Şimdi Ara

YGS Deneme Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
18.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fem 10 lu çözümlü
    Fem 8 li
    Güvender 11li
    Pi analitik 8 li
    Başka yayınlarda önerebilirsiniz yeterki kaliteli olsun veya bu üstekilerden önerirmisiniz?

• Benim de ihtiyacım var. UP!
  • hacı benim gözlemlediğim kadarıyla fem ve güvenderin matematiği diğerlerind göre biraz daha kolay oluyo buna karşın fen'i de diğerlerine göre biraz daha kasıyor. Ben geçen sene fem bu sene finaldeyim ve finalin de matematiği zor fen'i kolay oluyor bunu farkettim girdiğim onca deneme sonucu. Eğer denge istiyosa fem 10lu çözümlü ve final 10 mu 12 mi blmiyorm çözümlü denemesini al :)) ben fem 10lu aldım şimdilik bitsin final alıcam galiba :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final gereksiz yere kasıyor
    Fem ogrencisiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

hacı benim gözlemlediğim kadarıyla fem ve güvenderin matematiği diğerlerind göre biraz daha kolay oluyo buna karşın fen'i de diğerlerine göre biraz daha kasıyor. Ben geçen sene fem bu sene finaldeyim ve finalin de matematiği zor fen'i kolay oluyor bunu farkettim girdiğim onca deneme sonucu. Eğer denge istiyosa fem 10lu çözümlü ve final 10 mu 12 mi blmiyorm çözümlü denemesini al :)) ben fem 10lu aldım şimdilik bitsin final alıcam galiba :))

onun farkındayım bana özellikle fen lazım matematiğin ygsde zor olacağını düşnümüyorum.Finali piyasada bulursam bakarım.
  • Formül (geçen yıl çözmüştüm hatırladığım kadarıyla gerçek sınava nazaran biraz daha zor ama abartılı şekilde değil)
    Özdebir(ilk üçünü çözdük sorular fena değil yalnız matematikte bir tane yanlış soru çıktı birde cevap anahtarında basım hataları olabiliyor )
  • arkadaşa katılıyorum final matematiği bence gereksiz yere kasıyo bazen denemelerinde arada polinom bile çıkıyo ygsde. Final piyasada var yaw bulursun :)) almışken çözümlü almak lazım insan üşeniyo çözdürmeye ve o an merak ediyo çözümünü..
  • maltepe
  • İlk FEM 12'li denemeyi bitirdim soruları öss seviyesinde,kaliteli,ortalama da 330-340 felan alıyordum.Bitirdikten sonra FİNAL Denemelerine geçeyim dedim,geçmez olaydım,tamamen moral bozuyor,aynen çözüm-birey denemeleri gibi.Yani tamam firmanın adı güzel olabilir ama,bu kadar ikilemli sorunun olması berbat bir durum.310lara düştü puanlarım.Sözelciyim,cümlede anlam,paragrafta anlam da o kadar anlam ikililiği yaratan soru varki,tarihte de aynı şekilde.Üstelik bu deneme 20 küsür liraya satılıyor,bence almayın.Şimdi FEM 10'lu denemelere geçtim,çözdüğüm sorunun doğruluğundan emin olarak çözüyorum,puanda arttı tabi doğal olarak.bubittikten sonra Güvender,Maltepe..Böyle gidicez bakalım.Geçen sene çözüm'ün dersanesine gitmiştim,bu sene finale gittim bıraktım,gereksiz yere kasıyor bu yayınlar.(Fikirlerim sözel bölümü içindi)

• femin 8lisinin ilk 2sini çözdüm çok kolay geldi bana zor bişey arıyosan onu alma derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Green35 -- 14 Ocak 2011; 14:43:25 >
  • sana kolay gelen ona zor gelebilir belki öyle deme bence :))
    ya fem güvender çözmek bana mutluluk veriyor açıkçası ama final gibi kasıntı da olsa zor da olsa bence çözmek lazım. Zoru görmek zora alışmak sınavda olası bi kolaylığa karşı daha rahat olmanızı sağlıcak
    bana kalırsa iki türden de çözmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final öğrensiciyim.Fem'in 12'li denemeleri var.6'sını çözdüm.Her hafta zaman alıyorum,onları çözüyorum.Ayrıca rehberlik hocamız güvender aldırdı onları da çözücez.

Güvenderi daha çözmedim bilemem ama femle zamanı almanı öneririm.
  • Beyler birazdan deneme almaya gideceğim hangisini önerirsiniz?
    Not:Sözel öğrencisiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IFatalTürkI

Beyler birazdan deneme almaya gideceğim hangisini önerirsiniz?
    Not:Sözel öğrencisiyim.

Fem,Güvender
  • Bugün/yarın deneme setleri almak istiyorum. Ygs denemeleri olarak FEM düşünüyordum. Ama eksik olduğum için, ayrıca bir de 'ygs fen' denemeleri çözmek istiyorum. Şimdi iksini de FEM alsam, fen soruları aynı gibi olabilir diye düşündüm. Neler tavsiye edersiniz?
  • Dersane hocamız demişti fem 12 li zor fem 10 lu orta fem 8 li kolay. Dersane bize fem denemesi yapiyor. Fem dısında fem gibi kaliteli deneme öneriniz varmı. Final asiri kaşıntı geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Final öğrensiciyim.Fem'in 12'li denemeleri var.6'sını çözdüm.Her hafta zaman alıyorum,onları çözüyorum.Ayrıca rehberlik hocamız güvender aldırdı onları da çözücez.

Güvenderi daha çözmedim bilemem ama femle zamanı almanı öneririm.

Güvenderin ilkini çözdüm dün,bence gayet iyi.Zorlama yok ve çok kolay da değil.
  • femin 10 lusunu bitirdim de ne alsam şimdi. fem 12 li almayı dusunuyorum da soruları aynı mı yada cok mu benzer.yada neyi önerirsiniz diyim .
  • güvenderinkini aldım..hoş sorular füvenderdeki..femin 10 luyu alcam..1-2 çeşit daha alırım..onları düşünüyorum ne alsam diye..
  • Femin 12li denemesini aldım ilk denemeyi çözdüm. Sorular güzel ne kolay ne de zor fakat önceden biryerde çözdüğüm sorular çıktı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.