Şimdi Ara

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.255
Cevap
27
Favori
208.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada çok güzel bir yazı var ve ciddi spoiler içermekte.Dileyen girip okuyabilir.

Hobbit Filmi ve Yüzüklerin Efendisi Ekler Analizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1270393

quote:

Orijinalden alıntı: craxxbeta

ARKADASIM ‘The Dark Knight Rises 3.HAFTASINDA GİSE HASILATI REKORUNA KOSUYO BENCE COKTAN GECMİSTİ AMA İLK GÖSTERİMDE OLAN FACİA HASILATI DÜSÜRDÜ VE BENCE Dark Knight SERİ OLARAK LORD UDA GERİDE BIRAKTI NOLAN COK BÜYÜK Bİ İS CIKARDI DANDİK BATMAN SERİSİNİ MÜTHİS Bİ HALE GETİRDİ BU YIL YÖNETMENLİK KESİNLİKLE NOLANIN OLACAKTIR

Dark Night Rises çoktan geçecek miydi?

250milyon dolarla çekildi ve an itibariyle 537 milyon dolar hasılat yaptı.

Birde Yüzüklerin Efendisi'ne bakalım

FOTR 93milyon dolarla çekildi 870milyon dolar kar etti
    TT 94milyon dolarla çekildi 925 milyon dolar kar etti
    ROTK 94milyon dolarla çekildi 1.119milyon dolar kar etti.

Bu rakamlar 9-11 sene öncesinin rakamları, yani o zamanki ekonomiyle şu andki ekonomiyi karşılaştırısak lotr filmlerini belli bi katsayıyla çarpmamız gerekecektir.Buda Lotrun hasılatın çok çok çok yükseltecektir.Ben hobbit için konuşmuyorum lotr için konuşuyorum.Zamanına göre en çok kar eden film lotr'dur.Hobbit lotr kadar görkemli bir başarıya sahip olamayacaktır.Çünkü hikaye belli.Lotr kadar heyecanlı değil.Ama elbetteki Hobbit'te pastadan kendine büyük bir pay alacaktır.

Bu arada ezbere konuşmayı çok seviyoruz!

yüzüklerin efendisi serisine kar etmiş yazmışsın güzel kardeşim ancak onlarda hasılat değerleri net karları o rakamlara göre düşük

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1270393

Burada çok güzel bir yazı var ve ciddi spoiler içermekte.Dileyen girip okuyabilir.

Hobbit Filmi ve Yüzüklerin Efendisi Ekler Analizi

Çok güzel ve bilgilendirici bir yazı gerçekten...
    Hobbit'in neden 3 film olduğunu merak edenler bu yazıya bir göz atsın derim!...

Bu arada bu sayfaya saçma sapan mesaj atıp kirleten şahıslara diyecek birşey bulamıyorum.
    Sadece "Hobbit" filmi ile ilgili haber ve yorumlar yer alsın bu topic'de arkadaşlar rica ediyorum!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaddeth -- 10 Ağustos 2012; 18:47:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: craxxbeta

Orada yazım hatası yapmışız demekki.Yazdığım değerler sinemadan elde edilenler zırh satışı yüzük satışı pelerin satışı oyun satışı cart curt satışı bu değerlere dahil değil sadece hasılat kar etti diye yanlış yazmışım.Her iki filminde hasılatı o rakamlar.

Bu arada bu topici daha fazla kirletmeye gerek yok istersen pm at cevaplarım
  • sanırım 3 film şeklindeymiş,bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: regalangel

sanırım 3 film şeklindeymiş,bekliyoruz

Aynen 3 film olacak,heyecanla beklemekteyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uluslararası Astronomi Birliği (IAU) tarafından güneşe en yakın gezegen olarak bilinen Merkür'ün üzerinde bulunan kraterlere çeşitli isimler verildi. Merkür'ün yeryüzü şekillerinde oluşan bu kraterlerin isimlerden biri ise büyük usta "Tolkien" oldu.

IAU tarafından yayınlanan tam liste;

Tolkien, for John Ronald Reuel (J. R. R.) Tolkien (1892-1973)
    Egonu, for Uzo Egonu (1931-1996)
    Gaudí­, after Antoni Gaudí­ (1852-1926)
    Kandinsky, for Wassily Kandinsky (1866-1944)
    Petronius, for Titus Petronius (c. AD 27-66),
    Prokofiev, for Sergei Prokofiev (1891-1953),
    Tryggvadóttir, for Nina Tryggvadóttir (1913-1968)
    Qiu Ying, for Shifu Qiu Ying (1494-1552)
    Yoshikawa, for Eiji Yoshikawa (1892-1962)

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

Kaynak: Tekyuzuk.com

'Dünya'da Tolkien'in eserlerinden ne kadar söz ediliyor' diyen arkadaşlara gelsin. Şahsen JRR Tolkien'in şanı artık dünya dışında :)

• benim gibi kitabı okuyan arkadaşlarda bunu biliyordur arkadaşlar ilk film lotr 1 deki gibi olucak hazırlanma falan sadece ufak bir yerde biraz aksiyon olucak tahminimce ama 2. ve hele hele 3. film tam anlamıyla çok güzel olucak gibi keşke kitabı okumasaydım diyorum kendime ve belki merak eden olur yine elfleri görüceksiniz :D film hakkında sorularınız olursa sorabilirsiniz :)
  • herkes burada karsılastırma yapmıs bırakın sunları.. hobit seriside bnce lotr kadar olmasada baya igli görecektir kitapların satışlarıda artar.
  • Daha 4 ay var ya
  • Kitabını okudum, 3 filmlik bir hikaye yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Kitabını okudum, 3 filmlik bir hikaye yok.

Bence de yok, 2 filmlik bile zor çıkar.Kitap ile ilgili spoiler
    Beş Ordular Savaşı epey yer kaplayacak heralde filmde, başka aksiyon vaat eden yer fazla yok çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Kitabını okudum, 3 filmlik bir hikaye yok.

Bu durumu defalarca açıklayacağım sanırım...

Kitapta 3 filmlik bir konu olmadığını hepimiz biliyoruz zaten...Fakat PJ filmlerde SADECE KİTAPTAKİ HİKAYENİN OLMAYACAĞINI belirtti zaten...
    Yüzüklerin Efendisi kitaplarının eklerinde bulunan ve ORTA DÜNYA'DA KRONOLOJİK OLARAK AYNI ZAMAN DİLİMİ İÇERİSİNDE gerçekleşen diğer olaylar'da filmlere katılacak arkadaşlar(örnek: Dol Guldur savaşları)...bu durum da 3 film bile yeterli olmayabilir bence....o yüzden rahat olun ;)

Ve lütfen önceki sayfalarda ki mesajlara bir göz attıktan sonra yorum yazın arkadaşlar bu şekilde haksızlık oluyor yani!...

• açıkcası bu konudan 5 film bile çıkar. herkes savaş sahnesi fazla yok diye 3 film nasıl çıkacak tarzında eleştirel yorumlar yapmış ama benim yüzüklerin efendisi serisinde de en sevdiğim sahneler zaten savaşın haricinde olan sahnelerdi. aklıma geldikçe bazı sahnelerini açıp açıp tekrar izlerim ama şimdiye kadar savaş sahnelerini hiç tekrar izlemedim. zaten loftr serisinde en sevdiğim bölüm ilk bölümdür, o bölümde de zaten savaş yok :)
  • benide konuya dahil edin 10.sayfayı yenı bıtırdım oku oku videoları izle izle bitmiyor:D
  • Çıksa da izlesek bee
  • Ortalığı kasıp kavuracak be bu seri:) yuzuklerin efendisinin rekorunu kuracağına eminim hatta daha çok hasılat yapar.neden mı :)Çünkü benim gibi orta dünya manyaklari dünyada kaç milyon ve gecen 10 senede artmıştır zaten:)Zaten o Ersan'a üçleme giden herkez ( hayatta olanlar tabi :) ) onlar kesinlikle gider.Bunun üstüne yeni fanları ekle o fanlar da etrafına duyurucak kaç milyon kisi olucak:)özet olarak benim gibi orta dünya manyaklari için bı aralar meşhur ama bence saçma bı turk dizisi olan askı memnuyu orta dünyada çeksinler mesela minastirity de lost U falan sollar geçerdi :) yeterki orta dünya olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myrnin

Çıksa da izlesek bee

+1 İlk defa bir filmi bu kadar heyecanla bekliyorum
  • Çıksın artık, yeter.
  • Karşınızda Radagast....

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.