Şimdi Ara

İSTİHBARAT YÖNTEMLERİ - Cin, Büyü, Zihin, LSD, Telegram (TRT)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
160
Cevap
13
Favori
11.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.youtube.com/watch?v=cwGOuvpP_RY

!!! TRT'DE YAYINLANAN BELGESELİN ÖZETİDİR !!!

ÖRGÜTLER

RUSYA - KGB: İstihbaratta önde. İngiliz gizli servisinin en tepesine ajanlarını yerleştirdi. "Yalan Haber Yayma Servisi", "Fiili Hareketler Servisi" gibi 16 servisi var.

ABD - CİA: 16 bin personel, 30 milyar dolar bütçe. Bilim ve teknolojide ileride. 1948'de "Bilimsel İstihbarat Ofisi" kuruldu. 1953'te casus uçaklar Rusya'yı tamamen çözdü.
    Uydudan takip, askeri casusluk amaçlı başka örgütler de var. Altı farklı Arapça lehçesini anadili gibi konuşan ve tamamen Arap görünümlü Amerikalı ajan...

İSRAİL - MOSSAD: 35 bin personel, 20 milyar dolar bütçe. Dünyadaki hemen tüm yahudiler bulundukları mahalledeki gelişmeleri dahi Mossad'a rapor etmeyi ibadet sayar.
    Mossad, Muharref Tevrat kaynaklıdır. (Ayrıca "kutsal" amaç uğrunda her şeyi mübah sayarlar.)

İNGİLTERE - MI5: KGB ajanlarının en tepeye sızmasıyla ABD ve İngiltere çok büyük zararlara uğradı. SSCB çökmeseydi KGB, diğerlerini yenecekti.

YÖNTEMLER

1. İLAÇLAR

LSD, 1943'te Albert HOFMANN buldu. En güçlü halisünasyon ilacıdır. Kendi üzerinde denemiştir.

"19 Nisan 1943 saat 16. 0,25 miligram LSD aldım. 1 saat sonra kaygı ve tedirginlik başladı. Görmem bozuldu, düşüncelerim dağıldı. Gülme isteği geldi.
    Anlamlı konuşmak için zorlandım. Gerçeği ayırt edememe oluştu, düşüncelerin dalgalanan sudaki yansımalarını izliyorum. Tüm eşyalar hoş olmayan görünümler kazanıyor.
    Gözlerimi kapayınca fantastik biçimler görüyorum. Tüm sesler gözüme yansıyıp biçimlere dönüşüyor. 6 saat sonra eski durumuma döndüm."

1970'te İstanbul'da yakalanan ABD'li ajanların bavullarında 130.000 adet LSD ele geçirildi. ABD'li ajanlar İstanbul'da öğrencilere ve gençlere binlerce bedava LSD dağıttı.

Belli bir dozajda kişi ağır psikolojik travmadan kurtulmak için bir hafta içinde intihar eder. CIA deney amaçlı olarak kendi ajanı Frank Olson'u intihar ettirdi.
    ASELSAN mühendislerinin intihar ettirilmesi? Muhsin Yazıcıoğlu suikasti?

CRAC ilacı, beyin öldürücüdür. Kısa süre çok "zeki" hissettirip, sonrasında embesilleşme hissi verir. Kişi yeniden zeki hissetmek istediği için bağımlılık oluşur.

İstihbarat örgütleri CRAC'ı hedef toplumun gıdalarına yerleştiriyor. Zihin açıcı ve enerji verici ilaçların sık kullanımı insan sağlığına zararlıdır.

2. BEYİN YIKAMA

Kişi bir hücrede iki hafta boyunca tam karanlığa veya tam ışığa maruz bırakılır. Beş duyu algısı yok edilir. İlaçların da yardımıyla psikolojik direnç çöküp itaate hazır olur.
    Yüzyıllardır yapılagelen bir "eğitim"dir. 6 ay sürer. Canlı bombalar oluşturulur. Toplumun beynini yıkamak için de medya ve gıdalara gizli yerleştirilen bazı katkı maddeleri kullanılır.

3. BEYNİN SİNYALLERLE ETKİ ALTINA ALINMASI

Rus Devlet Başkanı Yeltsin'in beyninin etki altına alındığı ve Japonya ziyaretinde, Çin'le savaş sebebi olabilecek Kutil adalarının Japonya'ya verilmek üzere olduğu tespit edildi.

Aralık 2006, KGB eski Generali Boris Ratnikov: "Yeltsin'in zihnine dışarıdan yükleme yapıldı."

Ratnikov, Rossiskaya Gazeta'ya yaptığı açıklamalarda, “1980'li yıllarda Sovyetler Birliği'nde 50'den fazla bilinçaltı okuma yöntemleri geliştiren
    ve ajanlara eğitim veren araştırma merkezi vardı. Sovyetler Birliği'nin yıkılması ile birlikte tüm bu çalışmalar da durduruldu.”
    ifadelerini kullandı.

ABD Büyükelçilerinden Robert Strauss'un da bilinçaltını okuduklarını fakat olayın farkına varan büyükelçinin konutunu bu tür girişimlere karşı korumaya aldığını kaydetti.

4. CİNLER VE METAFİZİK İSTİHBARAT

Cinler önceden melekler aleminden bazı bilgiler çalabilirdi. Işık hızında hareket edip dünya üzerinde her yerden bilgi alabilirler.
    Fakat idrakleri insanlar gibi yeterli olmadığı için unuturlar ve bir doğruya yüz yalan katarlar.

KGB öncelikli olmak üzere CIA ve MOSSAD cinleri istihbarat amaçlı kullanıyor. (Türkiye'de de kullanılır.)

Yalçın Koçak (DP eski genel başkanı, Turgut ÖZAL'ın yardımcılarından): "ABD'den bir NASA uzmanı, Sakarya'da tanıdığım cinci hocaya referans olmamı istemişti.
    Uzayda arızalanan uyduları cinlere tamir ettirilebilir miyiz diye sormak istiyorlarmış!"
    (Rakipleri ölçmek için bir girişim de olabilir.)

5. YÜKSEK TEKNOLOJİ VE ROBOTLAŞTIRMA

Dünyadaki tüm yüksek teknolojiler önce askeri istihbarat tarafından kullanılır. İnternet, cep telefonu, bilgisayar, uydu, insanlar için değil önce istihbaratçılar için icat edilmiştir.
    (Şu an bizim haberimiz olmayan teknolojilerin kimlerin elinde olduğunu ve bunların bizi kandırmak için kullanılabileceğini düşünün!)

İnsana benzeyen robot yapmak zor olduğu için insanların robotlaştırılması tercih ediliyor. Hz. Süleyman peygamberin yaptığı gibi hayvanların beynini kontrol etmek için çalışılıyor.

KABLOSUZ TELEGRAM CİHAZI (UZAKTAN BEYİN VE BEDEN KONTROLÜ)

Beyne giden acıkma, acı, uyku ve diğer hislere ait sinyaller iptal ettirilebilir. Vücutta iz bırakmayan öldürme veya öldürtme projeleri uygulanabiliyor.
    Sinyal göndererek devlet başkanları bile yönlendirilebilir.

Telegram’ın Babası Prof. Delgado’nun Ardından - Gülçin Şenel (Özet)

İSTİHBARAT YÖNTEMLERİ - Cin, Büyü, Zihin, LSD, Telegram (TRT)

19. asır başlarında ölü kurbağaların kaslarının elektrik ile uyarılarak kımıldatılması çalışmaları yapılmıştır.

Prof. Jose Delgado (1915-2011), ABD Yale Nöropsikiyatri Başkanı. "Teknoloji Büyücüsü".

“Beynin Elektrikle Uyarımı” konusunda beş yüzden fazla makale yazmıştır. 1946'da başlıyor. 1952'de ilk neticeleri alıyor.
    1964'te arenada üzerine gelen kızgın boğayı başka hiçbir alet kullanamdan uzaktan kumandayla kediye çeviriyor.

Bedeni ilaçsız, hipnozsuz, elektrotsuz, kablosuz, implantsız, mikroçipsiz “uzaktan” elektromanyetik sinyaller yoluyla etkilemek, duygu, düşünce ve davranışları yönlendirmek.

Delgado'nun 24 Şubat 1974 tarihli meşhur konuşması:

"Toplumumuzun siyasî kontrolü için bir psikocerrahî programına ihtiyacımız var. Amaç, zihnin fizikî kontrolüdür. Kendisine sunulan normdan sapan ferd,
    cerrahî olarak kesilip atılabilir. Ferd, en önemli gerçeğin kendi varoluşu olduğunu düşünebilir, fakat bu yalnızca onun bakış açısıdır. Bu bakışta, tarihî yaklaşım eksiktir.
    Oysa insanoğlunun kendi zihnini geliştirme hakkı yoktur. Bu tarz liberal bir yaklaşım kulağa hoş geliyor tabiî. Ancak, beyni elektrikî olarak kontrol etmeliyiz.
    Bir gün ordular ve generaller, beynin elektrikî uyarımıyla kontrol edilecektir."

İSLAM ÜLKELERİ HOLİZMLE KARIŞTIRILIYOR

Holizm, felsefi bir akımdır. Küçük sorunları bütüne malettirir.

Arap baharı ve Suriye iç savaşları, ABD'nin başarılı istihbarat çalışmalarıdır. Condolezza Rice: "Ortadoğudaki 22 ülkenin rejim ve sınırlarını değiştireceğiz."

İslam ülkelerinin hasta ülke ilan edilmesi. Politik kötümserlik havası oluşturmak. Gençleri silahlı harekete psikolojik olarak hazırlamak.
    İç savaşta zayıflayan ülke, sözde barış güçleriyle işgal ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Millet -- 15 Şubat 2013; 22:22:13 >

• Cin kısmı hariç güzel bir şeye de din iman katmayın
  • Bu ne yahu bu saçmalığa inanmadığızı söyleyın bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Bu ne yahu bu saçmalığa inanmadığızı söyleyın bana
    TRT'de yayınlanan belgeselin ve başka bir makalenin özet metnidir arkadaşlar.

Basit tepkisel yorumlar yazmadan önce, o kadar uzmanla yapılan bu röportajları izlemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Millet

TRT'de yayınlanan belgeselin ve başka bir makalenin özet metnidir arkadaşlar.

Basit tepkisel yorumlar yazmadan önce, o kadar uzmanla yapılan bu röportajları izlemenizi tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    4. MADDE SAÇMA DEĞİL GERÇEK

bununla ilgili bir kaç kitap okudum MOSSAD ın istihbarat kayıtlarında telkin ve buna benzer yollarla istihbarat edinme metodları doğrulanmıştır

mesela düşünce okuma en bilinenidir eski İsrail başbakanı A. SHARON(doğru yazmamış olabilirim) un vebenzeri bir kaç kişinin bu yeteneğe sahip olduğu söylenmektedir

bu konuyla ilgili son okuduğum kitap adını tam hatırlamıyorum ama GİZEMLİ YAHUDİ gibi bir şey di (1950 le lerde POLONYADA SİRKLERDE DÜŞÜNCE OKUMA GÖSTERİSİ YAPAN YAHUDİ BİR GENCİN SONRADAN MOSSAD A ÜYE OLUŞUNU ANLATIYOR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakir-bir-kul -- 4 Eylül 2012; 3:05:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: IMPROVER

bununla ilgili bir kaç kitap okudum MOSSAD ın istihbarat kayıtlarında telkin ve buna benzer yollarla istihbarat edinme metodları doğrulanmıştır

mesela düşünce okuma en bilinenidir eski İsrail başbakanı A. SHARON(doğru yazmamış olabilirim) un vebenzeri bir kaç kişinin bu yeteneğe sahip olduğu söylenmektedir

bu konuyla ilgili son okuduğum kitap adını tam hatırlamıyorum ama GİZEMLİ YAHUDİ gibi bir şey di (1950 le lerde POLONYADA SİRKLERDE DÜŞÜNCE OKUMA GÖSTERİSİ YAPAN YAHUDİ BİR GENCİN SONRADAN MOSSAD A ÜYE OLUŞUNU ANLATIYOR)

Düşünce okumayla cinlerin ne ilgisi var
    Kuranda bile cinlerin gözle görülemeyeceğine dair ayet yokken
    Uçan kaçan çarpan gibi bir varlık hayali kurmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: nocen

quote:

Alıntıları Göster
    o kadar yazının içinde cin konusunu görüyosunuz çok komik.

• quote:

Orijinalden alıntı: nocen

quote:

Alıntıları Göster
    Sakarya'dayım neredeymiş bu hoca

• quote:

Orijinalden alıntı: Elasmosaurus

Sakarya'dayım neredeymiş bu hoca

Alıntıları Göster
    Cinler ve metafizik yemin ediyorum bir ateist olarak şerefim üzerine biri şu cin olayını kanıtlasın müslüman olmassam neyim dünya şizofren h.sapins kurulu yaklaşık üye sayısı 4.5 milyar filan yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillerSoldier

Cinler ve metafizik yemin ediyorum bir ateist olarak şerefim üzerine biri şu cin olayını kanıtlasın müslüman olmassam neyim dünya şizofren h.sapins kurulu yaklaşık üye sayısı 4.5 milyar filan yani...

Alıntıları Göster
    yer alalım şurdan zamanım olunca okuyacağım.. güzel bir konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doksanlar çocuğu

yer alalım şurdan zamanım olunca okuyacağım.. güzel bir konu.

Alıntıları Göster
    Konu silinmezse bir ara detaylı inceleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nontheist

Müslüman olmak için cinleri vesile etmeye gerek yok. Eğer Kuran'da cinlerden hiç bahsedilmeseydi, inanmayan pek çok insan cinlerin varlığını kabul etmekte beis görmezdi, haksız mıyım?

Kuran'da anlatıldığı kadarıyla o kadar tuhaf bahaneler ileri sürülmüş ki, cinlerin varlığını kanıtlamak onların yanında alelade bir şey olurdu.
    ("Meleklerden ordun olsun", "Hazinelerin olsun", "Göğe merdivenle yükselip elinde kutsal bir kitapla dönmelisin", "Ama bunları yapsan da yine sana inanmayız", "Allah'ı bize açıkça göster" gibi.)

Cin çarpması konusunu soran arkadaşlar için de söyleyeyim. Anadolu'da adamın biri kadın cinle nikah kıyıp evleniyor.
    Sonra adam "Senle ben ayrı dünyaların insan(!)larıyız." diyip cinden boşanıyor.

Cinlerden bazı yetkililer mahkeme kurup, haksızlık ettiği için adamı suçlu buluyorlar ve çarparak, onu dünyanın başka bir noktasına sürgüne gönderiyorlar. İşte cin çarpması böyle bir şeymiş.

Cinlerle görüşen birkaçını tanımıştım. İyileri de, kötüleri de var. İnsanlar onların sıradışı gücüne taptıkça kibirlenip ilahlık taslayanları da var.

Demem o ki, hiç bulaşmamak en iyisi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Duty16

Yalnız bu konuları bilmiyorsun sanırım Senin komik dediğin mesele üzerinde birçok araştırmaları var ayrıca bunlarda yenilir yutulur cinsten değil. belkide başarılı ollmalarının sebepleride senin komik bile dediğin şeylerin üzerine çok düşmeleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

quote:

Orijinalden alıntı: Duty16

Yalnız bu konuları bilmiyorsun sanırım Senin komik dediğin mesele üzerinde birçok araştırmaları var ayrıca bunlarda yenilir yutulur cinsten değil. belkide başarılı ollmalarının sebepleride senin komik bile dediğin şeylerin üzerine çok düşmeleri.

Alıntıları Göster
    Hayır ortada tartışmalık bir şey yok. hiçbir kaynak vermeden birsürü sey sallanmış, araya cin min koyunca da inandırıcı olduğunu düşünüyorsunuz galiba. 'İntihar' eden mühendislere de lsd demişler, elektromanyetik dalgalarla zihin kontrolü vs. Çok fantastik bir yazı olmuş, kurandan ayetler de eklerseniz benim gibi şüphecilerin sorularını yanıtlamış olursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Hayır ortada tartışmalık bir şey yok. hiçbir kaynak vermeden birsürü sey sallanmış, araya cin min koyunca da inandırıcı olduğunu düşünüyorsunuz galiba. 'İntihar' eden mühendislere de lsd demişler, elektromanyetik dalgalarla zihin kontrolü vs. Çok fantastik bir yazı olmuş, kurandan ayetler de eklerseniz benim gibi şüphecilerin sorularını yanıtlamış olursunuz

Alıntıları Göster
    KGB'nin CIA kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Öyle olsaydı dünyayı Rusya yönetirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daima İleri

KGB'nin CIA kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Öyle olsaydı dünyayı Rusya yönetirdi.

Alıntıları Göster
    şu cin meselesi yüzyıllardır bitmiyor, böyle saçmalıklara hala inanıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: stabwound

hemde ne saçmalık beynin sağ lobu yol açıyor bu tarz halüsinasyonalra birde beynin yüz tanıma sistemi var bir cisme yüze benzetebiliyor yada depresif haldeki bünyenin vücudunda endorfin düzeyi hormonları ve hayal dünyası h.sapiens psikoloisi nörolojisi anatomisi işte...
  • Üstünkörü baktıkları için hala anlamayanlara tekrar hatırlatma.

Ortada "yazı" diye bir şey yok.

! ! ! TRT'de yayınlanan programın özet metnidir. ! ! !

Ayrıca Nasa'nın cin merakının şahidi olan kişi de, 2001'de Demokrat Parti
    Genel Başkanlığı yapmış olan, Sakarya doğumlu Yalçın KOÇAK'tır.

İnanmayanlar gidip kendisine danışabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Millet -- 4 Eylül 2012; 21:16:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stabwound

Sorma gitsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zıplayan fil

İşin uzmanları söylediği halde, neden aksini düşündüğünü merak ediyorum.

Ben KGB'nin CIA'dan daha büyük ve ileride olduğunu yıllardır biliyordum.

Rusya hala büyük bir devlet ve karşısında diğerlerinin tamamı "birlikte" yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Millet -- 4 Eylül 2012; 21:24:01 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.