Şimdi Ara

metro turizm den %50 indirim sağlayan groupon 3 tl (yeniden) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
1
Favori
33.066
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sınırlı kontenjan, 20 aralığa kadar biletler anlınmalı diyince ben hepsini iptal ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeagle

4 tane aldım bende, fakat hala yapamadım yapabilen var mı? Şu an deniyorum Hata oluştu! 18.01.2012 Tarihinde Groupon kullanımı engellenmiştir. diyor.

Hayır eğer dedikleri gibi 60 tl'lik bileti 30'ye alabilen yoksa iade edelim 7 gün geçmeden. Takipteyim.

sizin kuponlar ilk kampanyadan olmalı.. bu kampanyada sömestr arası kupon kullanılamıyor 15ocak15 şubat arası sanırım... ama sadece gidişlik kampanyada tatil arası kullanılabiliyor
  • bende grupon kodunu yazıp kontrol et deyince hata oluştu diyor. sorun nedir? kodları kullanan oldu mu hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: condorblackfoal

bende grupon kodunu yazıp kontrol et deyince hata oluştu diyor. sorun nedir? kodları kullanan oldu mu hiç.

yaklaşık 1 saat önce kullandım. ilk denememde hata oluştu dedi, tekrar kodu kontrol et dedim sorun çıkmadı
  • kuponu aldıktan 8 saat sonra kullandım %50 indirimli aldım 15 koltuk dolu olduğu halde.
  • http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/metroturizm/1900021

bu linkteki fırsattan 2 tane aldım. Kodlar ne zaman bana ulaşacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/metroturizm/1900021

bu linkteki fırsattan 2 tane aldım. Kodlar ne zaman bana ulaşacak?

62saat 14dakika sonra şu anki zamana göre. kampanya bitiminde ulaşıyor.

ayrıca ne biçim iş, sabahtan beri deniyorum hep hata verdi. başaranlar nasıl başarıyor merak ediyorum. şu xxxxx/xxxxx olan kodu giriyoruz değil mi? yanlış yapıyor olmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmasevmem -- 2 Aralık 2011; 21:47:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-an©e

ayrıca ne biçim iş, sabahtan beri deniyorum hep hata verdi. başaranlar nasıl başarıyor merak ediyorum. şu xxxxx/xxxxx olan kodu giriyoruz değil mi? yanlış yapıyor olmayalım.

Teşekkürler. Bekleyeceğiz yani.

Sorum şu, İzmir-Konya gidiş dönüş 86 tutuyor bu kodlarla 43 lira mı ödeyeceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

quote:

Orijinalden alıntı: tr-an©e

Teşekkürler. Bekleyeceğiz yani.

Sorum şu, İzmir-Konya gidiş dönüş 86 tutuyor bu kodlarla 43 lira mı ödeyeceğim?

evet. eğer otobüste 4 kişi sizden önce bilet almadıysa bu kuponla, 43 liraya alacaksınız bileti.
  • Bu arada Metro bilet fiyatlarına zam yaptı ilgiyi görünce. Maximum 40 TL olan İstanbul-Ankara Seferleri 47 TL oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

quote:

Orijinalden alıntı: freeagle

4 tane aldım bende, fakat hala yapamadım yapabilen var mı? Şu an deniyorum Hata oluştu! 18.01.2012 Tarihinde Groupon kullanımı engellenmiştir. diyor.

Hayır eğer dedikleri gibi 60 tl'lik bileti 30'ye alabilen yoksa iade edelim 7 gün geçmeden. Takipteyim.

sizin kuponlar ilk kampanyadan olmalı.. bu kampanyada sömestr arası kupon kullanılamıyor 15ocak15 şubat arası sanırım... ama sadece gidişlik kampanyada tatil arası kullanılabiliyor

ilk kampanyadan değil ikinci kampanyadan benim biletler, 3 gün önce aldım. Yaz Tatili, Bayram ve Sömestir Tatili de Dahil, 1 Yıl Geçerli olandan. Olmazsa yarın yazıhaneden deneyeceğim, bugun konuştum yapıyoruz dedi çünkü. Ben sırf o dediğin 15 ocak 5 şubat arası almayı düşünüyorum, he olmazsa 14 ocak 6 şubat gider gelirim ne yapalım

• kupon satın aldım fakat fırsatlarım bölümünde kupon kod no gözükmüyor ne zman gelir acaba ?
  • ben kupon kodunu girdim kabul etti. bu seferde kredi kartını kabul etmiyor :S ne lanet bi sitedir ya... koskoca metro, bi çeki düzen versin şu sitesine.
  • kupon ihtiyacı olan bana p.m atsın, kampanyayı kaçıran arkadaşlara aynı fiyattan yararlanmaları için, kar ve ticaret amacı gütmeden yardımcı olurum, %50indirimli yolculuk yaparlar kaçırdıkları fırsattan yararlanmış olurlar. Bende iptal olan seyahatlerim için aldığım kuponların yanmasını engellemiş olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syruse -- 3 Aralık 2011; 22:07:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan_42

kupon satın aldım fakat fırsatlarım bölümünde kupon kod no gözükmüyor ne zman gelir acaba ?

Geri sayım tamamlanınca.

Kod girmedeki sorunlar düzeldi mi bu arada?
  • arkadaşlar sordum ama cevap alamadım tekrar sorayım; şimdi benimde kuponlarım var 4 tane martta kullanmak istiyorum şunu yapan oldu mu? şubeden biletlerim alıp açığa aldıracağım sonra mart ayı gelince ben bugun gitmek istiyorum diyeceğim ve gideceğim mi? yani açığa aldırıdığım biletleri kullanmak istediğimde bir ücrete tabi tutlacak mıyım? siz şubeden mi alıyorsun? 30.000 kişi bilet aldı kimse ne yaptığını bilmiyoru mu anlamdım ki?
  • BENDE KUPONUMU SATIYORUM ALMAK İSTEYENLER PMDEN ULAŞSINLAR LÜTFEN..
  • Arkadaşlar bu grupon kodunu bir kez denemek için girdik diye iptal olmuyor değil mi?

Bir de 65TL ve metro fiyatı 48TL gözüken bilet kodu girince 32TL gözüküyor. Yüzde 50'den az indirim düşmesi mümkün müdür? Yoksa yüksek fiyat üzerinden mi indirim yapıyor site bu ne saçma iş. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Arkadaşlar bu grupon kodunu bir kez denemek için girdik diye iptal olmuyor değil mi?

Bir de 65TL ve metro fiyatı 48TL gözüken bilet kodu girince 32TL gözüküyor. Yüzde 50'den az indirim düşmesi mümkün müdür? Yoksa yüksek fiyat üzerinden mi indirim yapıyor site bu ne saçma iş. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler ;)

Denemek için girdiğinizde kredi kartınızı girip bilet almazsanız iptal olmuyor. Liste fiyatı üzerinden %50 indirim sağlıyor. Bu durumda çoğunlukla metro fiyatına göre %50den az indirim oluyor tabi ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Arkadaşlar bu grupon kodunu bir kez denemek için girdik diye iptal olmuyor değil mi?

indirim yüksek fiyat üzerinden oluyor, liste fiyatı üzerinden...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.