DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Türkiyden kktc yi en uygun arama yolu ?
5
Cevap
0
Favori
3.326
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> Türkiyden kktc yi en uygun arama yolu ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      3 Mesaj
      22 Aralık 2010 13:56:46
      Başlıktan da anlaşıldığı gibi kıbrıs ile cepten en ucuz konuşma seçeneği nedir bilen var mı acaba? var mı acaba önerisi olan?
      tam bilgisi olan var mı

• Yüzbaşı
      686 Mesaj
      22 Aralık 2010 15:36:40
      Yurtdısı kampanyası yapan operatörlerin hiçbiri kıbrısı dahil etmiyor, kısaca kıbrısla uygun konusma seceneği diye bişey yok.

Biri senin kıbrıs hattını ararsa dk'si 0,80 civarı

kıbrısta ki TR hattını ararsa arandıgın için senden 0,70 civarı para kesiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxim -- 22 Aralık 2010; 15:40:28 >

Warchitect
    • Binbaşı
      1181 Mesaj
      22 Aralık 2010 19:47:26
      Benim kardeşim kıbrısta,açıkçası 2 sene ,her ay 150tl den aşağı ev tel gelmiyordu çünkü mecbur cep arıyorsunuz sürekli,ev telefonu orda öğrenci için tam bi kabus sıkıntı...
      En sonunda baktık yapacak bişey yok,annemede öğrettim skype ı,netten bedavaya konuşuyoruz,birde voipraider dan 10dolar hesap aldım,3 ay dünyanın tüm sabit hatları bedava...Kardeşim internete girdiğinde voipraider dan türkiye sabit hattını bedava arıyor ve bu şekilde tasarruf yapıyoruz...

ama türkiyeden kıbrısı hesaplı aramak derseniz zor iş...

biliyorum sorunuz cepten kıbrısı aramak dı ama bu tarz yöntemlerde denenebilir açısından bilgilendirmek istedim.
      saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csungu -- 22 Aralık 2010; 19:48:57 >

Mefail
    • Yarbay
      9196 Mesaj
      22 Aralık 2010 22:39:13
      sabit hattan sabit hattı arasanız ucuza konuşursunuz
      veyahut kıbrıstakı sizi arasın

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!
    • Yüzbaşı
      953 Mesaj
      23 Aralık 2010 03:34:04

quote:

Orijinalden alıntı: csungu

Benim kardeşim kıbrısta,açıkçası 2 sene ,her ay 150tl den aşağı ev tel gelmiyordu çünkü mecbur cep arıyorsunuz sürekli,ev telefonu orda öğrenci için tam bi kabus sıkıntı...
      En sonunda baktık yapacak bişey yok,annemede öğrettim skype ı,netten bedavaya konuşuyoruz,birde voipraider dan 10dolar hesap aldım,3 ay dünyanın tüm sabit hatları bedava...Kardeşim internete girdiğinde voipraider dan türkiye sabit hattını bedava arıyor ve bu şekilde tasarruf yapıyoruz...

ama türkiyeden kıbrısı hesaplı aramak derseniz zor iş...

biliyorum sorunuz cepten kıbrısı aramak dı ama bu tarz yöntemlerde denenebilir açısından bilgilendirmek istedim.
      saygılar

şu an kıbrısta öğrenciyim ve wirofon ilaç gibi tavsiye ederim

• Yüzbaşı
      686 Mesaj
      23 Aralık 2010 04:47:42
      bnde kıbrıstayım da wirofon hiç gelmedi aklıma :) biraz bilgi versen... daha önce kullanmıstım ama yurtdısında denemek hiç aklıma gelmedi.

Warchitect
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> Türkiyden kktc yi en uygun arama yolu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.