Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bnde 1 ay deniyim bakıyım inş memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan254

bnde 1 ay deniyim bakıyım inş memnun kalırım.

Ben de aynı fikirle bir ay aldım bjk fb dışında tüm derbiler o ay oynandı galatasaraylıyım memnun kalmadım. Korsan yayından bir konuda daha kötü gerisi yalan. Düşük FPS de yayın veriyor. Anlatacağım kare yenilemesi az top donarak hareket ediyor. 16:9 yayın veriyor. İnternet olan her yerde izleyebilirsin artıları bu. Beğeneceğini sanmıyorum. Saat 12 deki yayın 1 yayın 2 açılmayan tek yayın olarak verilen maçları izle bir tek oradaki görüntüyü beğendim hayran kalıcaksın. İlk aldığımda gs fb maçı öğlende açılmıştı bir de o zaman harika görüntü vardı. Öğrenciysen güzel.
  • arkadaşlar ben satıyorum full sezon almıştım digiwebtv yi playoflar dahil...120 tl almak isteyen varsa ozenyuksel-fb@hotmail.com 05392343978
  • ben aldım paketi web tv diyo digiturk avantaj paketi almanz lazm diyo :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: littlestewie

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bnm pc m de donma sorunu olur mu yardım etseniz ?

İnternet = 8 Mbit e Kadar Limitsiz TTNET

Pc'm
    CASPER NİRVANA
    Teknik Özellikler

İşlemci

Intel® Core ™ i7-2600 İşlemci
    İşletim Sistemi

Orijinal Windows® 7 Home Premium (64 Bit)
    İşlemci Hızı

İşlemci hızı 3.40 GHz., Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 3.80 GHz'e kadar, 8 MB Intel® Akıllı Bellek
    Ram

8 GB DDR3 Bellek
    Ekran Kartı

2GB ATI HD6750 Ekran Kartı (1 GB DDR5 Ayrılmış Bellek)

senin pc den kaynaklı bir sorun olmaz.

Peki İnternet TTNET ten ölçtüm 4,50 5 Arasında Değişiyor İnternetten Kaynaklanan Srun Olur mu

olmaz,bir sorun olursa digiturk ten olur.

Çok Teşekkürler Cevapların için Sen Memnun Musun Peki ?

valla arada bir buffering yapıyor maçda bir iki kere ama genel olarak memnunum.Maçları izleyebiliyoruz.Full HD performans beklemezsen memnun kalırsın.

ben aldım paketi web tv diyo digiturk avantaj paketi almanz lazm diyo :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: kreizehn

quote:

Ben de aynı fikirle bir ay aldım bjk fb dışında tüm derbiler o ay oynandı galatasaraylıyım memnun kalmadım. Korsan yayından bir konuda daha kötü gerisi yalan. Düşük FPS de yayın veriyor. Anlatacağım kare yenilemesi az top donarak hareket ediyor. 16:9 yayın veriyor. İnternet olan her yerde izleyebilirsin artıları bu. Beğeneceğini sanmıyorum. Saat 12 deki yayın 1 yayın 2 açılmayan tek yayın olarak verilen maçları izle bir tek oradaki görüntüyü beğendim hayran kalıcaksın. İlk aldığımda gs fb maçı öğlende açılmıştı bir de o zaman harika görüntü vardı. Öğrenciysen güzel.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kreizehn

quote:

o normal digiturk üyeleri için
  • Yine başladık bağlanamama sorununa . Bildiği yapsın seni dijitürk seni
  • playoff dahil webtv üyeliği satılıktır fiyat 110 tl isteyen arkadaşlar pm atabilir
  • Bu aralar çok sorun çıkarmaya başladı webtv.Canlı yayına bağlanmaya başladığında 3-4 kere Castup tarafından access is blocked ekranı geliyor.Sonra bağlanıyor.Ama maçlarda en az 3-4 kere buffering e düşüyor(bağlantı 20mb olan bi yerdede aynı sorun oluyor).Bir de son zamanlarda görüntü iyice çamurumsu gelmeye başladı.Bu sene pek memnun değilim açıkçası webtv'den.
  • digiturkwebtv nin android için olan programın apk sını paylaşabilir misiniz.

Not:Marketten indiremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadTay

digiturkwebtv nin android için olan programın apk sını paylaşabilir misiniz.

Not:Marketten indiremiyorum.

Dostum android uygulaması türkiye kullanıcıları üye girişine izin vermiyor.
  • Bu arada webtv görünüm değiştir bakalım yayın kalitesini artırdılarmı yoksa ambalajımı değiştirtirdiler sadece.
  • webtv tasarımı yenilenmiş.
  • Yayın kalitesi artacağını zannetmem sonuçta digitürk. Değişmesinin asıl amacı bir üyelikle bir takım programlar sayesinde sayısız kullanıcının yayınları izlemesini engellemekti. Böyle giderse izleecek bir ligimizde kalmayacak. Zaten adam akıllı lig olduğuda yok maalesef.
  •  DIGITURK WebTV | Genel Konu

bendede site böyle gözüküyor her seferinde neden böyle gözüküyor anlayamadım.
  • Mükemmel olmuş değişim Özellikle Canlı Tv Sayısında artış var,bu gerçekten sevindirici
  •  DIGITURK WebTV | Genel Konu

Bunu aldım arkadaşlar ayda 1 tl ye tivibu gibi bütün kanalları izleme fırsatı veriyor..Digitürk üyesi iseniz 3 ayda ücretsizmiş.Güzel bir uygulama yapmışlar
  • Canlı Tv den Kanal Açmaya Çalıştım,Silverlight in yeni sürümünü yükledi..Zannedersem Lig Tv nin HD yayınını Düzeltmiş olabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkytolky

Canlı Tv den Kanal Açmaya Çalıştım,Silverlight in yeni sürümünü yükledi..Zannedersem Lig Tv nin HD yayınını Düzeltmiş olabilirler

yeni silverliğhti yülkediğinde kanal açıldımı,ben yükledim ama ses var ekran simsiyah
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.