- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
:::TRAFIK CEZALARI TAKSITLI ÖDENIYORMU BIRDE PESIN ÖDEMEDE INDIRIM VARMI?:::
Bu konudaki kullanicilar:

15
Cevap
62399
Tıklama
Sayfa: [1]
Giris
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklastirildi.
15 Ocak 2010; 15:26:07 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

:::TRAFIK CEZALARI TAKSITLI ÖDENIYORMU BIRDE PESIN ÖDEMEDE INDIRIM VARMI?:::

kredi karti ile online ödeme ve taksit oluyormu?

2008 DE YEDIGIM KIRMIZI ISIKTA GEÇME CEZASI VAR 124 TL IDI,240 TL OLMUS BUGÜN BAKTIM 2 SENEDIR SISTEMDE GÖZÜKMÜYODU BENDE UNUTTULAR DIYE SEVINIREN 240TL OLARAK SISTEME GEÇTI NE BIÇIM ÜLKEDE YASIYOZ CEZA YIYORUZ 2 SENE SONRA SISTEME GEÇIYOR FAIZINI BIZ ÖDÜYOZ..

< Bu mesaj bu kisi tarafindan degistirildi mavim205 -- 15 Ocak 2010; 15:28:57 >

432 Mesaj
15 Ocak 2010; 15:59:13 

Pesin ödemede indirim oluyor.ayrica taksitte yapiyorlar ama bu sefer fiyat farki oluyor...Senin olayindan 2 sene geçmis nasil bir ödeme yapilabilir bilmiyorum

14110 Mesaj
15 Ocak 2010; 16:08:51 

10 gün içinde ödeseydin eger %20 indirim oluyordu.
Ama seninki geçmis. Nasil bir ödeme plani çikarirlar bilemiyorum.

Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z3 Bakir - Sony Xperia Z Ultra - iPhone 5S - Sony Alpha A37M

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2010; 16:10:30 

indirimden yararlanamassin geçen sene yedigim 265 lira radar cezasi oldu bana 400 küsür lira geçenlerde baglattim taksite 12 ayda ödiyecem taksite baglatabilirsin !

1842 Mesaj
15 Ocak 2010; 16:13:09 

Eger daha önce buna benzer cezalar yediyseniz plakanizi degistirin. Sivil polis arabalarinin sahte plakasiyla ayni olabilir belki sizin plakaniz. Eger imzalamadiysaniz iptal ettirebilirsiniz yok imzaladiysaniz kuzu kuzu ödeyeceksiniz. Bana da 2005 te ceza kesilmis Ankara'da ki o sene hiç orda olmadigim halde. Bana ulasmadi ceza tutari 2 sene sonra Resmi gazetede yayinlanmis güya. Araç muayenesine gittim adam bana trafik cezaniz var deyince sok oldum. Arastirdim mali polisin kafasina göre kestigi cezalardan birisiydi. Arabanin muayenesi geçtigi ve uzun yola gidecegimiz için kuzu kuzu ödemek zorunda kaldim. Bu düzensizlige de çok lanet okudum.

Psn:Voilette

Metal Gear Solid 4 | Battlefield 3

Uzaklaştırılmış
15 Ocak 2010; 16:19:03 

quote:

Orijinalden alinti: Voilet

Eger daha önce buna benzer cezalar yediyseniz plakanizi degistirin. Sivil polis arabalarinin sahte plakasiyla ayni olabilir belki sizin plakaniz. Eger imzalamadiysaniz iptal ettirebilirsiniz yok imzaladiysaniz kuzu kuzu ödeyeceksiniz. Bana da 2005 te ceza kesilmis Ankara'da ki o sene hiç orda olmadigim halde. Bana ulasmadi ceza tutari 2 sene sonra Resmi gazetede yayinlanmis güya. Araç muayenesine gittim adam bana trafik cezaniz var deyince sok oldum. Arastirdim mali polisin kafasina göre kestigi cezalardan birisiydi. Arabanin muayenesi geçtigi ve uzun yola gidecegimiz için kuzu kuzu ödemek zorunda kaldim. Bu düzensizlige de çok lanet okudum.

cezay plakaya yazmis trafik polisi yilbasinda kirmizi isikta geçme olarak gözüküyor nasil iptal ettiricez anlamadim?

1 Mesaj
10 Agustos 2010; 19:39:47 

merhaba benimde trafik cezam var birikmis haliyle ,park cezasi,alkollü araç kullanma ayricada kimlik kaybetmeden de cezam var 1,5 yildir ödemiyorum.önce vergi dairesine gittim.
trafik ceza borcumu taksitlendirmek istiyorum dedim.borcu çok olanlara taksit yapiyoruz. ded.i vergi dairesi müdürü bende benimde çok borcum dedim.adam bana varmi 20 milyar veya 50 milyar borcun dedi yok okadar 1700 civari dedim. adam bana çok parami dedi taksit olmaz dedi bazi arkadaslar yazmislar 500 liranin üstü olanlara taksit yapabiliyor die
ee trafik kanununda da maddi gücü yetersiz olanlar için taksit ibaresi geçiyor.ben neden bu haktan yararlanamiyorum?her vergi dairesi müdürü keyfine göre mi taksit yapiyor anlamiyorum ceza yemesine gelince basiyorlar cezalari sonra biz ödemeye gelince triska simdi gitsem vergi dairesine iyice anlatsam taksit yaparlarmi 1700 liralik trafik cezasi borcumu ? her cevap için simdiden tskler

62 Mesaj
10 Agustos 2010; 20:02:48 

Cezani Bizzat memur Gelipmi kesti yoksa Arabanin camindami buldun cezani ?

10 gün içinde ödeseydin inidirmden yararlanicaktin ama geçti.

benim amcam trafik memuru arabanin yaninda olmadiginizda kesilen cezalarin hepsi 3 sene sonra muaf oluyormus..

Do your work. Don't be stupid.

1 Mesaj
12 Agustos 2010; 3:34:45 

camda bulsak keske,biri alkolden 1 tuborg içtiydim,önce üflemedim 4-5 kez üfler gibi yaptim yemediler :) sonrada kagida 120 promilden geçirdi ehliyeti aldilar 2 yil 672 lira ceza kestiler,bu olaydan 5-6 ay sonrada çarsidaydim arabayi park ettim birine bakmak için 1 dk ya sürdü ya sürmedi çiktim disari arabanin yanina geldim. o anda da ibne bir trafik polisi geldi bir dakka dedi ne oldu memur bey dedim yok bisey dedi sadece fotograf çekiyorum dedi bende ayik degildim ilk defa görüyom çek abi buyur dedim.ceza felan yok degilmi yok yok dedi eve 1 hafta sonra baktim name yollamis 62 lira yani polislerede diyecek bisey bulamiyorum.sinirden ödemedim 3 ay sonra vergi dairesine gittim oranin müdürüne taksitle ödemek istiyorum.okadar cezayi ödeyemem dedim adam benle dalga geçti oraya müdür diye degil hokkabaz niyetine koymuslar anlamadigim sey karayollari trafik yönetmenliginde taksitlendirme ibaresi süs mü ? yada bu cezaya biz tabii degilmiyiz.bu madde kapali kutu gibi kimse bisey bilmiyor bu hususta ben yararlanabiliyormuyum cezanin üzerinden hemen hemen 1 yil geçmek üzere tahminim 2 kati olmustur.çünkü 2 katindan fazla olmuyor die biliyorum.

147 Mesaj
15 Eylül 2011; 14:13:31 

evet arkadaslar az önce 4440189 gelirler vergisi call center ile konustum kredi karti ile tek çekim yapiliyor ancak bankalar bu konularda kampanyalar düzenliyor bankaniz ile görüsürseniz onlar ödemenizi taksitlere bölerek yapabiliyorlar diye biliyoruz dediler simdi benimde teb bankasi genel merkezinde calisan kiz arkadasim var bu yazi biter bitmez arayarak sordum bankalar 2011 yili agustos ayina kadar kampanya dahilinde yapiyorlarmis ancak kampanyalari bittigi için artik yapamadiklarini sölediler akbanki aradim onlar hala devam ediyorlar ancak siteden tek cekim yaptiktan sonra 1.90 oranla alisveris olarak taksite bölüyorlar 300 tl yi 336 lira olarak 6 taksite böldürdüm herkese ii forumlar umarim bilgiler yardimciniz olur..

6 ay Garantili Notebook Tamiri sakaryanotebook.com..
Insanlik Prim Yapacak,Kendinizi Ucuza Satmayin..

3555 Mesaj
15 Eylül 2011; 14:43:39 

Ben de geçen ay uzun yolda radara yakalandim,hala ödemedim,öderiz birgün.

Tek bir hayatin var,ona göre seçimini yap,issiz dag yamacindaki bir ot gibi ölmektense;dolu dolu yasa,namin senden sonra yasasin.

601 Mesaj
15 Eylül 2011; 14:58:26 

ne biçim ülke dio bide. ceza yemeseydin arkadasim. yediysen ödeseydin. sisteme geçmeyince unuttular die çakallik düsünmeyi bilion, devlet bi sisteme yazmadi die ne biçim ülke diosun.

T.C.
Selçuk Üniversitesi

455 Mesaj
7 Aralik 2011; 15:57:24 

arkadaslar iyi günler benim de bikaç sorum olacak.tekirdag merkezde kirmizi isik ihlali nedeniyle ve hiz sinirini 6 km geçmem nedeniyle 280lira ceza yedik.trabzona kayitli araba ceza trabzondaki evimize geldi.ben simdi bu cezayi elimde kagit vs olmadan tekirdagda nereye ödeyebilirim?ptt banka yada vergi dairelerinde sadece plaka ile ödenirmi?illa kagit olmasi mi lazim?bide 4 taksitte ödeniyomus öyle yaparsak %25lik indirimden faydalanabiliyor muyuz?tesekkürler

Öfkeliyken konus. Göreceksin ki pisman olacagin en güzel konusmayi yapmissin...

142 Mesaj
5 Ocak 2012; 23:16:55 

Arkadaslar bizde radara yakalandik. Bunu taksitlendirmek istiyoruz.Nereye basvurucaz?Ne yapicaz?Hiç bir sey bilmiyoruz.

8 Mesaj
6 Mart 2012; 16:34:01 

Bugun bana gelir idaresi baskanligindan kagit geldi.bende vergi dairesine gittim 2004 senesinde trafik cezasi yemisim ben hatirlamiyorum bilen 500tl borçum çikti bunu nasil öderim ne yapmam lazim taksite bölmek için bilen arkadaslar yardimci olabilir mi simdiden tsk ederim

< Bu mesaj bu kisi tarafindan degistirildi sakarya54sakarya54 -- 6 Mart 2012; 16:35:08 >

439 Mesaj
25 Nisan 2014; 13:24:54 

Vergi dairesinde kredi karti ile odeme yapabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanilarak atildi >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Disi / Off Topic] » Konu Disi » :::TRAFIK CEZALARI TAKSITLI ÖDENIYORMU BIRDE PESIN ÖDEMEDE INDIRIM VARMI?:::
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.297