Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.917
Cevap
27
Favori
1.162.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efem-35
    http://turkcell.com.tr/kurumsal/servisler/mobilinternet/tarifeler/EkonomikinternetPaketleri

bu sitede ücret tablosuna girin ücretleri ayrıntılı olarak görebilirsiniz vodafonun daha ucuz olduğunu görecekseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN
    @efem-35 hazırkartta 12 tl faturalıda dediğin miktar.

turkcellde 100 mb aylık paket faturalıda 9.38 tl faturasız yani hazır kartta 12 tl

şuanda aylık cep net ile 1 haftada 500 mgbyttayım kullanımı çokmu abartıyorum

Hız düştümü bari, düştüyse şu andaki hız nasıl.

şuanda telefonu modem olarak ayarlayıp pcden kullanıyorum.hız forumda gezmek haber okumak vb msn açabilmek için yeterli

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN
    @efem-35 hazırkartta 12 tl faturalıda dediğin miktar.

turkcellde 100 mb aylık paket faturalıda 9.38 tl faturasız yani hazır kartta 12 tl

şuanda aylık cep net ile 1 haftada 500 mgbyttayım kullanımı çokmu abartıyorum

Hız düştümü bari, düştüyse şu andaki hız nasıl.

şuanda telefonu modem olarak ayarlayıp pcden kullanıyorum.hız forumda gezmek haber okumak vb msn açabilmek için yeterli

Aslında ben 96 kbpsye düşüp düşmediğini merak etmiştim ama anladığım kadarıyla düşmüş, vodafone bu açağı kapatmış.

Evet dediğiniz gibi bende bugün cepnet paketi aldım yine hız düştü yanlız 96 kbpsye değil 128 kpbsye düştü, reklamları engellenmiş sitelerde hız yeterli düzeydeydi tabiki 1-2 saniye fazla bekliyoruz ama olacak o kadar, sonuçta ek ücret yok birşey yok.

Ancak bazı arkadaşlar limiyi geçtikten sonra 3g yerine edgeye geçin hızınız 256 kbps olur diyor ancak böyle birşeyin olduğunu görmedim, aynı hızda devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 4 Mayıs 2010; 0:42:13 >

• alışmışız hızlı internete hız düşünce cok kötü şimdilik bu paraya bu bunada şükür
  • Hiz dusukken wirofon deneyen varmi?
  • Bu durumu daha da hızlandırmak adına yapabileceğimiz başka bir şeyler var mı acaba?
    Mesela Ad-block kullanımı veya operadaki turbo özelliğini kullanmak gibi. Bunların yanında kullanabileceğimiz başka şeyler de mümkün olabilir diye düşünüyorum. Şu an bildiğim başka bir yazılım yok sitelerde biraz olsun daha hızlı gezinmek adına, ama eminim ki bilgisi olanlar aramızda vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangerous -- 4 Mayıs 2010; 8:48:28 >
  • 96kbps düşen hızlar 2G EDGE üzerindende Aynıdır test edilmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Bu durumu daha da hızlandırmak adına yapabileceğimiz başka bir şeyler var mı acaba?
    Mesela Ad-block kullanımı veya operadaki turbo özelliğini kullanmak gibi. Bunların yanında kullanabileceğimiz başka şeyler de mümkün olabilir diye düşünüyorum. Şu an bildiğim başka bir yazılım yok sitelerde biraz olsun daha hızlı gezinmek adına, ama eminim ki bilgisi olanlar aramızda vardır.

Ekleme olarak, telefon pcye modem olarak bağlıyken aradığımda ulaşamamam normal bir şey mi? Değilse bu durumu düzeltmem için neler yapmalıyım?
  • 96kbps DOSYA indirme hızı kaç oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

96kbps DOSYA indirme hızı kaç oluyor

8-9 kb ile indirirsin saniyede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

çok azmış en ezından 25 kb olsaydı bari
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

çok azmış en ezından 25 kb olsaydı bari

ayda 8 tl'ye bu kadar

bir film indirdiğinizi düşünün bağlantı koptu ve baştan indirmek zorunda kalacaksınız düşüncesi bile sinir
    bozucu.size tavsiyem bulunduğunuz bölgeden adsl alıp bir tanede ortak bulun böylece 25 tl ile sınırsız internetiniz olmuş olur.

• Ben şunu anlamadım cepnette hız 96 kbps ye düşecek diyor ama 2 seferdede 128 kbps hıza düştüm, saniyede 14-15 kb indirme yapıyorum. Vodemnette ise 256 kpbsye düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 4 Mayıs 2010; 10:13:44 >
  • forumdaşlar bağlantıda sık sık kopma yaşıyorum
    neden kaynaklanıyor olabilir
    ne yapmam lazım
  • Nasıl bağlandığınızı yazmamışsınız! Modem olarak mı kullanıyorsunuz telefonunuzu?
  • 3G VE EDGE olarakda hız 0,11 görünüyor üstüne cıkamadım
    ama radyo dinleme Msn facebook gibi kullanımlarda sorun yok takır takır çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkkk

forumdaşlar bağlantıda sık sık kopma yaşıyorum
    neden kaynaklanıyor olabilir
    ne yapmam lazım

Bulunduğunuz bölgede 3G tam çekmiyor olabilir. Tabi otomatik olarak EDGE'e geçmesi lazım. İsterseniz müşteri hizmetlerini arayıp bir sorun.
  • quote:

Ben şunu anlamadım cepnette hız 96 kbps ye düşecek diyor ama 2 seferdede 128 kbps hıza düştüm, saniyede 14-15 kb indirme yapıyorum. Vodemnette ise 256 kpbsye düştü.

Modem olarak telefon mu kullaniyorsunuz vodem cihazinimi?tam anlamadim durumu?
  • Telefonu modem olarak kullanıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.