selamlar herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: saviolamehmet

herkese selam foruma yeni katıldım umarım birbirimize faydalı oluruz.

şöyle bir sıkıntım var.youtube gibi sitelerde izlediğim videolarda ses sorunum yok ancak meselawww.dizihd.com dan film izlerken ses hiç duyulmuyor.sebebi ne olabilir? adobe flash dan kaynaklanıyo olabilirmi? selamlar herkese

Selam;

Asus TF300TG kullanıyorum ses sorunsuz olarak geliyor.
    Flash ile alakası yok videonun.
    And 4.0.3 kullanıyorum flash yüklü değil.
    video ses test :http://youtu.be/0yipe5hEPpo

• bende neden yok acaba ya çıldırıcam.başka sebebi ne olabilir acaba offf
  • slm arkadaşlar kardeşimde bu cihazı almış iphone fanı olmasına rağmen bu cihazı almış fakat ben androidli tel kullanmama rağmen arayüz bana çok yabancı geldi,uygulama listesinde klasör nasıl oluşturuluyor ana ekranda değil menü deki uygulamaları klasörlemek istiyoruz ama birtürlü bulamadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

slm arkadaşlar kardeşimde bu cihazı almış iphone fanı olmasına rağmen bu cihazı almış fakat ben androidli tel kullanmama rağmen arayüz bana çok yabancı geldi,uygulama listesinde klasör nasıl oluşturuluyor ana ekranda değil menü deki uygulamaları klasörlemek istiyoruz ama birtürlü bulamadık

masa üstündeki 2 simgeyi üst üste getirirsen 2 simge aynı klasörde oluyor.
  • quote:

quote:

slm arkadaşlar kardeşimde bu cihazı almış iphone fanı olmasına rağmen bu cihazı almış fakat ben androidli tel kullanmama rağmen arayüz bana çok yabancı geldi,uygulama listesinde klasör nasıl oluşturuluyor ana ekranda değil menü deki uygulamaları klasörlemek istiyoruz ama birtürlü bulamadık

pardon yanlış anlamışım menüdeki demişsinde menü derken nereyi kastediyosun anlayamadım.zaten bugün ya yanlış anlıyom yada anlamıyom :) bi ekran görüntüsü verebilirsen yardımcı olabiirim belki

• Selam beyler, en uygun vatan dan mı alınabilir?
    http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/products.aspx?L2=PC_POR&k3=Tablet&br=ASUS

3TG' den biri 1131, diğer ikisi 969 TL olarak görünüyor aralarında fark nedir? Hangisi alınmalı? Bu ürünler Prime' mı oluyor?

Yoksa, Samsung Galaxy Tab 10.1mi sanırım aynı fiyatlı ürünler, Samsung' un arayüzü daha hoş gibi, gerçi transformer' i incelemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 15 Eylül 2012; 19:38:08 >
  • quote:

quote:

quote:

pardon yanlış anlamışım menüdeki demişsinde menü derken nereyi kastediyosun anlayamadım.zaten bugün ya yanlış anlıyom yada anlamıyom :) bi ekran görüntüsü verebilirsen yardımcı olabiirim belki

önemli değil dostum, menü tuşuna basınca gelen yer varya uygulamaların ana dizini yani ayarlar falan çıkıyor basınca ss eklerim yine anlaşılmassa

• Beyler Tf700'den ne farkı var cihazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 4.4.40 güncellemesini yapabilen var mı? Asus'un resmi sitesinden güncellemeyi indirdim ancak nasıl yapılacağını bilmiyorum. Sistem yazılımı güncellemesi bölümünden de herhangi bir güncelleme görmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycanua

Beyler Tf700'den ne farkı var cihazın

tf 700 henüz yeni çıktı vatancomputer de var.ama henüz en alt modeli var yani 3g yok dock(klavye) yok ,eğer sabrın varsa ve biraz daha para vererek tf700 ü alman dha iyi.ama tf300 de gerçekten güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shap7ShifTR

Android 4.4.40 güncellemesini yapabilen var mı? Asus'un resmi sitesinden güncellemeyi indirdim ancak nasıl yapılacağını bilmiyorum. Sistem yazılımı güncellemesi bölümünden de herhangi bir güncelleme görmüyor.

Sistem yazılımı güncellemesi bölümünden de herhangi bir güncelleme görmüyorsa güncellemeye ihtiyaç yok demektir
  • Galaxy Tab 10.1 vs Asus TF300T

Hangisi daha iyidir, sorunsuzdur, kalitelidir .... ?
  • millet bu tf300 e manuel yazılım yükeme nasıl yapıyoruz benim tabletin yazılım sku su US ben WW olanını yüklemek istiyorum teknik destek çağrı merkezini aradığımda kız her ne sorduysam soruyla karşılaşmadık bilmiyoruz mail atın dedi 1 hafta oldu cevap yok yada bilen varsa bu kablosuz kanal sorununu nasıl çözebilirim yazılım yüklemeden sorunda su cihaz us cihazı olduğu için yazılımı dolayısıyla 13. 14. kablosuz kanalları göremiyor .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.