DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
metro turizm den %50 indirim sağlayan groupon 3 tl (yeniden)
188
Cevap
1
Favori
32.606
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> metro turizm den %50 indirim sağlayan groupon 3 tl (yeniden)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      32 Mesaj
      28 Kasım 2011 12:54:24 Konu Sahibi

http://www.sehirfirsati.com/deals/tumturkiye

her ne kadar benim için pek avantajlı olmasa da geçen kampanyadan aldığım kuponların bir kısmını iade etsem de sıcak bulanlar varsa diye haberi olmayanlar için başlık açmak istedim.

not: metronun internet sitesinde SSL koruması yok işlem yapıyorsanız sanal kart ile yapmanız iyi olur. (bir arkadaşın uyarısı üzerine eklenmiştir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metrikk -- 2 Aralık 2011; 8:17:57 >

• Yarbay
      13594 Mesaj
      28 Kasım 2011 13:06:11
      kullanım şekli sıkıntılı direk bilet alırken geçerli olsa tamam da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      28 Kasım 2011 13:09:35
      Bilgi için çok teşekkürler. Benim gibi her hafta bir yere gidip gelenlere faydalı olabilir ama her araçta %10 koltuk olayına da dikkat edin arkadaşlar...

• Onbaşı
      32 Mesaj
      28 Kasım 2011 13:14:37 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: tello2

Bilgi için çok teşekkürler. Benim gibi her hafta bir yere gidip gelenlere faydalı olabilir ama her araçta %10 koltuk olayına da dikkat edin arkadaşlar...

ben de her hafta gidip geliyorum. ama maalesef çanakkale normalde 35 lira iken liste fiyatını 50 lira olarak belirledikleri için pek bir avantaj sağlamıyor. metro fiyatı ile liste fiyatı arasında çok fark olmayan yerlere gidenler için güzel bir fırsat, her ne kadar metro turizm olsa da..
      |
      |

• Yarbay
      6090 Mesaj
      28 Kasım 2011 13:15:05
      Madem 1 yıl geçerli niye 20 Aralıktan sonra kullanamıyoruz ki?! Kuralları biraz saçma olmuş.

24 / American Horror Story / And Then There Were Noone / Arrested Development / Band of Brothers / Banshee / Bates Motel / Better Call Saul / Black Books / Black Mirror / Breaking Bad / Brooklyn Nine-Nine / Carnivale / Coupling / Da Vinci's Demons / Dead Like Me / Dexter / Fargo / Firefly / FlashForward / Friends / Fringe / Game of Thrones / Hannibal / Heroes / Homeland / How I Met Your Mother / How Not to Live Your Life / It's Always Sunny in Philadelphia / Justified / Lost / Modern Family / Mr. Robot / Narcos / New Girl / Nikita / Orphan Black / Outlander / Oz / Person of Interest / Prison Break / Rick and Morty / Rome / Shameless (US) / Sherlock / Six Feet Under / Spaced / Spartacus / Stranger Things / Suits / The Big Bang Theory / The Fall / The IT Crowd / The Inbetweeners / The Killing / The Knick / The Pacific / The Walking Dead / True Blood / True Detective / Twin Peaks / Two and a Half Men / Unsere Mütter, unsere Väter / Vikings
    • Onbaşı
      32 Mesaj
      28 Kasım 2011 13:19:53 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Madem 1 yıl geçerli niye 20 Aralıktan sonra kullanamıyoruz ki?! Kuralları biraz saçma olmuş.

metro turizm bu, o kadarını sorgulamayacaksın her şey beklenir
      |
      |

• Yüzbaşı
      791 Mesaj
      28 Kasım 2011 13:20:07
      bileti herhangibir güne alıp daha sonra açığa aldırsak yeni bilet aldığımızda ücret farkını isterler mi?
      |
      |

• Yarbay
      6090 Mesaj
      28 Kasım 2011 13:22:13
      quote:

Orijinalden alıntı: metrikk

Alıntıları Göster

metro turizm bu, o kadarını sorgulamayacaksın her şey beklenir

Bilmiyorum valla, böyle olmasa alırdım 2-3 tane kupon ama böyle işime yaramaz.
      |
      |

24 / American Horror Story / And Then There Were Noone / Arrested Development / Band of Brothers / Banshee / Bates Motel / Better Call Saul / Black Books / Black Mirror / Breaking Bad / Brooklyn Nine-Nine / Carnivale / Coupling / Da Vinci's Demons / Dead Like Me / Dexter / Fargo / Firefly / FlashForward / Friends / Fringe / Game of Thrones / Hannibal / Heroes / Homeland / How I Met Your Mother / How Not to Live Your Life / It's Always Sunny in Philadelphia / Justified / Lost / Modern Family / Mr. Robot / Narcos / New Girl / Nikita / Orphan Black / Outlander / Oz / Person of Interest / Prison Break / Rick and Morty / Rome / Shameless (US) / Sherlock / Six Feet Under / Spaced / Spartacus / Stranger Things / Suits / The Big Bang Theory / The Fall / The IT Crowd / The Inbetweeners / The Killing / The Knick / The Pacific / The Walking Dead / True Blood / True Detective / Twin Peaks / Two and a Half Men / Unsere Mütter, unsere Väter / Vikings
    • Onbaşı
      32 Mesaj
      28 Kasım 2011 13:26:37 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

bileti herhangibir güne alıp daha sonra açığa aldırsak yeni bilet aldığımızda ücret farkını isterler mi?

önceki kampanyada onu şu şekilde belirtmişlerdi ama bu sefer yazmamışlar..

"Açığa aldığınız biletin fiyatı yeni biletinizden daha düşükse aradaki farkın %50'sini ödemeniz gerekmektedir. Açığa aldığınız biletin fiyatı yeni biletinizden yüksekse aradaki farkın yarısı tarafınıza seyahat çeki olarak iade edilecektir."

yani anladığım kadarıyla diyelim ki kampanyalı olarak bir bilet aldın, sonra onu açığa aldın. onu bilete dönüştürmek istediğinde kampanyaya uygun yani %10 kapsamında olan biletlerden almak istediğin takdirde üzerine fark vermemek gerekir.. ama tabi metro olduğu için pek güvenemiyorum..
      |
      |

• Binbaşı
      1671 Mesaj

Android Beta Tester
      28 Kasım 2011 13:29:21
      Arkadaşlar yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Bu kampanyada her otobüs 4 kişi ile sınırlandırılmamış mıydı?
      Adamlar geçen kampanya da binlerce bilet sattılar diye biliyorum.

Bu adamların sefer sayısı X 4 desek toplamda kampanya süresi içerisinde bu kadar seferleri var mıdır?
      |
      |

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      28 Kasım 2011 13:30:31
      quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Saçma ki ne saçma bence :D 30 Kasım 2012'deki otobüs biletimi 20 Aralık 2011 de alacağım. Uçuş firmaları bile daha insaflı kampanyalar yapıyor bu yönden bakıldığında :D Ben garantiye almak için 20 Aralıktan sonrasına bulaşmam sanırım.
      |
      |

• Çavuş
      61 Mesaj
      28 Kasım 2011 14:24:56
      takip
      |
      |
    • Binbaşı
      1289 Mesaj
      28 Kasım 2011 14:30:22
      Liste fiyatı üzerinden her seferde otobüs doluluğu fark etmeden indirim yapılıyor, tarafımdan bizzat denenmiştir.

Edit: Şimdi denedim %10 limitine takılıyor, 2-3 gün önce kullanırken hata vermiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan -- 28 Kasım 2011; 14:36:19 >

• Onbaşı
      32 Mesaj
      28 Kasım 2011 14:34:33 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Liste fiyatı üzerinden her seferde otobüs doluluğu fark etmeden indirim yapılıyor, tarafımdan bizzat denenmiştir.

evet onu ben de farkettim ama acaba satın al dediğinde ne oluyor. baktım her otobüste indirim geçerli, ya bir açık var ya da orada sadece indirim oranı görünüyor ama alırken belli oluyor kontenjan olup olmadığı..
      |
      |

• Yüzbaşı
      852 Mesaj
      28 Kasım 2011 17:38:15
      bir önceki kampanyada düşük fiyattan alırsınız yazıyordu, herhangi bir tarih sınırlandırması yoktu 6 ay geçerliydi, bugün bilet almaya çalıştım bilin bakalım ne oldu 15 Ocak - 15 Şubat arası bilet alamıyorsunuz, aradım sehirfirsatini iptal ettirmek istiyorum yok edemeyiz filanda filan dedim yazsaydınız o tarihlerde alamıyorsunuz almazdım. boşu boşuna neden para verim kullanmayacağım şeye dedikten sonra, bekletti ve sonuç iptal edildi. şimdi bugünkü kampanyadan 2 tane aldım bunlar o tarihlerde geçerliymiş. Fiyatta maşallah iyice bindirmişler 48tl link istanbul izmir olmuş 65. normalde 96tl ik gidiş geliş oldu 68 neresinde bu %50 ? gören varsa söylesin. %30 filan demek daha mantıklı.

Samsung Galaxy S7
      Monster P150HM
      İşlemci:
      Intel® Core™ i7-2820QM 4-Cores; 8MB L3; 2.30GHz > 3.40GHz; 1600 MHz
      Bellek: 16GB; 4x 4GB; DDR3-1600; PC-12800; Kingston HyperX PNP KIT
      Sabit Disk: 250GB Samsung 850 EVO + 1 TB Samsung 2.5 Dahili
      Ekran: 15.6" Full HD LED Backlit Parlak 16:9 Ekran + Samsung PX2370
      Ekran Kartı: 1,5GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 560M; 192-Bit; DX11; PhysX; DVI-DL
    • Onbaşı
      32 Mesaj
      28 Kasım 2011 18:36:24 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

bir önceki kampanyada düşük fiyattan alırsınız yazıyordu, herhangi bir tarih sınırlandırması yoktu 6 ay geçerliydi, bugün bilet almaya çalıştım bilin bakalım ne oldu 15 Ocak - 15 Şubat arası bilet alamıyorsunuz, aradım sehirfirsatini iptal ettirmek istiyorum yok edemeyiz filanda filan dedim yazsaydınız o tarihlerde alamıyorsunuz almazdım. boşu boşuna neden para verim kullanmayacağım şeye dedikten sonra, bekletti ve sonuç iptal edildi. şimdi bugünkü kampanyadan 2 tane aldım bunlar o tarihlerde geçerliymiş. Fiyatta maşallah iyice bindirmişler 48tl link istanbul izmir olmuş 65. normalde 96tl ik gidiş geliş oldu 68 neresinde bu %50 ? gören varsa söylesin. %30 filan demek daha mantıklı.

bazı şehirlerde %50 ye yaklaşıyor en azından. ama maalesef izmir de bu fırsatta çanakkale gibi şanssız şehirlerden. ist-ç.kale arası da sadece %20 indirim sağlıyor.
      |
      |

• Çavuş
      99 Mesaj
      28 Kasım 2011 18:41:28
      diğer kampanyada gidiş dönüş tek kuponla alınabiliyordu bunda da var mı öyle bir şey ?
      |
      |

• Binbaşı
      1298 Mesaj
      28 Kasım 2011 18:50:47
      Bilet internetten alınabiliyor mu?

• Çavuş
      99 Mesaj
      28 Kasım 2011 18:53:38
      quote:

Orijinalden alıntı: kornban

diğer kampanyada gidiş dönüş tek kuponla alınabiliyordu bunda da var mı öyle bir şey ?

Groupon'unuz tek yön tüm biletlerde geçerlidir.

kendim cevaplıyayım da herkes görsün :)
      |
      |

• Binbaşı
      1247 Mesaj
      28 Kasım 2011 18:58:11
      quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Bilet internetten alınabiliyor mu?

evet alınıyor.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,623
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.