Şimdi Ara

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.353
Cevap
19
Favori
714.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sakir in koydugu resim işte .
    Bu arada sakir su oyun linki var dedin ya koysana bi onu suraya bakalım ne var ne yok icinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakirarslan

buyrun resim..

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI

Tamam o bende de o şekilde orda yazan zaten şu türkçe anlamı bazı oyunları oynamak için g-sensor uygulaması. Yani g-sensoru biz zaten oyunlarda kullanıyoruz, bazı g-sensorle oynanan oyunlarda tabiii , onları oynamadan öncede o kısmı aktif etmek gerekiyor ki ben extra birşey yazıyor sandım. degişiklik yok yani. demekki g-sensor pek verimli çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakieryigit -- 20 Şubat 2011; 13:53:11 >

• hepsini toplamadım bi link içinde çünkü baya oyun uyg. vs var.upload işlemi çok uzun sürüyor.senin aradığın birşey varsa öyle atabilirim istersen ;)
  • pes11 i denedinizmi arayüz veya grafik olsun bayağı güzel bi oyun.tabi futbol seviyosanız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimate drive

exper in grafik hızlandırıcısı varmı? varsa modeli nedir??

Nvidia Tegra 2 chipsetli, içerisinde Geforce ULP grafik hızlandırıcısı var (10%-30% faster than the PowerVR SGX540 (iphone 4, galaxy s/tab, wave etc) and 25%-100% faster than the Snapdragon Adreno 205 (HTC HD2/HD7 etc))

Bu arada RPG tarzı oyunları sevenler mutlaka Dungeon Defenders : First Wave oyununu denesin, tam Tegra 2 desteği var grafikler çok güzel. Yalnız 350-400mb indiriyor haberiniz olsun =)

EXPER EASYPAD (P10AN) TABLET PC KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExBlau -- 20 Şubat 2011; 14:06:52 >

• heavy gunner 3d .bence sensörün kalitesi bu oyundan anlaşılabilir.sağa sola aşağı yukarı eğimlerde güzel performans var.bi deneyin derim.tam ekran.
    http://www.youtube.com/watch?v=Bj1VNANKIaI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

Sakir in koydugu resim işte .
    Bu arada sakir su oyun linki var dedin ya koysana bi onu suraya bakalım ne var ne yok icinde.

@Kraaz: Performance_Pack_1.08 dahil mi modlarına?
  • Performance pack V2 dahil.
    yani anlayacagın son update MCK r2 kullandım zaten kernel olarak , Aslında Modaco Custom ROM ne kadar performanslı ise bu da o kadar performans verecek.
    Yukle gor misali :) , Eh bir de video cek ustune seninkiler guzel oluyor anlatımın da guzel.Bir değerlendirmesini yaparsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 20 Şubat 2011; 15:22:22 >
  • Modaco'dan sonra higgys'e geçmek istediğimde apx sürücü tanıtma kısmına geçemedim, back ve power'a aynı anda bastığıma da eminim sanırım bir 100 defa falan rahat denemişimdir. Başka alternatif önderisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersonicbluepearl

Modaco'dan sonra higgys'e geçmek istediğimde apx sürücü tanıtma kısmına geçemedim, back ve power'a aynı anda bastığıma da eminim sanırım bir 100 defa falan rahat denemişimdir. Başka alternatif önderisi olan var mı?

Biraz gerideki sayfalarda yazmıstım ben , coken veya acılmayan aletlere ne yapılabilir diye, gerilere gidip bakabilirsen.Sorununa cozum olur.

Su ana kadar en az 30 kere cokerttim aleti yanlıs rom imaje veya boot image yuzunden ve her seferinde APX moda geri getirdim.

Hatta Baska tablet ROM ları daha denedim bununla uyumsuz olanları.İlginctir bazıları calıstı :) - ne yaptıgınızı bilmiyorsanız denemeyin.

Yani anlayacagın bu alet olumsuz gibi birsey.her zaman da dirildi.

Bu arada pilin Full ise onu bir bırak biraz deşarj etsin.
    ondan Makinayı full kapatıgına emin ol.
    Bazen pill fullde APX moda gecmiyor.Basıma geldi bir iki kere.

Hatta su

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: necdetdoni

arkadaşlar firmware yüklerken son adımda bir sorun çıktı şimdi cihaz açılmıyor...yardımcı olabilecek varmı?

Firmware yuklediğinize gore , APX moda nasıl gecildiğini bildiğinizi varsayiorum.

Aynen sunları yapın , Bugun 2 kere aleti gocerttim , İkisinde de ise yaradı.Biraz zor olsa da ise yariyor.

USB kablosu ile bilgisayara Takın, Takılı kalsın.

1.Şarj aletini cıkarıp, 6 saniye kadar guc dugmesine basın.
    2.Geri dugmesine basın , Basılı tutarken guc kablosunu takın, Led yanıncaya kadar bekleyin.Led yanınca Bırakın.Ondan sonra hemen geri basın Basılı tutun.
    3.Geri dugmesine basılı tutarken,Guc dugmesine 2 saniye kadar basılı tutun.Guc dugmesini bırakın.
    4.Geri dugmesini 2 saniye kadar daha tutup onu da bırakın.APX moda gecmesi gerek.Normal flashlamanıza devam edebilirsiniz.

Bazen bunları yaparken yarı yolda bile geciyor APX moda.Dikkat edin bilgisayardan ses gelince.Hemen dugmeleri bırakın ve normal flashlamaya devam edin.
    Olmazsa tekrar en bastan baslayın.

Ben Bulmadım surdan alıntıdır.
    http://android.modaco.com/content/advent-vega-vega-modaco-com/326478/i-might-have-the-first-bricked-vega/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 20 Şubat 2011; 15:43:13 >

• İnceleme listesini gömdüm bu arada, merak edenler, baksın ;)

• quote:

quote:

Modaco'dan sonra higgys'e geçmek istediğimde apx sürücü tanıtma kısmına geçemedim, back ve power'a aynı anda bastığıma da eminim sanırım bir 100 defa falan rahat denemişimdir. Başka alternatif önderisi olan var mı?

Biraz gerideki sayfalarda yazmıstım ben , coken veya acılmayan aletlere ne yapılabilir diye, gerilere gidip bakabilirsen.Sorununa cozum olur.

Su ana kadar en az 30 kere cokerttim aleti yanlıs rom imaje veya boot image yuzunden ve her seferinde APX moda geri getirdim.

Hatta Baska tablet ROM ları daha denedim bununla uyumsuz olanları.İlginctir bazıları calıstı :) - ne yaptıgınızı bilmiyorsanız denemeyin.

Yani anlayacagın bu alet olumsuz gibi birsey.her zaman da dirildi.

Bu arada pilin Full ise onu bir bırak biraz deşarj etsin.
    ondan Makinayı full kapatıgına emin ol.
    Bazen pill fullde APX moda gecmiyor.Basıma geldi bir iki kere.

Hatta su

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: necdetdoni

arkadaşlar firmware yüklerken son adımda bir sorun çıktı şimdi cihaz açılmıyor...yardımcı olabilecek varmı?

Firmware yuklediğinize gore , APX moda nasıl gecildiğini bildiğinizi varsayiorum.

Aynen sunları yapın , Bugun 2 kere aleti gocerttim , İkisinde de ise yaradı.Biraz zor olsa da ise yariyor.

2.Geri dugmesine basın , Basılı tutarken guc kablosunu takın, Led yanıncaya kadar bekleyin.Led yanınca Bırakın.Ondan sonra hemen geri basın Basılı tutun.
    3.Geri dugmesine basılı tutarken,Guc dugmesine 2 saniye kadar basılı tutun.Guc dugmesini bırakın.
    4.Geri dugmesini 2 saniye kadar daha tutup onu da bırakın.APX moda gecmesi gerek.Normal flashlamanıza devam edebilirsiniz.

Bazen bunları yaparken yarı yolda bile geciyor APX moda.Dikkat edin bilgisayardan ses gelince.Hemen dugmeleri bırakın ve normal flashlamaya devam edin.
    Olmazsa tekrar en bastan baslayın.

Ben Bulmadım surdan alıntıdır.
    http://android.modaco.com/content/advent-vega-vega-modaco-com/326478/i-might-have-the-first-bricked-vega/

Bahsettiğini bu mu? eğer buysa denedim ama çalışmadı.

Acaba ben mi yanlış yapıyorum?
    1. 6 saniye sadece güç butonuna basıyoruz
    2. güçten elimizi çekip geri düğmesine basıyoruz ve güç kablosunu takıyoruz led yanıyor ve geri tuşunu bırakıp sonra tekrar basıyoruz
    3.elimiz hala geri düğmesinde iken 2 saniye güç düğmesine basıyoruz ve bırakıyoruz
    4. geri düğmesini iki saniye daha tutunca apx'e geçmesi lazım...

Yukarıdakileri yaparken zaten daha ilk 6 saniyelik kısımda cihaz açılıyor sayılır. Bu arada modaco'yu bir .bat dosyası ile yükledim adb işi ile uğraşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supersonicbluepearl -- 20 Şubat 2011; 15:51:55 >

• Bu oyunların hepsini applanet ten mi indiriyorsunuz?Ben indirdiklerimin çoğu demo,bozuk vs çıkıyor.Var mı daha geniş kapsamlı bir site bu oyunlar için?
    Mesela PES 11' i denemek isterim.
  • @ supersonicbluepearl evet aynen
    ve calısıyor o meret o sekilde, denemeye devam,
    bu arada dikkat et ekranda bir sey gozukmiyor kapalı da olsa acık ta olsa alet.
    Acılıp acılmadıgını anlayamiyorsun.veya kapanıp kapanmadıgını , gozun aygıt yoneticisinde USB kablo takılı bilgisyara her zaman kulagın seste olsun .

ROM Modaco olsun veya Benim linkini verdiğim olsun, zaten o sekilde yukleniyor.
    tek tek yazmaktansa komut .bat dosyasına ekleyip ustune tıkliyorsun.o da ADB yi kendi yukliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 20 Şubat 2011; 16:05:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Bu oyunların hepsini applanet ten mi indiriyorsunuz?Ben indirdiklerimin çoğu demo,bozuk vs çıkıyor.Var mı daha geniş kapsamlı bir site bu oyunlar için?
    Mesela PES 11' i denemek isterim.

Torrent kullanabilirsin. Filestube kullanabilirsin. Torrentlarda btjunkie süper diyorlar.
  • quote:

@ supersonicbluepearl evet aynen
    Acılıp acılmadıgını anlayamiyorsun.veya kapanıp kapanmadıgını , gozun aygıt yoneticisinde USB kablo takılı bilgisyara her zaman kulagın seste olsun .

tek tek yazmaktansa komut .bat dosyasına ekleyip ustune tıkliyorsun.o da ADB yi kendi yukliyor.

Ben 6 saniye zaten power tuşuna bastığımda mutlaka ekran aydınlnıyor usb debugging modu kaparsam 6 saniye ekranda bir hareket görmüyorum. Debugging açık mı olmalı kapalı mı?
  • quote:

quote:

@ supersonicbluepearl evet aynen

Ben 6 saniye zaten power tuşuna bastığımda mutlaka ekran aydınlnıyor usb debugging modu kaparsam 6 saniye ekranda bir hareket görmüyorum. Debugging açık mı olmalı kapalı mı?

Simdi bir saniye surda tam olarak durum tespiti yapalım.
    Simdi senin Tablet normal calısıyor mu su anda ? yani rom yuklerken filan cokmedi ve acılmamazlık yapmiyor ?
    veya ROm yuklerken tamamen coktu ve acılmiyor mu ?

• Cihaz normal çalışıyor, bir sıkıntısı yok ama modaco romunun ram kullanımından memnun kalmadığım için higgys'e geri dönmek istiyorum.
  • g-tablet ROM'u yükleyebilen oldu mu? Ben denedim ama düzgün olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.