DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Turkcell Her Yöne 5000 SMS paketinde günlük 167 SMS sınırı oldu (Paket Otomatik Olarak Yenilenmiyor)
68
Cevap
0
Favori
80.792
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Turkcell Her Yöne 5000 SMS paketinde günlük 167 SMS sınırı oldu (Paket Otomatik Olarak Yenilenmiyor)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      19 Haziran 2011 13:11:02
      http://www.turkcell.com...ajlisms/heryonesmspaketi

Nedir?

Bireysel Hazır Kart’lı aboneler kampanyadan yararlanabilir.

gençTarifeliler 10 TL karşılığında 30 gün boyunca yurt içi her yöne mesajlaşabilecekleri 5000 SMS paketi ; diğer tarife aboneleri ise 1000 SMS paketi alabilirler.

21 Haziran tarihi itibariyle her yöne 5000 SMS paketinde günlük maksimum SMS gönderimi 167 SMS olacak şekilde değişiklik yapılmıştır. Günlük 167 SMS üzerindeki kullanımlar abonenin kendi tarifesinin SMS ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.

Her yöne SMS paketi için HERYONE SMS yazıp 2222’a mesaj göndererek katılabilirsiniz. Katılım için gönderilen mesaj ücretsizdir.

Kampanya 31 Temmuz 2011 tarihine kadar geçerlidir.

Ne Kadar Öderim?

Paket ücreti 10 TL’dir.

Paket otomatik olarak yenilenmez, paket satın almak için her seferinde başvuru yapmanız gerekmektedir.

Nasıl Kullanırım?

Kapsam
      Paketteki mesajlar tüm Turkcell, Hazır Kart, Muhabbet Kart, diğer operatörlere, sabit hatlara gönderilen yurt içi mesajlar için geçerlidir.

Uluslararası mesajlar ve Yıldız Falı, Haber, Resim, Melodi gibi kısa mesaj servisleri için geçerli değildir. Yurt dışında atılan mesajlar ayrıca ücretlendirilecektir.

Her yöne 5000 SMS paketi için günlük maksimum SMS gönderimi 167 SMS'dir. Bunun üzerindeki kullanımlar abonenin mevcut tarifesinin SMS ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Paketlerdeki kısa mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

Kalan SMS ve Paket Bitiş Tarihi sorgulama
      21 Haziran öncesinde paket alan aboneler mevcut paketleri bitene kadar *123*2#'yi tuşlayarak ücretsiz sorgulayabilirler.
      21 Haziran sonrasında paket alan aboneler 5000 SMS paketi için *456*24# tuşlayarak günlük kalan SMSlerini ; 1000 SMS paketi için *123*146# tuşlatarak aylık kalan SMSlerini ücretsiz öğrenebilirler.

Tarife değişikliği

Tarife değişikliklerinde kalan mesaj bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Numara değişikliği & Devir

Numara değişikliği ve devirde paket mesaj bakiyesi kullanılmaya devam edilebilir.

Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
      “Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye TL'lerini kazandıkları ve harcayabilecekleri süre boyunca kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir. Kazanılan hediye TL'ler "Faturasız Hat Abonelerinin Bakiye İadesi" kapsamında iade edilemez”

Sıkça Sorulan Sorular

Aynı anda her yöne SMS paketiyle şebekeiçi haftalık 3000/aylık 10.000 SMS paketlerini alabilir miyim?

Evet alabilirsiniz. Diğer operatörlere atılan smsler her yöne paketten, şebekeiçi smsler haftalık 3000/aylık 10.000 şebekeiçi SMS paketten düşer.
      Her yöne SMS paketimdeki mesajlarım nerelerde geçerli olacak?

Paketinizdeki mesajları yurtiçinde tüm Turkcell hatlarına, diğer operatörlere ve sabit hatlara göndereceğiniz kısa mesajlarda kullanabilirsiniz.
      AYLIK NAR ve her yöne sms paketim var, sms attığımda hangi paketimden düşecek?

AYLIK 100 ; AYLIK 150 ya da GENÇ NAR paketiniz varsa her yöne atacağınız mesajlarda önce her yöne sms paketini daha sonra AYLIK NAR paketindeki bakiyenizi kullanırsınız
      Günlük SMS atma sınırı var mıdır?

gençTarife 5000 SMS paketinde günlük 167 SMS sınırı bulunmaktadır ; her yöne 1000 SMS paketinde günlük sınır bulunmamaktadır.
      Bu fırsattan ayda bir kereden fazla yararlanabilir miyim?

30 gün içinde sadece 1 kez satın alabilirsiniz. Paketinizin kullanım süresi bittikten sonra tekrar başvurup paket alabilirsiniz.
      Her yöne SMS paketim var ama yeterli TL bakiyem yok, paketimdeki mesajları kullanabilecek miyim?

Evet. Aldığınız paketteki mesaj haklarınız bitene kadar, TL bakiyeniz kalmasa bile mesajlarınızı kullanabileceksiniz.
      Kısa mesaj paketimi aldıktan sonra hattımı devredersem kısa mesaj haklarım da devrolur mu?

Evet, devrolur.
      Her yöne SMS paketindeki kısa mesaj hakları kaç gün boyunca kullanabilecek?

Paketteki kısa mesajlar, paket tanımlaması yapıldıktan sonraki 30 gün içerisinde kullanılabilir. Paket bitişine 7 gün ; 3 gün kala ve paket bittiği an size bilgilendirme mesajı gönderilir. Paketin geçerlilik süresinde kullanılmayan mesajlar sonraki aya devretmez.
      SMS paketindeki SMS'leri TurkcellMesajlarım ve AkıllıMesaj'dan kullanabilir miyim?

Hayır. SMS paketindeki kısa mesajlar TurkcellMesajlarım ve AkıllıMesaj'dan atılan SMS'ler için geçerli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bora Kürkçü -- 21 Haziran 2011; 23:18:25 >

• Yarbay
      7373 Mesaj
      19 Haziran 2011 13:12:51
      küfretmemek için kendimi zor tutuyorum !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4078 Mesaj
      19 Haziran 2011 13:33:58
      turkcell coştu bir kere :)

• Binbaşı
      1846 Mesaj
      19 Haziran 2011 13:43:22
      bence iyi olmuş ne açıdan derseniz 167 fazla zaten gunluk yeter ve yetmeli

• Onbaşı
      27 Mesaj
      19 Haziran 2011 13:54:19

quote:

Orijinalden alıntı: Subat
      turkcell coştu bir kere :)

:) biri turkcell i durdursun !! :)

• Yarbay
      3378 Mesaj
      19 Haziran 2011 13:58:01
      Bende bu paketlerden alıp sıradan tüm numaralara saçma sapan reklam mesajı atanlara küfür etmemek için kendimi zor tutmayıp aklıma ne kadar küfür gelirse sıralıyordum.
      İyi olmuş. 167 gayet yeterli bir miktar.

• Yarbay
      2375 Mesaj
      19 Haziran 2011 14:15:35
      200 yap bari.bi yerden kısıyorsun bi yerden daha cok ver

• Yarbay
      3003 Mesaj
      19 Haziran 2011 14:15:39

quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Bende bu paketlerden alıp sıradan tüm numaralara saçma sapan reklam mesajı atanlara küfür etmemek için kendimi zor tutmayıp aklıma ne kadar küfür gelirse sıralıyordum.
      İyi olmuş. 167 gayet yeterli bir miktar.

Evet o açıdan iyi de günlük daha fazla atan kullanıcılara ne olacak ben bu paketi kullanmıyorum ama mesela yukarıda bir arkadaş yazmış, reklamcılar açısından çok iyi olmuş ama.

• Yarbay
      3205 Mesaj
      19 Haziran 2011 14:28:15
      Yuh

Daha ne denebilir ki... Bana öyle geliyor ki turkcell kendi sonunu yavaş yavaş hazırlıyor.

flickr
      PC Sistem:> Intel Xeon E3 1260L V5 @ 4.0 GHZ OC <> Asrock Fatal1ty E3V5 Performance Gaming / Hyper BCLK Engine <> 16 GB Dual DDR4 3000MHZ <> Intel SSD 520 180GB <> Benq GW2255 VaLED
    • Yarbay
      3530 Mesaj
      19 Haziran 2011 15:02:11
      bu turkcell iyice sacmalamaya basladi. Bakalim daha ne surprizler cikaracak

• Yarbay
      6282 Mesaj
      19 Haziran 2011 15:18:49
      Paket bitim günü benim gibi kalan 4000 SMS'i birilerine kitap göndermek için kullanan biri için iyi bir haber değil bu. :D Ama yılbaşında bir bin SMS gönderirim ben, o zaman bari kaldırsalar şu sınırı. :D

• DH Yönetici
      8108 Mesaj
      19 Haziran 2011 15:42:29
      Turkcellin yaptığı son uygulama değişikliklerinden sonra Arge grubunun başına Avea veya Vodafone CEO sunun geçtiğinden şüpheliyim...Yoksa bir şirket neden kendi ayağına sıksın...Yapılan şu son uygulamalara bakınız " faturalı hatlara uygulanan 2,5tl internet kullanım ücreti haracı - Ön ödemeli hatlardan tahsil edilecek olan 1,10tl - faturalı hatlarda ayrıntı ücretinin 6 sayfadan sonra sayfa başına ücretlendirilmesi - eski genç tarifeye geçişteki zorunlu yaptırımlar - yine eski genç tarifeye geleceği söylenen 6tl sabit ücret - sms paketine konıla günük 167sms sınırı..."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 19 Haziran 2011; 15:44:05 >

• Binbaşı
      1846 Mesaj
      19 Haziran 2011 15:47:19

quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Paket bitim günü benim gibi kalan 4000 SMS'i birilerine kitap göndermek için kullanan biri için iyi bir haber değil bu. :D Ama yılbaşında bir bin SMS gönderirim ben, o zaman bari kaldırsalar şu sınırı. :D

bir günde 1000 SMS

• Yarbay
      10022 Mesaj
      19 Haziran 2011 16:24:19

quote:

Orijinalden alıntı: paradox1026

Alıntıları Göster

bir günde 1000 SMS

Rehberindeki herkese atıyor olabilir:)

• Yarbay
      2315 Mesaj
      19 Haziran 2011 17:54:40
      Turkcell iyice tozuttu. Yok faturasız hatta 1.1 tl aylık ücret kesimi, yok buna sınır, yok oraya zam, yok sabit ücret...
      Turkcellciler artık nesini savunur bilemem. Çekim gücü şarkısını söyleyip dururlar artık.
      Elimde 1 tane turkcell hattı vardı, onuda başka bir operatöre taşıyacağım.

• Yarbay
      13290 Mesaj
      19 Haziran 2011 18:58:39

quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca
      Turkcell iyice tozuttu. Yok faturasız hatta 1.1 tl aylık ücret kesimi, yok buna sınır, yok oraya zam, yok sabit ücret...
      Turkcellciler artık nesini savunur bilemem. Çekim gücü şarkısını söyleyip dururlar artık.
      Elimde 1 tane turkcell hattı vardı, onuda başka bir operatöre taşıyacağım.

kazı kazan yeter panpa :)

• Yarbay
      11624 Mesaj
      19 Haziran 2011 19:08:05
      Turkcell sonunu hazırlamaya başladı iyice.

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
      System.out.print("Beşiktaş JK");
    • Yarbay
      2315 Mesaj
      19 Haziran 2011 19:10:04

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Alıntıları Göster

kazı kazan yeter panpa :)

Valla hiçbir şeyi dinlemem, her ay 1.1 tl de yedirmem, geçerim Avea Kral Tarifeye, dk.sı 10 kuruştan konuşurum konuşacağım zaman zaten az kullandığım hattım, internet lazım olursa da 9 tl ye 1 gb paket alırım.

• Yarbay
      13290 Mesaj
      19 Haziran 2011 20:03:27

quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca

Alıntıları Göster

Valla hiçbir şeyi dinlemem, her ay 1.1 tl de yedirmem, geçerim Avea Kral Tarifeye, dk.sı 10 kuruştan konuşurum konuşacağım zaman zaten az kullandığım hattım, internet lazım olursa da 9 tl ye 1 gb paket alırım.

turkcelle cepten net işini unutun evet

• Yüzbaşı
      642 Mesaj
      19 Haziran 2011 22:50:51
      Turkcell bilerek ve isteyerek kan kaybı yaşıyor diye defalarca söylendi. Adamlar ne zaman indirim yapmak istese "sen lidersin, rekabet kuralları bıdı bıdısı yüzünden yapamazsın" deniliyor. Son derece üst düzey bir yöneticinin "pazarda %50'nin altına inmek ister olduk artık" dediğini biliyorum. O yüzden bu yapılanlar gayet normal

• Yarbay
      13965 Mesaj
      19 Haziran 2011 23:02:50

quote:

Orijinalden alıntı: iyaan

Turkcell bilerek ve isteyerek kan kaybı yaşıyor diye defalarca söylendi. Adamlar ne zaman indirim yapmak istese "sen lidersin, rekabet kuralları bıdı bıdısı yüzünden yapamazsın" deniliyor. Son derece üst düzey bir yöneticinin "pazarda %50'nin altına inmek ister olduk artık" dediğini biliyorum. O yüzden bu yapılanlar gayet normal

Bunlar gerçek değil Hocam..

Vodafone'da kamu tarifesine ayar çekecekti ancak Onada rekabet kurumu izin vermedi.

Madem rekabet kurulu herşeye karşıyor 5000 dk tcell, 3000 dk diğer gsm 79 tl derken (taahhüt verene 59,25) derken neden bişey demiyor

Bu konuyada gelirsek,

Aldığı karar öyle çok abartı bir karar değil..

Günde 167 sms ÇOK SMS ATAN birisi için bile yeter..

Sadece SMS ile nefes alıp veren canlı türleri varsa onların sorunudur..

Turkcelşlde artık onları çok fazla düşünmeyecek sanırım

• Yarbay
      8215 Mesaj
      19 Haziran 2011 23:29:57

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Alıntıları Göster

Bunlar gerçek değil Hocam..

Vodafone'da kamu tarifesine ayar çekecekti ancak Onada rekabet kurumu izin vermedi.

Madem rekabet kurulu herşeye karşıyor 5000 dk tcell, 3000 dk diğer gsm 79 tl derken (taahhüt verene 59,25) derken neden bişey demiyor

Bu konuyada gelirsek,

Aldığı karar öyle çok abartı bir karar değil..

Günde 167 sms ÇOK SMS ATAN birisi için bile yeter..

Sadece SMS ile nefes alıp veren canlı türleri varsa onların sorunudur..

Turkcelşlde artık onları çok fazla düşünmeyecek sanırım

Aynen onlardan kesip faturalılara düzgün sms paketleri koysunlar :)

• Yarbay
      2260 Mesaj
      19 Haziran 2011 23:44:47

Tırtcell

Arkadaşlar bence turkcell sizi deniyor

Bu kadarı peş peşe olmaz çünkü

Obscure Disorder | This World Eating Me Inside Life has betrayed me once again, I accept that some things will never change... Do you wonder why I prefer to be alone? Have I really lost control?.... | Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ
    • Yarbay
      2195 Mesaj
      20 Haziran 2011 00:26:28
      Turkcell bakıyor acaba ne kadar ileri gittiğimiz zaman millet uçup gidecek diye...

• Yarbay
      2193 Mesaj
      20 Haziran 2011 07:40:00
      ŞİKAYET BENDE ETTİM SMS ŞU AN ÜCRETSİZ Mİ ?GÖZÜKMEYİNCE İNSAN BİRAZ KUŞKULANIYOR :)

*erm1122 *** Sıvı temaslı iphone satar , küfür eder.
      İade yapıcam der 6 ay bahane üretir.Sonunda kendini acındırır ve para vermez ...
      *DJSERKAN58 ... SAKIN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN!
      *pehlivan2789 (MUSTi2789)... Satışı yapın sonra anlarsınız !
      *saruhan07 .... Sozune bile inanmayin ! Oyalar durur sizi .
      *carissma11 ... bozuk cihaz yolladi geri almadi haram ols !
      TEL : (536) 400 4444

**imessage,whatsapp mesaj atabilirsiniz**
      MAIL : sertac001986@hotmail.com
    • Teğmen
      135 Mesaj
      20 Haziran 2011 10:36:14
      Avea'ya mı geçsek ne

"Dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE!"
    • Yüzbaşı
      252 Mesaj
      20 Haziran 2011 11:11:42
      Turkcell in yaptigi ne kadar anormalse gunde 167 mesaj atmak ta bir anormalliktir

• iOS Beta Kullanıcısı
      8706 Mesaj
      20 Haziran 2011 11:55:47

• Yarbay
      2260 Mesaj
      20 Haziran 2011 12:02:55

quote:

Orijinalden alıntı: ayfoncu4

Turkcell in yaptigi ne kadar anormalse gunde 167 mesaj atmak ta bir anormalliktir

Konu kaç mesaj attıldığı değil konu sınır getirilmesi sen heryöne paketini aldıysan abonen isterse bir günde bitirir isterse günde 200 sms atar

Günde 100 smsi geçen çok insan var..

Obscure Disorder | This World Eating Me Inside Life has betrayed me once again, I accept that some things will never change... Do you wonder why I prefer to be alone? Have I really lost control?.... | Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ
    • Yüzbaşı
      810 Mesaj
      20 Haziran 2011 12:55:24
      Banada az önce geldi bilgilendirme sms'i şaşırdım kaldım.
      Sanırım vodafone'a taşıyacağım bende. 167 sms yeterli tabi ama kısıt getirilmesi Çok saçma. Ayrıca bu vergi 1.1 TL hiç iyi olmadı. İndirimlerim devam etsin diye 30 TL yüklüyorum her ay iliğimi sömürdüler...

• Yarbay
      3894 Mesaj
      20 Haziran 2011 14:35:56
      bu sınırlama koymanın mantığı nedir. sms ile anlaşan birisiyim. günde 167 den fazla sms atabiliyorum. nedir bu anlamadım.

92
    • Teğmen
      126 Mesaj
      20 Haziran 2011 14:42:12
      saçmalık!! ben bir gün istersem 1000 sms atarım, diğer gün hiç atmam... ama bunu ben belirlerim turkcell değil!! neyse taşınıyorum avea ya

• Yarbay
      3655 Mesaj
      20 Haziran 2011 19:18:42
      banada bugün geldi mesaj..
      saçmalık resmen..
      gün geliyor 15-20 sms yeterli olurken,bazı günlerde 250 nin üstünde mesaj attığım oluyor.

kampanya 31 temmuza kadar geçerlidir diyor,demek ki uzatmayacaklar ve yeni bir kampanya çıkaracaklar..

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
    • Yarbay
      7357 Mesaj
      20 Haziran 2011 20:30:22
      tURKCELLİN SAÇMA FİKİRLERİ

• Onbaşı
      16 Mesaj
      20 Haziran 2011 20:55:05
      turkcellin musteri cekme operasyonlarina devam ediyor hani deve diken insan 3 lemesi varya bu 3leme turkcell icin esastir 33milyon abone tak yarin 35 milyon adamlar oturur masaya oh oh boyle daha tatli olur daha tatli olur der

• Yarbay
      14752 Mesaj
      21 Haziran 2011 12:34:06
      sevgilim sehir dısında iken günde 500 sms attıgımı bilirim. eminim benim gibi olanlar vardır 167 olayı cok kötü olmus.

• Android Beta Kullanıcısı
      1472 Mesaj
      22 Haziran 2011 09:47:18
      Bencede günlük sınır koymaları çok kötü oldu :/ aylık 10 000 mi alayım heryöne 5 000 mi? bitime 2gün kala 1000sms falan kalmıştı yada daha az.
      Bide 14 haziranda bitmesi gereken smsim niye 10temmuza uzadı? yetmiyecek :D

• Yarbay
      10449 Mesaj
      22 Haziran 2011 11:33:46
      167 limiti her sevgilisi olan bickin delikanlilar icin kotu bi haber. Ben her gun 100 un uzerine cikiyorum gayette gundelik yasamimi surduruyorum dolasiyorum ders goruyorum. Yani bazilarinin salladigi gibi degil cok mesajlasanlarin durumu. 167 limitine takilirsak sevgilimi de alip avea ya gececegim. Vodafone de cok sarj yemese vdf a gecerdim

1472 Mesaj
      22 Haziran 2011 11:58:09

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~
      167 limiti her sevgilisi olan bickin delikanlilar icin kotu bi haber. Ben her gun 100 un uzerine cikiyorum gayette gundelik yasamimi surduruyorum dolasiyorum ders goruyorum. Yani bazilarinin salladigi gibi degil cok mesajlasanlarin durumu. 167 limitine takilirsak sevgilimi de alip avea ya gececegim. Vodafone de cok sarj yemese vdf a gecerdim

Dostum sana tavsiyem vdf a geçme. geçen yıl yazın kullandım çekim kalitesi çok kötü ve int. hızı falan çok yavaş. Avea ya geçmen daha iyi olur sanıyorum(ancak pek bi bilgim yok, abim kullanıyor ve gayet memnun). Turkcell böyle şeyler yapmasa gayet iyi bir operatör...

• Binbaşı
      1846 Mesaj
      22 Haziran 2011 12:04:07

quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

Alıntıları Göster

Dostum sana tavsiyem vdf a geçme. geçen yıl yazın kullandım çekim kalitesi çok kötü ve int. hızı falan çok yavaş. Avea ya geçmen daha iyi olur sanıyorum(ancak pek bi bilgim yok, abim kullanıyor ve gayet memnun). Turkcell böyle şeyler yapmasa gayet iyi bir operatör...

4 ay kadar Vodafone kullandım gereksiz TL düşüşleri ve iadelerin 20 günü bulması çok sinir bozucu!,
      Avea'ya geçmenizi bende öneririm.

• Yarbay
      10449 Mesaj
      22 Haziran 2011 12:33:15
      Degerli cevaplariniz icin tesekkur ederim arkadaslar

Dediginiz gibi tcell aslinda gayet iyi ama 167 limiti ile haddini asti. 1.1tl lik vergiye bile bir sey demeyecektim artik ama mesaj limiti icinde kendimi kasmak istemiyorum:)

Tcell hattini 1.1 tl vergi almasinlar diye standart tarifeye geciririm. Vdf ve avea hattimda ayri ayri var elimde:) neyse hayirlisi diyelim arkadaslar umariz vdf ile avea her ay vergi koymaz. Koyarsa da hepimiZ soka ugrarirZ

Allah sonumzu hayir etsin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 22 Haziran 2011; 12:34:43 >

• Onbaşı
      22 Mesaj
      22 Haziran 2011 12:34:16
      bence cok kötü yani arkadaş yani çok sms atanları yolmak için yapıyolar dahada para kazansınlar diye sanki kazandıkları yetmiyo okadar parayı napıcaklar ? icene sacmalamaya başladılar ama yinede türkiyede kullanılabilecek en iyi operator turkcell.

• Yarbay
      2133 Mesaj
      22 Haziran 2011 14:16:33
      kötü şeyler olacak hemde çok kötü Trukcell Down ... Çok yakında sinemalarda ...

1472 Mesaj
      22 Haziran 2011 17:12:01
      Arkadaşlar bugün yeni paketi aldım sorum var:
      1. 167x30=5010 sms yapıyor 10sms fazladan mı alacaz?
      2. bugün 167 sms bitmezse öteki güne devrolacak mı?

• Yarbay
      9172 Mesaj
      22 Haziran 2011 17:26:27
      Bi gun 167 tane atarim obur gun hic atmam oteki gun 300 atarim sonucta bence bakmasi gereken 5000 i geciyormu gecmiyormu hangi gun kac tane attigi onu ilgilendirmezki,hakikaten biri turkcelli durdursun

• Yarbay
      9172 Mesaj
      22 Haziran 2011 17:28:38

quote:

1-) turkcellden bir ilk 10sms bedava.:) sonradan 0,41*10 yapıp 4 lira 10 kuruş kesmez inşallah:)
      2-) devretmiyor o gün attın attın yoksa diğer güne devir yok

• Yarbay
      13290 Mesaj
      22 Haziran 2011 17:35:14
      aveanın sms al kazan kampanyasının sonucu gibi gördüm bunu değilse sallamazlardı...

veya sms trafiği yoğunlaştı

güya 4 çeker olayında sms le ilgili kanıtlaması gereken şeyler var

1472 Mesaj
      22 Haziran 2011 18:21:22

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Alıntıları Göster

1-) turkcellden bir ilk 10sms bedava.:) sonradan 0,41*10 yapıp 4 lira 10 kuruş kesmez inşallah:)
      2-) devretmiyor o gün attın attın yoksa diğer güne devir yok

O zaman almanın manası yok aylık 5bin sms olmaz ama! Bidaha almam o zaman bune ya!!

• Yarbay
      13965 Mesaj
      22 Haziran 2011 18:26:41

quote:

Maksimum 167 dior..

5000 smsi geçersen ücretii ödersin

• Yüzbaşı
      650 Mesaj
      22 Haziran 2011 22:00:53
      Turkcell boyle devam ederse cok musteri kaybedicek gibi.

• Teğmen
      112 Mesaj
      23 Haziran 2011 00:32:24
      Bide turkcell gönderdiği bilgi sms inde sanki iyibirşey yapmış gibi artık 167 sms gönderebileceksiniz demez mi

o çıldırtıyo insanı

• Yüzbaşı
      421 Mesaj
      11 Temmuz 2011 19:13:30

quote:

Ters işlem yapmışsın arkadaşım

5000/30=166.6666666666667 yuvarlarsan 167 işte alacağın yok senin

• Binbaşı
      1612 Mesaj
      11 Temmuz 2011 20:27:53
      Bu ne yaaa, adam akıllı sınırsız paket yapamıyorlar mı, bu paketın en kötü yanı , paket süresının bittiğinde herhangi bir uyarı sms i gelmemesidir. Paket bitiminden sonra ne zaman bakiye bitene kadar mesajlaşırsan, hattında bakıye kalmadığında ertesi gün mesaj yolluyorlar " Sayın abonemiz sms paketiniz dün bitmiştir... " şeklinde bunun için müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm ve sorunu gidermediler, ama her seferınde giden tüm bakiyemi Turkcell den çingenelik yaparak geri aldım, bunun bir teknik sorun olduğunu bildirip, müşterinin bilgilendirilmesini bahane surerek (güya turkcell anayasası ) sizde ücretlendirilen smslerın tutarını gerı alabilirsinz.

1472 Mesaj
      12 Temmuz 2011 10:34:57

quote:

Orijinalden alıntı: cenga26

Alıntıları Göster

Ters işlem yapmışsın arkadaşım

5000/30=166.6666666666667 yuvarlarsan 167 işte alacağın yok senin

dostum 167 yi 30 ile çarp bakalım. o aradaki Fark 10 sms fazlaya geliyor

• Yüzbaşı
      421 Mesaj
      12 Temmuz 2011 12:35:22

quote:

Alıntıları Göster

dostum 167 yi 30 ile çarp bakalım. o aradaki Fark 10 sms fazlaya geliyor

10 sms çok bişey değil hadi 100 1000 desen neyse

• Yarbay
      7373 Mesaj
      12 Temmuz 2011 12:42:23
      toplam 5.000 mesaj

küsürata bakmayin ;)

• Çavuş
      85 Mesaj
      13 Temmuz 2011 10:43:24
      Sabahtan beri küfür ediyorum tutamıyorum kendimi MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ aradım bir oraya bastım turkcell sitesine gittim bide oraya yazdım artık beni turkcell den men mi ederler bilmem arkadaş günde 250 300 mesaj kullanıyorum. 167 gördüm şok oldum hemen bitiverdi. yazık türkcell sana yazık birde Doya doya mesajlaşın diyorsun

Sevgili Müşterimiz;
      İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.
      Size hizmet edebilme fırsatı sunduğunuz ve iletişimde Turkcell’i seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Turkcell Hizmet Ekibi

Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek değildir.
      Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azami derecede istifade etmek zorunludur.
    • Yarbay
      2015 Mesaj
      13 Temmuz 2011 10:55:20
      167 yuksek gibi gozukse de sevgilisi olan biri ayni gun arkadaslariyla da msjlasinca eli kolu baglaniyor. gecenlerde saat 23:00'da attigim mesajdan tl dustu. ben de oyle farkettim. gece yarisina kadar beklemek durumunda kaldim. ertesi gun 80-90 tane anca yazmisimdir. turkcell'in bu sinirlamasi hos degil. ustelik aylik kestigi telsiz vergisi, internetin pahali olmasi falan derken hattimi avea'ya tasidim bu sabah..

everybody loves somebody sometime
      everybody falls in love somehow
    • Binbaşı
      1596 Mesaj
      13 Temmuz 2011 13:26:51
      Mehmet Emin Dayım İşin İçinde %20 bile Varsa Oradan En Az 10 Km Uzak Durmak Şart ;)

• Binbaşı
      1467 Mesaj
      26 Temmuz 2011 21:57:26
      Benim de hoşuma gitmedi bu limit..

O kadar mesaj zaten çok / anormal diyen arkadaşlar için:

167 sms harcamak için 167 tane ayrı sms atmanıza gerek yok. Birazcık uzun mesaj yazarsanız ya da unicode (Türkçe karakterler için falan) sms atayım derseniz, zaten atabileceğiniz sms sayısı yarı yarıya azalıyor. Benim yazdığım smsler genelde hiç de "kısa" olmuyor, bazıları 9-10 sms'i bile buluyor ama sonuçta gönderlen yalnızca uzun 1 adet sms oluyor.

9-10 sms uzunluğunda yazmasanız bile, yalnızca 160 karakter sınırını 1 karakter bile aştığınızda 320 karakter limitli mesajınız, 2 adet olarak ücretlendirilecek. Tüm mesajlarınız böyle ise günde 167 değil, yalnızca 83 adet mesaj atabileceksinizdir ve bu gayet AZ.

İlle bir limit koyulması gerekliyse 300 falan olsaymış. Ürünün de adı "her yöne günlük 167 sms" olarak değiştirilip 5000 sayısını komple silseler daha mantıklı olurmuş.

Haggard, In Flames, Iron Maiden, Opeth, Arch Enemy, Disturbed, Slipknot, Slayer, Rammstein, Dragonforce, Tool, Lacuna Coil, Trivium, Tenacious D, At the Gates, Amorphis, Dream Theater, Amon Amarth, Dimmu Borgir, Children of Bodom, Otep, My Chemical Romance, System of a Down, Moonspell, Paramore, Evanescence, Pentagram, Kamelot, Guano Apes, EPICA, After Forever, Tarja Turunen, Nightwish, Blind Guardian, Dark Tranquillity, Iced Earth

Hiperaktif programcı.
Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> Turkcell Her Yöne 5000 SMS paketinde günlük 167 SMS sınırı oldu (Paket Otomatik Olarak Yenilenmiyor)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.