DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Arkadaşlar Wordde Etiket Yazdırma (Resimli Örnek) Acil!
6
Cevap
0
Favori
23.383
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Arkadaşlar Wordde Etiket Yazdırma (Resimli Örnek) Acil!
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      37 Mesaj
      02 Ocak 2010 18:58:03
      Arkadaşlar Resimlerin Bulunduğu Etikete Word Yada Exelden Nasıl Yazdırabilirim.???

Ufaltılmış önizleme resmi

Ufaltılmış önizleme resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özzaim -- 2 Ocak 2010; 18:59:40 >

• Yarbay
      2011 Mesaj
      02 Ocak 2010 20:37:19
      Word veya excel ile etiketlere yazı yazdırmak biraz zor. Etiket ölçülerine göre yazıyı tam yerleştirmek gerekir.
      Bence etiket yazdırma yazılımları bu işi daha kolaylaştırıyor. Örnek olarak Print Studio yazılımını öneririm.

• Yarbay
      2789 Mesaj
      02 Ocak 2010 21:19:12
      wordde zor excel de bira kaç deneme sonrası olabilir.

Şöyleki aynı 12 lik kağıda ben excelde yazdırıyorum. Excelde 12 hücre oluşturun etiketlerin boyutlarına yakın boyutta olsun. çerceve yapın sonra yazıcıyadan çıktı alın (A4 de alıp etiketin üzerinde orantılar iseniz faazla etiket harcamazsınız).
      aldığınız ölçüler göre hücreyi açıp kapatın ayarlama yapın (ara boşlukları unutmayın)

En iyi ihtimal budur.

◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦ åzizåzizåzizåzizåzizåzizåzizåzizåzizåzizåzizåziz ◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦◦
    • Yüzbaşı
      482 Mesaj
      02 Ocak 2010 21:32:51
      etiketlerinizi deneme yanılmayla boşa harcamanıza gerek yok.
      elinizdeki etiketin kutusuda mevcutsa üreticinin belirtmiş oldugu sitede etiketin boyutlarına göre hazır şablonlar hazırlanmıştır. indirerek şablon yardımıyla istediğiniz gibi etiketlerinizi yazdırabilirsiniz

Devil Pennywise
      Her Hakkım Saklıdır®™
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ³³°¹³²¹³ °¹²¹²²³
    • Yarbay
      6214 Mesaj
      02 Ocak 2010 22:33:08

4500 kişiye mektup göndermem gereken bir iş gelmişti orada yaşamıştım acısını bilirim... Ben sorunu basit yoldan çözdüm. Word'de etiket sayfasına göre tablo hazırla, tablo özelliklerinden kenar çizgilerini beyaz yap. 1 sayfa deneme sayfası yazdır ve kayma olup olmadığına bak. Canım çıkmıştı 4500 etiket yazana kadar ama en pratik yöntem buydu. Etiket yazılımlarını denemiştim word'ü mumla arattılar. Kolay gelsin.

• Yarbay
      2011 Mesaj
      03 Ocak 2010 00:01:23
      Önerdiğim Print Studio etiket yazılımı aslında çok kullanışlı. Excel'i veritabanı olarak kullanabilir ve binlerce adresten oluşan mektup etiketi bastırabilirsiniz. Ancak yazılım tabi ücretli.

• Onbaşı
      38 Mesaj
      10 Ocak 2012 21:09:27
      Arkadaşım bu etiketlere aynı işlemi uygulayacağım.Hazır şablon varsa veya nasıl yaptığını anlatırsan çok sevinirim...

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Arkadaşlar Wordde Etiket Yazdırma (Resimli Örnek) Acil!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.