Şimdi Ara

Vodafone 'CEPNET PAKETİ' 13 TL'ye Sınırsız İnternet! (Abone Alımı Bitmiştir) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.917
Cevap
27
Favori
1.162.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farukkk

Arkadaşlar aylık paketi olupta şuan kotayi en fazla kim geçti ben 1 haftada 500 mbyt tayim

/>
  • Vodafone nun sitesinden baktım günlük 3.99 TL diyor. Bu 50 Kuruşluk paketle cepten değilde direkt 3g li netbooktan girilmiyor mu yani arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

1.cep telefonu şebeke ayarlarından edge'ye geçebilirsiniz.
    2.vodafone internet sitesinden vodem yazılımını indirin.cep telefonnuzu bluetooth ile pc'ye bağlayın.sonra vodem progaramını çalıştırın.cihaz ekle-cep telefonu-bluetooth seçin.sonra aramaya başlayacak ve kurduğunuz bağlantıyı bulacak.sonra internete bağlanabilirsiniz.daha önceki, mesajlarda da anlatımıştım.

Benim telefonum ne 3g li ne waplı eski telefonlardan kullanıyorum ama netbook um var 3g li bunun için ne yapmam gerekli acaba.Hattı takıp hemen girebilir miyim, cepten olmaması sorun teşkil eder mi.Teşekkür ederim
  • Cepte turbo özelliğine gerek yok yokki:)zaten hızlı.günlük forumda dolaşan haber okuyan video izlemeyen indirme yapmayanlar için ideal ayrıca ipihone için olan opera versiyonunu pcde kullanabiliyoruz.hurdalar giriliyor sadece hız düşümü oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bico
    Cep Operalarda turbo özelliği/ayarı varmı acaba.
    Varsa açıklarmısınız.

Opera Mobilede ayarlarda turbo var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurdalar

Vodafone nun sitesinden baktım günlük 3.99 TL diyor. Bu 50 Kuruşluk paketle cepten değilde direkt 3g li netbooktan girilmiyor mu yani arkadaşlar?

öncelikle karıştırmayalım arkadaşlar vodemnet paketleri ayrı cepnet paketleri ayrı ücretleri ayrı adil kullanım miktarları ayrı birbirleriyle karıştırmayalım.

soruna gelince gelinde ikisiylede girersin ama 50 kuruşluk cepnet paketi adı üstünde telefon kullanımlarına uygun olduğundan 5 mbdan sonra hız düşerken,3.99 tl olan günlük vodemnet paketi pc kullanımlarına uygun olduğundan 350 mbdan sonra hız düşüyor.Farkları bunlar yoksa hertürlü kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Vodafone nun sitesinden baktım günlük 3.99 TL diyor. Bu 50 Kuruşluk paketle cepten değilde direkt 3g li netbooktan girilmiyor mu yani arkadaşlar?

öncelikle karıştırmayalım arkadaşlar vodemnet paketleri ayrı cepnet paketleri ayrı ücretleri ayrı adil kullanım miktarları ayrı birbirleriyle karıştırmayalım.

soruna gelince gelinde ikisiylede girersin ama 50 kuruşluk cepnet paketi adı üstünde telefon kullanımlarına uygun olduğundan 5 mbdan sonra hız düşerken,3.99 tl olan günlük vodemnet paketi pc kullanımlarına uygun olduğundan 350 mbdan sonra hız düşüyor.Farkları bunlar yoksa hertürlü kullanabilirsin.

Öncelikle pek bilmediğimden karıştırdım özür dilerim. Ben zaten Avea 3g ile bağlanıyorum şuanda ama bulunduğum yerde 3g olmadıgı için edge hızıyla bağlanıyor o sebepten vodafone da hiç kaybım olmayacak sanırım

Bilgi için teşekkür ederim

• Nokia symbian modellerinin ve iphone modellerinin kullandığı operada turbo özelliği mevcut diğer cep telefonlarında görüntü kalitesi düşük ayarı var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Öncelikle pek bilmediğimden karıştırdım özür dilerim. Ben zaten Avea 3g ile bağlanıyorum şuanda ama bulunduğum yerde 3g olmadıgı için edge hızıyla bağlanıyor o sebepten vodafone da hiç kaybım olmayacak sanırım

Bilgi için teşekkür ederim

Evet ozaman cepnet paketi al edge ile kullan en uygunu bu.

• forumdaşlar telefon üzerinden bağlantıyı sağlıyoruzya
    hızda telefonun modeli önemli mi
    bende nokıa 2630 la 5530 varda hız farkedermi acaba
  • Kutunun içindeki H harfi neyi ifade ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkkk

forumdaşlar telefon üzerinden bağlantıyı sağlıyoruzya
    hızda telefonun modeli önemli mi
    bende nokıa 2630 la 5530 varda hız farkedermi acaba

Her ikisi de aynı şebeke hızlarını destekliyorsa bir şey değişmez. Ancak telefondan telefona ufak tefek farklılıklar olabilir. Onlar da pek gözle görünür şeyler değildir. Birinde 3G vardır diğerinde yoktur, o zaman büyük fark çıkabilir ortaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekale

Kutunun içindeki H harfi neyi ifade ediyor.

HSPDA oluyor. Yani 3G açık demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

YENİ CEPNET PAKETLERİ

GÜNLÜK CEPNET PAKETİ..GÜNDE 50 KURUŞA SINIRSIZ BAĞLANTI. HER GÜN ALMAK ZORUNDASINIZ YENİLENMİYOR. 5 MB A KADAR 7,2 Mbit HIZ İLE BAĞLANIYORSUNUZ ONDAN SONRA HIZINIZ SADECE 96KB a düşüyor..

AYLIK CEP NET PAKETİ.. AYDA 7,99 LİRAYA SINIRSIZ İNTERNET. 100 MB A KADAR 7,2 MBİT, ONDAN SONRA HIZ 96 KB..

96 kilobit mi?!?
  • Telefondan telefona fark olması gerekir sanki. Çünkü a model 384 ile b model 3.6 ile c modelde 7.2 ile bağlanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

YENİ CEPNET PAKETLERİ

GÜNLÜK CEPNET PAKETİ..GÜNDE 50 KURUŞA SINIRSIZ BAĞLANTI. HER GÜN ALMAK ZORUNDASINIZ YENİLENMİYOR. 5 MB A KADAR 7,2 Mbit HIZ İLE BAĞLANIYORSUNUZ ONDAN SONRA HIZINIZ SADECE 96KB a düşüyor..

AYLIK CEP NET PAKETİ.. AYDA 7,99 LİRAYA SINIRSIZ İNTERNET. 100 MB A KADAR 7,2 MBİT, ONDAN SONRA HIZ 96 KB..

96 kilobit mi?!?

Ne bekliyorsun başka? Fiyatına göre çok uygun bence. Diğer operatörler 100 MB'dan sonra bakiyenden düşmeye başlıyorlar. Vodafone ile öyle bir derdin olmuyor. Hem sitelerde gezinmek için gayet yeterli bir hız 96 kbit.

• Telefondan çok çok rahat yeteceğini düşünüyorum da bilgisayara bağlayınca nasıl olacak bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIRLI

Telefondan çok çok rahat yeteceğini düşünüyorum da bilgisayara bağlayınca nasıl olacak bakalım...

Donanımhaberdeki reklamları engellediğinizde gayet yeterli olduğunu göreceksiniz. Ama gidipte onlarca büyük boyutlu resim reklamın olduğu habertürk ana sayfasını açmaya kalkıştığında tabiki biraz beklersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35
    bugün izmir agora mağzdaki vodafon bayisine cepneti sordum günlük 50 krş sınırsız dediler fakat aylık olan ise fiyatı belli değil dediler isterseniz sizde vodafona sorun...

bugün izmir çankayada bayiye sordum her iki pakette yani faturasız günde 50 krs faturalı aylık 8 tl kesinleşmiş doya doya kullanın arkadaşlar
  • quote:

quote:

bugün izmir agora mağzdaki vodafon bayisine cepneti sordum günlük 50 krş sınırsız dediler fakat aylık olan ise fiyatı belli değil dediler isterseniz sizde vodafona sorun...

bugün izmir çankayada bayiye sordum her iki pakette yani faturasız günde 50 krs faturalı aylık 8 tl kesinleşmiş doya doya kullanın arkadaşlar

deseydin onlara millet doya doya kullanıyor diye

Bunlar kendi sitelerine bakmıyorlarmış mı ya ben ufacık şeyde sitenizde böyle böyle yazıyor diyorum siz demediniz mi ? fiyatların belli olalı 2 hafta olcak nerdeyse herkes aldı kullanıyor

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.