Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (266. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: palet41

quote:

Orijinalden alıntı: wolkytolky

Canlı Tv den Kanal Açmaya Çalıştım,Silverlight in yeni sürümünü yükledi..Zannedersem Lig Tv nin HD yayınını Düzeltmiş olabilirler

yeni silverliğhti yülkediğinde kanal açıldımı,ben yükledim ama ses var ekran simsiyah

DIGITURK WebTV | Genel Konu

Evet Açıldı Şu An İzliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: palet41

quote:

Canlı Tv den Kanal Açmaya Çalıştım,Silverlight in yeni sürümünü yükledi..Zannedersem Lig Tv nin HD yayınını Düzeltmiş olabilirler

yeni silverliğhti yülkediğinde kanal açıldımı,ben yükledim ama ses var ekran simsiyah

Evet Açıldı Şu An İzliyorum

ewet çıkıp yeniden girdiğimde açıldı,sen yeni satın aldığın pakette maç olmaoığı zamanda yayın varmış doğrumu bakarmısın
  • quote:

Bunu aldım arkadaşlar ayda 1 tl ye tivibu gibi bütün kanalları izleme fırsatı veriyor..Digitürk üyesi iseniz 3 ayda ücretsizmiş.Güzel bir uygulama yapmışlar

bu paketi ben bulamadım sitede, tam olarak nerde acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s07ut10n

quote:

Bunu aldım arkadaşlar ayda 1 tl ye tivibu gibi bütün kanalları izleme fırsatı veriyor..Digitürk üyesi iseniz 3 ayda ücretsizmiş.Güzel bir uygulama yapmışlar

Üyelik Bilgilerim Bölümüne Girin,Ordan Üyelik Modeli Değiştirme Var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s07ut10n

quote:

Üyelik Bilgilerim Bölümüne Girin,Ordan Üyelik Modeli Değiştirme Var

eyvallah sağolasın.
  • 1tl paketi keşke cepten ödeme yapsalar.
  • 1 tllik paketi otomatik ödeme ile alanlar bakabilir mi iptal seçeneği var mı ona göre alacağımda.
  • sözleşmeti okudum üyelikten çıkmak için yazılı başvuru istiyorlar,bu biraz sıkıntılı geldi bana
  • Önceden beleş diye hatırlıyorum bunlar ?
  • arkadaşlar, bu yayın kalitesinden şikayeti olanlar acaba online olarak da bunu dile getiriyorlarmı? ben her fırsatta basıyorum kamatayı vatandaşlara. sizde her fırsatta şikayette bulunun, belki bir faydası olur. ah ah nerde geçen seneki yayın kalitesi. geçen yıl da vardı bende web tv ve süper kaliteliydi. hd yayın bile izliyor hatta benim led tv'ye aktarıp fıstık gibi izliyordum. bu sene ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum. bir şirket kendini batırmak için bu kadar mı uğraşır anlaşılır gibi değil.
  • Premium paketi aldım fakat Lig Tv için izleme linki bulunmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncell

Premium paketi aldım fakat Lig Tv için izleme linki bulunmuyor.

Şimdi ekledni ligtv kanalları. Şu an yayın mükemmel. Maçlarda bozmassa ki kesin bozulacaktır. bozmazssa istediğimiz görüntü kalitesini ve verdiğimiz paranın hakkını almış olucaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda22

quote:

Şimdi ekledni ligtv kanalları. Şu an yayın mükemmel. Maçlarda bozmassa ki kesin bozulacaktır. bozmazssa istediğimiz görüntü kalitesini ve verdiğimiz paranın hakkını almış olucaz.

Gayet güzel evet ..
  • seneye için web tv düşünüyorum da, şuan tek sıkıntılı tarafı yayının 30-40 saniye gecikmesi. bunu nasıl önleyemiyorlar ya da daha aza indirgeyemiyorlar anlamadım. yıl olmuş 2012 hala internet yayınları gecikmeli 10 saniye falan olsa neyse ama 30-40 saniye zevk vermez gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda22

quote:

çok heveslenmeyin, çünkü normal zamanda da maç başlamadan önce yapılan yayın cam gibi ama ne zaman düdük çalıyor, yayın bozuluyordu. bir değişiklik olacağını sanmıyorum.
  • siteyi açabilen var mı ?
  • Maç başladı görüntü rezalet önceden yayın 2 ye tıklıyoduk biraz düzeliyodu şimdi oda yok tıklıyosun bişe değişmiyo aferim digiturk berbat yayınını dahada berbat yapmayı becerdin, site filan yenilenince bende biraz düzelme olur diye sevinmiştim adamlar demekki kaliteyi iyice dibe vurmak için site yenilemişler.
  • site bile açılmıyor yenilenmeye bak be
  • yayın 1 de çok buzlanma oluyor ne anladım ben bu işten ?
  • maçı açamadım izleyebilen var mı acaba? bende mi sorun var?

edit: geldi yayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkmania -- 9 Şubat 2012; 18:17:10 >
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.