Şimdi Ara

metro turizm den %50 indirim sağlayan groupon 3 tl (yeniden) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
1
Favori
33.066
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: altunok74

2-3 KERE BASINCA DÜZELİYOR.İKİ TANE KULLANDIM BUGÜN

Olay buymuş arkadaşlar. Özellikle Firefox kullananlar kontrol et butonuna bir kere bastıktan sonra çıkan hata oluştu yazısının altında bulunan tik işaretini seçip birkaç kez daha kontrol et butonuna bastıklarında indirim gerçekleşiyor. Bileti satın alırken de durum aynı. Birkaç kez basın mutlaka birinde alıyor bileti.
  • SONUNDA ALDIM BİLETLERİMİ :) KONYA KAYSERİ GİDİS GELİS 27,5 TL + 6 TL GROUPUN = 33,5 TL NORMALDE 55 TL YAPAR
  • Metro Turizm'in Tek Yön Tüm İç ve Dış Hat Seferlerinde %50 İndirim Sağlayan Groupon (Yaz Tatili, Bayram ve Sömestir Tatili de Dahil, 1 Yıl Geçerli)

3 Adet mevcut arkadaşlar. Fiyat tanesi 5 TL
    Ödeme:
    İşbankası yada paypal.
  • 2-3 gün sonrasına bilet almak istersem 3-4 kez tıklayarak alabiliyorum ama 27 ocak'a almak istediğimde "27.01.2012 tarihinde groupon kullanımı engellenmiştir." hatası alıyorum bunun sebebi nedir?
  • Arkadaşlar elimde 2 adet kaldı fırsattan. İkisinin fiyatı toplam 10TL'dir. İsteyenler PM atabilir. Her türlü ödeme yöntemi ile ödenebilir hiç problem olmaz.
  • 45 tl lik bilet 32.5 tl oluyor anlamadım %50 indirim 22.5 tl olması gerekmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

kupon ihtiyacı olan bana p.m atsın, kampanyayı kaçıran arkadaşlara aynı fiyattan yararlanmaları için, kar ve ticaret amacı gütmeden yardımcı olurum, %50indirimli yolculuk yaparlar kaçırdıkları fırsattan yararlanmış olurlar. Bende iptal olan seyahatlerim için aldığım kuponların yanmasını engellemiş olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: Nostribox

45 tl lik bilet 32.5 tl oluyor anlamadım %50 indirim 22.5 tl olması gerekmiyor mu?

liste fiyatı üzerinden indirim uygulanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincee

quote:

Orijinalden alıntı: Nostribox

45 tl lik bilet 32.5 tl oluyor anlamadım %50 indirim 22.5 tl olması gerekmiyor mu?

liste fiyatı üzerinden indirim uygulanıyor.

teşekkür ederim .
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.