Şimdi Ara

PHILIPS 9 SERISI KULLANICILARI [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.673
Cevap
13
Favori
156.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • albani abi. ev kredisiydi çocuğun kreşiydi filan alan açıkcası para verecek durumum yok . bir sürü borcum var.

eğer işe yarayacaksa basic setting setting için ne gerekiyorsa tavsiye ediyorsan program ve nasıl yapılıyorsa ondan yapayım .. Ama verim alamazsın boştan yere tv yi kurcalama dersen. hiç denemeyim.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık 1 yıldır pfl9705 kullanıyorum ve gayet memnunum.
    Bir sorunum var ve yardımcı olurssanız memnum olurum.
    Sorunum şu bugüne kadar hiç Tv'nin 3Dsini izlemedim ve merakımdan bugün transmitter
    ve pta508 3D gözlük aldım.
    Hmp5000 media player ile yaklaşık 18Gb'lık Avatar ve İmax'ın 3D su altı belgeselini Tv'de açtım
    3D olarak izlemeye çalıştım ama normal çıplak gözle bakmak ile Gözlükle bakmak arasında hiç bir farkı yok. Birtane balık bile ekrandan dışarı çıkmadı :D çift çift gözüküyorlar hep.
    Acaba bi bağlantı hatasımı yaptım, transmitter de bir sorun olabilirmi yoksa bu Tv'nin 3D'si çok mu kötü
    Yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mey88 -- 17 Aralık 2012; 1:38:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

http://forum.donanimhaber.com/m_27540960/tm.htm

bu başlığa bak o zaman

eyvallah. saolasın. peki bunu yaparken yanlış bir şey yaparsam sıkıntı olur mu ? televizyonun renk paletini tümden bozmayalım
    birde bu linkten program aracılığı ile ayar yapınca, tvnin renk ayarları tüm modlarda mı değişecek (sinema, oyun, kişisel vs. ) yoksa örneğin kişisel modda yaparsam sadece kişisel moddaki ayarlar mı değişecek ?

ney88, transmitteri kurdunu mu _?
    amblight ı, akıllı görüntüyü vs. açtığın menüden ekranda 3d- 2d dönüştürme, yan yana gibi seçenekler çıkıyor mu ?
    eğer bu seçenekler çıkıyorsa yan yana seçeneğini seçip , izleyeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 17 Aralık 2012; 8:51:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

amblight ı, akıllı görüntüyü vs. açtığın menüden ekranda 3d- 2d dönüştürme, yan yana gibi seçenekler çıkıyor mu ?

Transmitteri kurdum yan yana 3D seçeneğini seçiyorum ama olmuyor
    gözlüğü mağazada denedik başka bir model tv'de güzelce gösteriyordu acaba transmitter'in vericisinde
    bir bozukluk olabilirmi?
  • görüntü yanyana geliyor ve birleşiyorsa sorun olmaması lazım.
    gözlük de yada ya da transmitter de sorun olabilir ? gözlüğü açınca ekranın kararması lazım
  • Transmitter 2 farklı görüntüyü birleştiriyor tek görüntü haline getiriyor ayrıca transmittere dikkatlice bakınca içinde mavi bir ışıkta gözüküyor. Sorunu anlamadım bitürlü gözlükde vatanda denedik çalışıyordu
    Acaba sizin 3D olarak deneyip beğendiğiniz bir demo yada film varsa paylaşırsanız bende evde aynı videoyu deneyebilirim?
  • ney88 ben bir arkadaşdan ödünç alıp bir ay kadar 3d kullandım. sarmadı beni zaten sonra yeniden verdim. bu nedenle pek yardımcı olamaycağım kusura bakma. bir kaç deneme daha yap transmitter in takılı olup olmadığını kontrol et. ne biliyim aklıma bir şey gelmiyor. sorun olmaması lazım aslında ama
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: albani

http://forum.donanimhaber.com/m_27540960/tm.htm

bu başlığa bak o zaman

eyvallah. saolasın. peki bunu yaparken yanlış bir şey yaparsam sıkıntı olur mu ? televizyonun renk paletini tümden bozmayalım
    birde bu linkten program aracılığı ile ayar yapınca, tvnin renk ayarları tüm modlarda mı değişecek (sinema, oyun, kişisel vs. ) yoksa örneğin kişisel modda yaparsam sadece kişisel moddaki ayarlar mı değişecek ?

Ancak o linkler sanırım çalışmıyor!

Programın bende bir bir başka linki var onu vereyim ve indir

https://r apidshare.com/files/3972011181/Display_Tuning.rar

dosya ".nrg" uzantılıdır!!! DVD ye yazman gerekiyor!!!

+

Herhangi bir sıkıntı olmaz,beğenmezsen resetlersin!!
    Renk paletinin asıl ayarları SM dedir ve zaten sen onu değiştirmiyorsun,takılma bu ayrıntılara!

Dilediğin moda bunu uygularsın tabiki(yeni model tüm panellerde;her input için set.ler ayrı ayrı yapılabiliyor artık!)

Tavsiyem Phil de "Kişisel" moda bunu uygula ve bir dene bakalım

• @ALBANİ abi
    çok teşekkür ederim. hemen indiriyorum.
  • arkadaşlar telefonuma myremote programını kurdum ve 9705 televizyonumla bağlantısını kurmaya çalışıyorum ama "searching device" diye arayıp duruyor ve bulamıyor. buna rağmen telefonumdan tv ye video ve müzik aktarabiliyorum. hatta yanlış anlamadıysam aynı ağdaki bilgisayarımdaki bazı paylaşıma açtığım videoları da seyredebiliyorum. o kadar uğraşmama rağmen kumanda olarak kullanamadım. yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

ney88 ben bir arkadaşdan ödünç alıp bir ay kadar 3d kullandım. sarmadı beni zaten sonra yeniden verdim. bu nedenle pek yardımcı olamaycağım kusura bakma. bir kaç deneme daha yap transmitter in takılı olup olmadığını kontrol et. ne biliyim aklıma bir şey gelmiyor. sorun olmaması lazım aslında ama

İlgin için teşekkür ederim
    sorun gözlükteymiş pta517 ile değiştirdim sorun halloldu.
    Bu arada ney88 değil mey88
  • mey88 hallettiğine sevindim
  • 9serisi konusu fakat 6 serisinin konusunu bulamadığım için buraya yazıyorum.Philips 47PFL6097 model tv'yi alabiliriz.Tv'den memnun olan çok fakat okuduğum bazı yorumlar uydu alıcısının geçişlerinin kötü olduğu ve Eko moda girip tv kapandıktan sonra fişe çıkar-tak yapmak zorunda olunduğu yönünde.Acaba bu tür sorunlar düzeltildi mi? Son güncelleme üç gün önce yayımlanmış.
  • arkadaşlar ps3 de oyun oynarken 720p-108p oyunlar oluyor ama ben hangi çözünürlekte oyun oynadığımı göremiyorum ? diğer tv lerde çözünürlük değişince sağ üst köşede 1080p -720p diye yazıyor ama ben böyle bir şey görmedim tv de ?

mesela 720p film izlerken çözünürlük değiştii için tv ni nçalıştığı çözünürlüğü göstermesi gerekmiyor mu ? en dandik tv de bile böyle bir şey var. bizimkinde yok mu ?

ayrıca nette istediğimiz videoyu izleyebiliyor muyuz ? dizifilmseyret sitelerinden filan mesela ? nasıl neti bir işe yarar mı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 27 Aralık 2012; 15:29:34 >
  • Birkaç gündür piyasada 46 inç 9706 ya da 9707 modelini aramaktayım. 9707 yi bir yerde bulabildim 11000 tl fiyatı var. (canlarım benim) 9706 modeline ise mediamarkt ta bile 4999 fiyat çektiler (sadece İzmir de ve teşhir ürünü). Teknosa da stok yok sadece bir kaç mağzada teşhir var 4500 lira. Bimeks desen 9705 var 3500 lira, teşhir ürünü.

9706 modelini mantıklı bir fayata alabileceğim bir yer var mı acaba , yardımcı olursanız sevinirim. ( Yani philips zorla samsung es 8000 aldıracaksın.)
  • Başlığı 3-4 gündür okuyorum dikkatimi çeken bir konu var kullanıcıların hepsi 9705 modeli sahibi , hiç 9706 kullanıyorum , şu fiyata aldım memnunum ya da değilim şeklinde bir yorum okumadım. 9706 kullanıcısı var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: etanhunt

Başlığı 3-4 gündür okuyorum dikkatimi çeken bir konu var kullanıcıların hepsi 9705 modeli sahibi , hiç 9706 kullanıyorum , şu fiyata aldım memnunum ya da değilim şeklinde bir yorum okumadım. 9706 kullanıcısı var mı acaba?

976 çok çom daha iyi ama fiyatı 600- 7000 TL idi kimse alamadı yani :))) birde az sınırlıydı zaten her yerde yoktu. hala stoklara gelen mal yok. fiyatı düştü ama ortalıkta mal yok. philips müşteri hizmetlerinden bilgi alınabilir bence. biraz daha beklenirse belki glir bir umut. sormak lazım. bimeksteki 9705 bir yıldır orada :))
  • quote:

arkadaşlar ps3 de oyun oynarken 720p-108p oyunlar oluyor ama ben hangi çözünürlekte oyun oynadığımı göremiyorum ? diğer tv lerde çözünürlük değişince sağ üst köşede 1080p -720p diye yazıyor ama ben böyle bir şey görmedim tv de ?

mesela 720p film izlerken çözünürlük değiştii için tv ni nçalıştığı çözünürlüğü göstermesi gerekmiyor mu ? en dandik tv de bile böyle bir şey var. bizimkinde yok mu ?

ayrıca nette istediğimiz videoyu izleyebiliyor muyuz ? dizifilmseyret sitelerinden filan mesela ? nasıl neti bir işe yarar mı ??

Aşağı ok tuşunun hemen altındaki tuşa basınca durumdan tv nin hangi çözünürlükte olduğunu görebilirsiniz.

Ayrıca yav görüntü tamam hele katherin uydu ile tv yayınlarıda da süper ancak gittiğim gördüğüm yerdeki eşin dostun cihazlarını görünce mukayese edince 9705 in sesine hayran kalmamak elde değil, hiç kimse bahsetmemiş ben yazayım bari ses kalitesi ve akustiği harika bir tv.

• hacı ses manyak herkes bilior ve duyan hayran kalıyor o buferler varya iki tane :)) harşka abi arada bir seviyorum onları:)) ben daha 35 den yukarı çıkmadım zira çok ses çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.