DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
metro turizm den %50 indirim sağlayan groupon 3 tl (yeniden)
188
Cevap
1
Favori
32.523
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> metro turizm den %50 indirim sağlayan groupon 3 tl (yeniden)
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      01 Aralık 2011 18:14:53
      40 liraya normal fiyatına aldım insanlığın boyutunu gördüm

• Yüzbaşı
      624 Mesaj
      01 Aralık 2011 18:18:48
      quote:

Orijinalden alıntı: FURKANDNR

Arkadaslar bir sorum olacak ..3 haziran 2012 e bilet alacağım ama online bilet alma sitesinde o tarih yok en son 1 haziran var ? .ne yapmam gerekiyor? birde istanbul -kumluca ya(antalya) bilet alacağım ama dudulludan yok.Alibeyköyden veya bayrampasadan var bunlar dudulluya uğruyormu acaba ?

4 aralikta al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bradenburg -- 1 Aralık 2011; 20:17:42 >

• Çavuş
      42 Mesaj
      01 Aralık 2011 18:23:28

quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

40 liraya normal fiyatına aldım insanlığın boyutunu gördüm

dostum mesajını daha önce görseydim yardımcı olurdum, iptal ettirme şansın varsa; iptal ettir.
      elimde 30 kasım'dan itibaren geçerli kod var. senin kodla takas yaparız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2965 Mesaj
      01 Aralık 2011 19:02:30
      quote:

Orijinalden alıntı: CERRAHPAŞALI89

Alıntıları Göster

dostum mesajını daha önce görseydim yardımcı olurdum, iptal ettirme şansın varsa; iptal ettir.
      elimde 30 kasım'dan itibaren geçerli kod var. senin kodla takas yaparız.

dostum terbiyesüzcanavar nickli arkadaş kullanmazsa sizin eski kuponu benim yeni kuponla takas edebilirmiyiz?

Galatasaray
      Iphone 5S 32GB Uzay Grisi Ios 9.2.1
      Macbook Air/i5 4250U Haswell/intel 5000hd/4gb Ram/128GB SSD
      Seat Leon Mk3 (5F)/TDI/DSG/Style plus 1 paket/Sunroof/17" dynamic/5.8"Media Color Emocion Kırmızı
    • Çavuş
      50 Mesaj
      01 Aralık 2011 20:20:42
      arkadaşlar gidiş dönüş kuponlarından alıpta elinde fazla kod olan varsa alabilirim
      mesaj atarsanız parasını öder alırım hemen ama gdiş dönüşlerden olsun

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Aralık 2011 22:34:38
      @cerrahpaşalı89 çok sağol dostum, iyiki n yazdın, baya üzüldüydüm basit bişey için o kadar uğraşmıştım. İptal ettiremezdim 23:00de kardeşim yola gidiyor. Başka arkadaşların işine yararsa ne ala

edit:anlatım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terbiyesüzcanavar -- 1 Aralık 2011; 22:36:22 >

• Yarbay
      2965 Mesaj
      01 Aralık 2011 22:36:45
      @terbiyesüzcanavar hocam siz bileti internet üzerinden mi satın aldınız kuponsuz satın almada sorun var mı?

Galatasaray
      Seat Leon Mk3 (5F)/TDI/DSG/Style plus 1 paket/Sunroof/17" dynamic/5.8"Media Color Emocion Kırmızı
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Aralık 2011 23:03:27
      quote:

Orijinalden alıntı: beyazitcakir31

@terbiyesüzcanavar hocam siz bileti internet üzerinden mi satın aldınız kuponsuz satın almada sorun var mı?

hocam internet üzerinden aldım kuponsuz

• Yarbay
      2965 Mesaj
      01 Aralık 2011 23:39:01
      quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

Alıntıları Göster

hocam internet üzerinden aldım kuponsuz

anladım hocam. kodu kabul ediyor artık. 60 liranın üstünü çizip 30 lira yapıyor ama kart bilgilerimi girip ödemeye bastığımda yine hata veriyor

Galatasaray
    • Binbaşı
      1697 Mesaj
      02 Aralık 2011 00:04:38
      Kodu cogu seferde kabul ediyor fakat harem-adapazarı seferlerinin hic birinde kabul etmiyor. Ip hatası degil ama baska hata veriyor. Arkadaslar dener misiniz harem adapazarı ya da adapazarı harem kabul ediyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Playstation 4
      Seat Leon 1.2 TSI DSG
      Volkswagen Passat B8 1.6 TDI DSG
    • Teğmen
      200 Mesaj
      02 Aralık 2011 02:17:16
      arkadaşlar metronun internet sitesinde SSL koruması yok işlem yapıyorsanız sanal kart ile yapın

• Çavuş
      96 Mesaj
      02 Aralık 2011 07:56:30
      quote:

Orijinalden alıntı: abbozkurt

arkadaşlar metronun internet sitesinde SSL koruması yok işlem yapıyorsanız sanal kart ile yapın

Sağ ol dostum. Bunu ilk mesaja eklemek lazım.

• Onbaşı
      32 Mesaj
      02 Aralık 2011 08:20:13
      quote:

Orijinalden alıntı: kornban

Alıntıları Göster

Sağ ol dostum. Bunu ilk mesaja eklemek lazım.

tamamdır, eklendi

• Onbaşı
      32 Mesaj
      02 Aralık 2011 08:32:34
      bilmeyenler için bir uyarı daha; metro da internette 23:59 dan sonraki seferler görünmüyor, gece için bilet almak isteyenler isteseler de internetten bilet alamıyor yani. çok saçma bir şey ama metro olduğu için pek sorgulamanın anlamı yok. gece için bilet almak isteyenler sefer yok gibi bir yanılgıya düşmesin yani.

• Onbaşı
      19 Mesaj
      02 Aralık 2011 08:44:36
      Arkadaslar istanbul -kumluca ya(antalya) bilet alacağım ama dudulludan yok.Alibeyköyden veya bayrampasadan otobüs var bunlar dudullu veya ataşehire uğruyormu acaba ?

FB
    • Onbaşı
      32 Mesaj
      02 Aralık 2011 08:54:43
      quote:

Arkadaslar istanbul -kumluca ya(antalya) bilet alacağım ama dudulludan yok.Alibeyköyden veya bayrampasadan otobüs var bunlar dudullu veya ataşehire uğruyormu acaba ?

samandıra dan istanbul-kumluca var, bir bakın isterseniz.

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      02 Aralık 2011 09:03:45
      4 tane aldım bende, fakat hala yapamadım yapabilen var mı? Şu an deniyorum Hata oluştu! 18.01.2012 Tarihinde Groupon kullanımı engellenmiştir. diyor.

Hayır eğer dedikleri gibi 60 tl'lik bileti 30'ye alabilen yoksa iade edelim 7 gün geçmeden. Takipteyim.

• Onbaşı
      32 Mesaj
      02 Aralık 2011 09:21:38
      quote:

Orijinalden alıntı: freeagle

4 tane aldım bende, fakat hala yapamadım yapabilen var mı? Şu an deniyorum Hata oluştu! 18.01.2012 Tarihinde Groupon kullanımı engellenmiştir. diyor.

Hayır eğer dedikleri gibi 60 tl'lik bileti 30'ye alabilen yoksa iade edelim 7 gün geçmeden. Takipteyim.

bende ilk başta çıkan 21 kasımda aldığım kuponlar var. öyle tuhaf ki öylesine deniyorum, çalışıyor mu diye. mesela aynı kodu 3 kez giriyorum "hata oluştu" yazıyor, sonra tekrar deniyorum bu sefer oluyor. tekrar deniyorum olmuyo, böyle saçma sapan bir şey yani. 10 kez deniyorsam 1-2 defa indirim uygulanıyor.. yeni kodlar için yorum yapamıycam..

• Onbaşı
      19 Mesaj
      02 Aralık 2011 09:28:03
      quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

Alıntıları Göster

samandıra dan istanbul-kumluca var, bir bakın isterseniz.

evet ya varmış.İlginiz için tesekkürler ama benim illaki dudulluyu öğrenmem lazım.yani birileri uğruyordur sanırım yolcu almak için.

FB
    • Çavuş
      96 Mesaj
      02 Aralık 2011 10:40:33
      quote:

Alıntıları Göster

evet ya varmış.İlginiz için tesekkürler ama benim illaki dudulluyu öğrenmem lazım.yani birileri uğruyordur sanırım yolcu almak için.

Arkadaşım Ataşehir'den acentelerden kalkan servislerle Samandıra'ya gidiliyor. Anadolu Yakası ana merkezi'ni Samandıra yaptı Metro.

• Yarbay
      3446 Mesaj
      02 Aralık 2011 14:54:14
      sınırlı kontenjan, 20 aralığa kadar biletler anlınmalı diyince ben hepsini iptal ettim.

Gigabyte p55US3L rev2,I5 750,2X2 Kingston DDR3 1333 CL7,Akasa x4,Gigabyte GTX 480,Creative xfi music edition,Xilence 1000w,CoolerMaster haf 932,Philips 8694,PS3
    • Teğmen
      223 Mesaj
      02 Aralık 2011 15:16:28
      quote:

Orijinalden alıntı: freeagle

sizin kuponlar ilk kampanyadan olmalı.. bu kampanyada sömestr arası kupon kullanılamıyor 15ocak15 şubat arası sanırım... ama sadece gidişlik kampanyada tatil arası kullanılabiliyor

• Onbaşı
      17 Mesaj
      02 Aralık 2011 19:05:01
      bende grupon kodunu yazıp kontrol et deyince hata oluştu diyor. sorun nedir? kodları kullanan oldu mu hiç.

• Binbaşı
      1697 Mesaj
      02 Aralık 2011 19:46:36
      quote:

Orijinalden alıntı: condorblackfoal

bende grupon kodunu yazıp kontrol et deyince hata oluştu diyor. sorun nedir? kodları kullanan oldu mu hiç.

yaklaşık 1 saat önce kullandım. ilk denememde hata oluştu dedi, tekrar kodu kontrol et dedim sorun çıkmadı

Playstation 4
      Seat Leon 1.2 TSI DSG
    • Yarbay
      2364 Mesaj
      02 Aralık 2011 19:51:26
      kuponu aldıktan 8 saat sonra kullandım %50 indirimli aldım 15 koltuk dolu olduğu halde.

• Android Beta Kullanıcısı
      1726 Mesaj
      02 Aralık 2011 21:44:43
      http://www.sehirfirsati...kiye/metroturizm/1900021

bu linkteki fırsattan 2 tane aldım. Kodlar ne zaman bana ulaşacak?

• Teğmen
      152 Mesaj
      02 Aralık 2011 21:46:13
      quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

http://www.sehirfirsati...kiye/metroturizm/1900021

bu linkteki fırsattan 2 tane aldım. Kodlar ne zaman bana ulaşacak?

62saat 14dakika sonra şu anki zamana göre. kampanya bitiminde ulaşıyor.

ayrıca ne biçim iş, sabahtan beri deniyorum hep hata verdi. başaranlar nasıl başarıyor merak ediyorum. şu xxxxx/xxxxx olan kodu giriyoruz değil mi? yanlış yapıyor olmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr-an©e -- 2 Aralık 2011; 21:47:49 >

After I'm gone your earth will be free to live out its miserable span of existence, as one of my satellites, and that's how it's going to be...

1726 Mesaj
      02 Aralık 2011 21:51:12
      quote:

Orijinalden alıntı: tr-an©e
      62saat 14dakika sonra şu anki zamana göre. kampanya bitiminde ulaşıyor.

ayrıca ne biçim iş, sabahtan beri deniyorum hep hata verdi. başaranlar nasıl başarıyor merak ediyorum. şu xxxxx/xxxxx olan kodu giriyoruz değil mi? yanlış yapıyor olmayalım.

Teşekkürler. Bekleyeceğiz yani.

Sorum şu, İzmir-Konya gidiş dönüş 86 tutuyor bu kodlarla 43 lira mı ödeyeceğim?

• Teğmen
      152 Mesaj
      02 Aralık 2011 21:54:28
      quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Alıntıları Göster

Teşekkürler. Bekleyeceğiz yani.

Sorum şu, İzmir-Konya gidiş dönüş 86 tutuyor bu kodlarla 43 lira mı ödeyeceğim?

evet. eğer otobüste 4 kişi sizden önce bilet almadıysa bu kuponla, 43 liraya alacaksınız bileti.

After I'm gone your earth will be free to live out its miserable span of existence, as one of my satellites, and that's how it's going to be...

• Çavuş
      96 Mesaj
      03 Aralık 2011 01:33:17
      Bu arada Metro bilet fiyatlarına zam yaptı ilgiyi görünce. Maximum 40 TL olan İstanbul-Ankara Seferleri 47 TL oldu.

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      03 Aralık 2011 06:06:25
      quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

Alıntıları Göster

sizin kuponlar ilk kampanyadan olmalı.. bu kampanyada sömestr arası kupon kullanılamıyor 15ocak15 şubat arası sanırım... ama sadece gidişlik kampanyada tatil arası kullanılabiliyor

ilk kampanyadan değil ikinci kampanyadan benim biletler, 3 gün önce aldım. Yaz Tatili, Bayram ve Sömestir Tatili de Dahil, 1 Yıl Geçerli olandan. Olmazsa yarın yazıhaneden deneyeceğim, bugun konuştum yapıyoruz dedi çünkü. Ben sırf o dediğin 15 ocak 5 şubat arası almayı düşünüyorum, he olmazsa 14 ocak 6 şubat gider gelirim ne yapalım

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      03 Aralık 2011 10:42:01
      kupon satın aldım fakat fırsatlarım bölümünde kupon kod no gözükmüyor ne zman gelir acaba ?

• Onbaşı
      17 Mesaj
      03 Aralık 2011 20:48:23
      ben kupon kodunu girdim kabul etti. bu seferde kredi kartını kabul etmiyor :S ne lanet bi sitedir ya... koskoca metro, bi çeki düzen versin şu sitesine.

• Yarbay
      3085 Mesaj
      03 Aralık 2011 21:05:13
      kupon ihtiyacı olan bana p.m atsın, kampanyayı kaçıran arkadaşlara aynı fiyattan yararlanmaları için, kar ve ticaret amacı gütmeden yardımcı olurum, %50indirimli yolculuk yaparlar kaçırdıkları fırsattan yararlanmış olurlar. Bende iptal olan seyahatlerim için aldığım kuponların yanmasını engellemiş olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syruse -- 3 Aralık 2011; 22:07:13 >

1726 Mesaj
      03 Aralık 2011 21:46:54
      quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan_42

kupon satın aldım fakat fırsatlarım bölümünde kupon kod no gözükmüyor ne zman gelir acaba ?

Geri sayım tamamlanınca.

Kod girmedeki sorunlar düzeldi mi bu arada?

• Yüzbaşı
      446 Mesaj
      03 Aralık 2011 22:14:10
      arkadaşlar sordum ama cevap alamadım tekrar sorayım; şimdi benimde kuponlarım var 4 tane martta kullanmak istiyorum şunu yapan oldu mu? şubeden biletlerim alıp açığa aldıracağım sonra mart ayı gelince ben bugun gitmek istiyorum diyeceğim ve gideceğim mi? yani açığa aldırıdığım biletleri kullanmak istediğimde bir ücrete tabi tutlacak mıyım? siz şubeden mi alıyorsun? 30.000 kişi bilet aldı kimse ne yaptığını bilmiyoru mu anlamdım ki?

• Er
      13 Mesaj
      03 Aralık 2011 23:07:01
      BENDE KUPONUMU SATIYORUM ALMAK İSTEYENLER PMDEN ULAŞSINLAR LÜTFEN..

• Yarbay
      3211 Mesaj
      04 Aralık 2011 00:48:39
      Arkadaşlar bu grupon kodunu bir kez denemek için girdik diye iptal olmuyor değil mi?

Bir de 65TL ve metro fiyatı 48TL gözüken bilet kodu girince 32TL gözüküyor. Yüzde 50'den az indirim düşmesi mümkün müdür? Yoksa yüksek fiyat üzerinden mi indirim yapıyor site bu ne saçma iş. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler ;)

don't let the evil be your inspiration..!

Ekran Kartı Sevenler Ölmesin..!
    • Binbaşı
      1697 Mesaj
      04 Aralık 2011 01:34:36
      quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Arkadaşlar bu grupon kodunu bir kez denemek için girdik diye iptal olmuyor değil mi?

Bir de 65TL ve metro fiyatı 48TL gözüken bilet kodu girince 32TL gözüküyor. Yüzde 50'den az indirim düşmesi mümkün müdür? Yoksa yüksek fiyat üzerinden mi indirim yapıyor site bu ne saçma iş. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler ;)

Denemek için girdiğinizde kredi kartınızı girip bilet almazsanız iptal olmuyor. Liste fiyatı üzerinden %50 indirim sağlıyor. Bu durumda çoğunlukla metro fiyatına göre %50den az indirim oluyor tabi ki.

Playstation 4
      Seat Leon 1.2 TSI DSG
    • Teğmen
      150 Mesaj
      04 Aralık 2011 09:28:19
      quote:

Orijinalden alıntı: cianni

indirim yüksek fiyat üzerinden oluyor, liste fiyatı üzerinden...

• Binbaşı
      1553 Mesaj
      04 Aralık 2011 19:43:39
      elimde hiç kullanmadığım 3 kod var ama kullanmaya çalıştığımda hata oluştu diyor kimi kuponda önceden kullandınız diyor kimisinde engellenmiştir diyor nasıl iş bu? hani 20 aralık'a kadar kullanabilecektik?

• Teğmen
      102 Mesaj
      04 Aralık 2011 20:54:17
      ben kullandım 2kişi istanbul ankara gidiş geliş toplam 90 lira ödedik.
      otobüste 43 ve 40 liraya bilet alanları görünce şöyle bir yayıldım :)
      suit otobüsler de fena değilmiş.
      Ayrıca yanımızda 9 büyük bavul vardı, ek ücret talep etmediler. Tabi bunda elimdeki dönüş biletleri dahil 4 bileti göstererek 4 kişiyiz dememin de etkisi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi az_tek -- 5 Aralık 2011; 10:39:16 >

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      05 Aralık 2011 11:46:15
      son 14 dk

1726 Mesaj
      05 Aralık 2011 11:46:34
      Ben de bekliyorum. :)

1726 Mesaj
      05 Aralık 2011 12:00:34
      Eee kod mod yok.

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      05 Aralık 2011 12:00:43
      FIRSAT TÜKENDİ!

44404 kişi fırsatı yakaladı!

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      05 Aralık 2011 12:50:37
      KUPON KOD NUMARALARINI GİRİYORUM HATA VERİYOR NE İŞ BU YAAA

• Yarbay
      2965 Mesaj
      05 Aralık 2011 12:53:52
      quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan_42

KUPON KOD NUMARALARINI GİRİYORUM HATA VERİYOR NE İŞ BU YAAA

az yukarıları okursanız bu sorunu herkesin yaşadığını görürsünüz.

Galatasaray
    • Yüzbaşı
      334 Mesaj
      05 Aralık 2011 12:55:59
      quote:

Orijinalden alıntı: beyazitcakir31

Alıntıları Göster

az yukarıları okursanız bu sorunu herkesin yaşadığını görürsünüz.

BİLİYORUM GÖRDÜM ÖNCEDEN BİLİYORUM BENDE YENİ KODLA SORUN YASADIGIMI BELİRTTİM ZTEN ;)

• Onbaşı
      19 Mesaj
      05 Aralık 2011 13:12:37
      internetten satın alırken grupon kodunu nerde soruyor.Tüm kredi kartı bilgilerini girip satınal dediğindemi. ??

FB
    • Teğmen
      248 Mesaj
      05 Aralık 2011 13:19:21
      GİDİŞ-DÖNÜŞ SEÇİYORUM.SONRA TARİHLERİ GİRİYORUM.NE YAPARSAM YAPAYIM,DÖNÜŞ İÇİN SEFER BULUNAMADI DİYOR.GİDİŞ-DÖNÜŞ NASIL ALINIYOR AÇIKLAYABİLECEK VAR MI ARKADAŞLAR?

1726 Mesaj
      05 Aralık 2011 13:38:21
      Hatalı Kod! Daha düzeltmediler mi bunu yahu.

• Onbaşı
      19 Mesaj
      05 Aralık 2011 13:53:18
      metro turizm online merkezinden bilet satınalırken grupon kodunu nerde soruyor.Tüm kredi kartı bilgilerini girip satın al dedikten sonramı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FURKANDNR -- 5 Aralık 2011; 13:54:56 >

FB
      1726 Mesaj
      05 Aralık 2011 13:58:11
      quote:

metro turizm online merkezinden bilet satınalırken grupon kodunu nerde soruyor.Tüm kredi kartı bilgilerini girip satın al dedikten sonramı ?

Tek yön bilet alırken aşağıda kredi kartı bilgilerini istediği alanda soruyor.

• Teğmen
      248 Mesaj
      05 Aralık 2011 14:33:02
      İSTEYENE ALDIĞIM FİYATTAN 4 TANE KOD VEREBİLİRİM.TANESİ 3TL.(İLK KAMPANYADAN)

• Onbaşı
      19 Mesaj
      05 Aralık 2011 14:35:18
      Kodlar halen hata veriyor.Sizdede aynımı ?

FB
    • Teğmen
      223 Mesaj
      05 Aralık 2011 14:57:22
      kodlar hata verenler arkaarkaya 7-8 kez tık yapıcaklar biyerde kırılıyor hata ve kabül ediyor

• Teğmen
      248 Mesaj
      05 Aralık 2011 14:59:09
      2-3 KERE BASINCA DÜZELİYOR.İKİ TANE KULLANDIM BUGÜN

• Yüzbaşı
      449 Mesaj
      06 Aralık 2011 01:45:21
      Hemen kullanmak üzere kupon lazım. Alabilirim arkadaşlar. 1 adet.

• Onbaşı
      19 Mesaj
      06 Aralık 2011 08:52:43
      Arkadaslar en ön 4 koltuk için tvli otobüslerde tv nerede ?

FB
Sayfa:   <<     < önceki   1 2 [3] 4   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> metro turizm den %50 indirim sağlayan groupon 3 tl (yeniden)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.