Şimdi Ara

Turkcell Her Yöne 5000 SMS paketinde günlük 167 SMS sınırı oldu (Paket Otomatik Olarak Yenilenmiyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
81.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iyaan

Turkcell bilerek ve isteyerek kan kaybı yaşıyor diye defalarca söylendi. Adamlar ne zaman indirim yapmak istese "sen lidersin, rekabet kuralları bıdı bıdısı yüzünden yapamazsın" deniliyor. Son derece üst düzey bir yöneticinin "pazarda %50'nin altına inmek ister olduk artık" dediğini biliyorum. O yüzden bu yapılanlar gayet normal

Bunlar gerçek değil Hocam..

Vodafone'da kamu tarifesine ayar çekecekti ancak Onada rekabet kurumu izin vermedi.

Madem rekabet kurulu herşeye karşıyor 5000 dk tcell, 3000 dk diğer gsm 79 tl derken (taahhüt verene 59,25) derken neden bişey demiyor

Bu konuyada gelirsek,

Aldığı karar öyle çok abartı bir karar değil..

Günde 167 sms ÇOK SMS ATAN birisi için bile yeter..

Sadece SMS ile nefes alıp veren canlı türleri varsa onların sorunudur..

Turkcelşlde artık onları çok fazla düşünmeyecek sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: iyaan

Turkcell bilerek ve isteyerek kan kaybı yaşıyor diye defalarca söylendi. Adamlar ne zaman indirim yapmak istese "sen lidersin, rekabet kuralları bıdı bıdısı yüzünden yapamazsın" deniliyor. Son derece üst düzey bir yöneticinin "pazarda %50'nin altına inmek ister olduk artık" dediğini biliyorum. O yüzden bu yapılanlar gayet normal

Bunlar gerçek değil Hocam..

Vodafone'da kamu tarifesine ayar çekecekti ancak Onada rekabet kurumu izin vermedi.

Madem rekabet kurulu herşeye karşıyor 5000 dk tcell, 3000 dk diğer gsm 79 tl derken (taahhüt verene 59,25) derken neden bişey demiyor

Bu konuyada gelirsek,

Aldığı karar öyle çok abartı bir karar değil..

Günde 167 sms ÇOK SMS ATAN birisi için bile yeter..

Sadece SMS ile nefes alıp veren canlı türleri varsa onların sorunudur..

Turkcelşlde artık onları çok fazla düşünmeyecek sanırım

Aynen onlardan kesip faturalılara düzgün sms paketleri koysunlar :)

• Tırtcell

Arkadaşlar bence turkcell sizi deniyor

Bu kadarı peş peşe olmaz çünkü
  • Turkcell bakıyor acaba ne kadar ileri gittiğimiz zaman millet uçup gidecek diye...
  • ŞİKAYET BENDE ETTİM SMS ŞU AN ÜCRETSİZ Mİ ?GÖZÜKMEYİNCE İNSAN BİRAZ KUŞKULANIYOR :)
  • Avea'ya mı geçsek ne
  • Turkcell in yaptigi ne kadar anormalse gunde 167 mesaj atmak ta bir anormalliktir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayfoncu4

Turkcell in yaptigi ne kadar anormalse gunde 167 mesaj atmak ta bir anormalliktir

Konu kaç mesaj attıldığı değil konu sınır getirilmesi sen heryöne paketini aldıysan abonen isterse bir günde bitirir isterse günde 200 sms atar

Günde 100 smsi geçen çok insan var..
  • Banada az önce geldi bilgilendirme sms'i şaşırdım kaldım.
    Sanırım vodafone'a taşıyacağım bende. 167 sms yeterli tabi ama kısıt getirilmesi Çok saçma. Ayrıca bu vergi 1.1 TL hiç iyi olmadı. İndirimlerim devam etsin diye 30 TL yüklüyorum her ay iliğimi sömürdüler...
  • bu sınırlama koymanın mantığı nedir. sms ile anlaşan birisiyim. günde 167 den fazla sms atabiliyorum. nedir bu anlamadım.
  • saçmalık!! ben bir gün istersem 1000 sms atarım, diğer gün hiç atmam... ama bunu ben belirlerim turkcell değil!! neyse taşınıyorum avea ya
  • banada bugün geldi mesaj..
    saçmalık resmen..
    gün geliyor 15-20 sms yeterli olurken,bazı günlerde 250 nin üstünde mesaj attığım oluyor.

kampanya 31 temmuza kadar geçerlidir diyor,demek ki uzatmayacaklar ve yeni bir kampanya çıkaracaklar..
  • tURKCELLİN SAÇMA FİKİRLERİ
  • turkcellin musteri cekme operasyonlarina devam ediyor hani deve diken insan 3 lemesi varya bu 3leme turkcell icin esastir 33milyon abone tak yarin 35 milyon adamlar oturur masaya oh oh boyle daha tatli olur daha tatli olur der
  • sevgilim sehir dısında iken günde 500 sms attıgımı bilirim. eminim benim gibi olanlar vardır 167 olayı cok kötü olmus.
  • Bencede günlük sınır koymaları çok kötü oldu :/ aylık 10 000 mi alayım heryöne 5 000 mi? bitime 2gün kala 1000sms falan kalmıştı yada daha az.
    Bide 14 haziranda bitmesi gereken smsim niye 10temmuza uzadı? yetmiyecek :D
  • 167 limiti her sevgilisi olan bickin delikanlilar icin kotu bi haber. Ben her gun 100 un uzerine cikiyorum gayette gundelik yasamimi surduruyorum dolasiyorum ders goruyorum. Yani bazilarinin salladigi gibi degil cok mesajlasanlarin durumu. 167 limitine takilirsak sevgilimi de alip avea ya gececegim. Vodafone de cok sarj yemese vdf a gecerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~
    167 limiti her sevgilisi olan bickin delikanlilar icin kotu bi haber. Ben her gun 100 un uzerine cikiyorum gayette gundelik yasamimi surduruyorum dolasiyorum ders goruyorum. Yani bazilarinin salladigi gibi degil cok mesajlasanlarin durumu. 167 limitine takilirsak sevgilimi de alip avea ya gececegim. Vodafone de cok sarj yemese vdf a gecerdim

Dostum sana tavsiyem vdf a geçme. geçen yıl yazın kullandım çekim kalitesi çok kötü ve int. hızı falan çok yavaş. Avea ya geçmen daha iyi olur sanıyorum(ancak pek bi bilgim yok, abim kullanıyor ve gayet memnun). Turkcell böyle şeyler yapmasa gayet iyi bir operatör...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~
    167 limiti her sevgilisi olan bickin delikanlilar icin kotu bi haber. Ben her gun 100 un uzerine cikiyorum gayette gundelik yasamimi surduruyorum dolasiyorum ders goruyorum. Yani bazilarinin salladigi gibi degil cok mesajlasanlarin durumu. 167 limitine takilirsak sevgilimi de alip avea ya gececegim. Vodafone de cok sarj yemese vdf a gecerdim

Dostum sana tavsiyem vdf a geçme. geçen yıl yazın kullandım çekim kalitesi çok kötü ve int. hızı falan çok yavaş. Avea ya geçmen daha iyi olur sanıyorum(ancak pek bi bilgim yok, abim kullanıyor ve gayet memnun). Turkcell böyle şeyler yapmasa gayet iyi bir operatör...

4 ay kadar Vodafone kullandım gereksiz TL düşüşleri ve iadelerin 20 günü bulması çok sinir bozucu!,
    Avea'ya geçmenizi bende öneririm.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.