Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
84. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akon

2 yıldır kullanmadığım kredi kartımla bu ay digitürk e üye oldum 540 tl ye 9 a böldürdüm 2 eylülde. Ve biraz önce mesaj geldi kredi kartınızdan para çekilmeye çalışıldığı için kredi kartınız internete kapatılmıştır diye. Aradım tüm kartlarımı iptal ettirdim. Kredi kartı ödemesini telefonda yaptım otomatik bir şekilde. Bu nasıl oluyor bir fikri olan var mı arkadaşlar. Kredi kartım ile apple storeden ürün alınmaya çalışılmış dedi telefonda bayan. İşbankası maximum kart.

Arayan kişi hangi numaradan aradı, şifre paylaşmanızı istedi mi, bu sekilde kart bilgilerinize ulaşmaya çalışan dolandırıcılar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alien41

quote:

2 yıldır kullanmadığım kredi kartımla bu ay digitürk e üye oldum 540 tl ye 9 a böldürdüm 2 eylülde. Ve biraz önce mesaj geldi kredi kartınızdan para çekilmeye çalışıldığı için kredi kartınız internete kapatılmıştır diye. Aradım tüm kartlarımı iptal ettirdim. Kredi kartı ödemesini telefonda yaptım otomatik bir şekilde. Bu nasıl oluyor bir fikri olan var mı arkadaşlar. Kredi kartım ile apple storeden ürün alınmaya çalışılmış dedi telefonda bayan. İşbankası maximum kart.

Arayan kişi hangi numaradan aradı, şifre paylaşmanızı istedi mi, bu sekilde kart bilgilerinize ulaşmaya çalışan dolandırıcılar var

Yok hiç şifre vb istenmedi direk digitürktü çünkü hesap özetlerimde de digitürk olarak görünüyordu. Zaten şahısa vermedim bilgileri tuşlayarak ödedim. Belki digitürk ile hiç alakası yoktur durumun ama o alışverişten sonra böyle olması garibime gitti .

• quote:

Orijinalden alıntı: alien41

quote:

Yok hiç şifre vb istenmedi direk digitürktü çünkü hesap özetlerimde de digitürk olarak görünüyordu. Zaten şahısa vermedim bilgileri tuşlayarak ödedim. Belki digitürk ile hiç alakası yoktur durumun ama o alışverişten sonra böyle olması garibime gitti .

• Faks çekmeden önce şansımı denemek için bugün arayıp iptal birimine bağlandım.

Eutelsat HD Şampiyonlar paketi + Giriş paketi 489 lira / 9 taksit.

1 yıl HD IQ PLUS hediye.

Teklifi kabul ettim.Spor extra için ilk 4 ay 10 TL sonraki 6 ay 20 TL olarak fiyat aldım fakat kullanmadım.

Teklif alacak arkadaşların bilgisine.

10 yıllık üyeyim bu arada.
  • Hocam 10yıllık üyesiniz sanki daha iyi indirim alırdınız ?Bunun yanına belgesel film filan eklerdiniz sanki. Ama yine de hayırlı olsun. Seneye Zorlayin bence

• Beyler mevcut evimde 10 yıla yakındır Digitürk üyesiydim.
    Allah izin verirse evlilik ile birlikte şimdi kendi evime geçiyorum :)

Site üzerinden isteklerim doğrultusunda bir paket yarattım sizce makul mü? Çokta bir alternatif sunmuyorlar zaten.

Giris paketi+Film+Belgesel+Digi plus kutu = 60tl tutuyor.

Bir de bir kampanya var : Giriş+Film ilk 3 ay 10 sonra 40tl.

Gerci bunun üstüne digi plus kutu ve belgesel ekleyince bu sefer yine 60 tl oluyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitbjk

Faks çekmeden önce şansımı denemek için bugün arayıp iptal birimine bağlandım.

Eutelsat HD Şampiyonlar paketi + Giriş paketi 489 lira / 9 taksit.

1 yıl HD IQ PLUS hediye.

Teklifi kabul ettim.Spor extra için ilk 4 ay 10 TL sonraki 6 ay 20 TL olarak fiyat aldım fakat kullanmadım.

Teklif alacak arkadaşların bilgisine.

10 yıllık üyeyim bu arada.

Hocam abone numaranızı pm olarak paylaşabişirmisiniz ?

• Merhaba arkadaşlar,

Bende bugün sonunda bağlattım artık telefona gelen bir mesaj vardı. Bayiden aradılar ve aşağıdaki paketi aldım.
    Giriş+süperlig+sporextra+hd paketi toplam 836 tl. Cihaz olarak da hm 9505 taktılar. Bunu da kredi kartına 9 taksit yaptılar aynı fiyata. 12 aya böldüğünüzde aylık 70 tl gibi bir rakama geliyor. Bir aydır takip ediyorum ancak öyle uygun bir fiyat göremeyince artık mecburen bu paketi aldım. 1 aylık mobil lig tv ve yetişkin paketi hediye ettiler. Burada aklıma takılan şu var evde lig tv izlerken mobilden de lig tv izleyebilir miyim? Gündüz izleyebiliyordum ancak şimdi girmeye çalıştığımda telefonda uyarı veriyor lig tvyi şu saatler arasında uydu yayınını kesmek istiyormusunuz diye? Müşteri hizmetlerini aradım kesinlikle izleyemezsiniz diyor. İnternette de sadece aşağıdaki şekilde bir bilgi var ligtvye atıfta bulunmamış.Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mıdır acaba?

"Aynı anda web ve mobil uygulamalar üzerinden servisi kullanabilir miyim?"
    Hayır. Aynı anda uydu alıcınız ve bir cihazdan daha bu servise erişebilirsiniz.

• Merhaba,

Şampiyonlar paketi satın almak istiyorum. Türksat merkezi çanak istiyorum. En iyi ücreti nerden alabilirim. fikriniz var mı? Teşekkür ederim.
  • maximum karta 540 tl 9 taksit 75 tl puan kampanyasından faydalanan oldumu, böyle bir kampanya var fakat hiç bir yerde bulamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

maximum karta 540 tl 9 taksit 75 tl puan kampanyasından faydalanan oldumu, böyle bir kampanya var fakat hiç bir yerde bulamıyorum.

N11 de 539 TL 50 TL indirim 50 TL de cuzdan uygulamasi(worldcard) ile 439 TL ye geliyor.Avantajli gibi
    KAMPANYA DETAYI:

Kampanya Şifreli Kampanyadır.

Kampanyadan mevcut üyeler faydalanamaz.

Kampanya kapsamında belirtilen paketler 3 Ağustos 2017 tarihine kadar Giriş + Şampiyonlar Paketi 'dir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Şampiyonlar paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 539 TL’dir. 3 Ekim 2016’ya kadar Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir.

Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Ekim 2016 tarihine kadar geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHOSTKOVİCH -- 18 Eylül 2016; 17:54:32 >

• Benim uyeligimde ana ve yan oda var.yan oda %50 indirimli.giris+cocuk+belgesel+hd yayin var.toplam 38 TL oduyorum.Avantajli degil yani.ekim kasim gibi taahhut bitsin bakacagim artik.

• Giriş+Süperlig+Sagemcom 545 verdiler. ay başında görüşşelim dedim.. bide Film paketi hediye etti 1 aylık taahüt vermeden. geçen ayda vermişlerdi

• Bugün tekrar aradılar,giriş+şampiyonlar paketi+hd olmak üzere 612 lira,eğer hd almazsam 540 liraymış mış.Dalga mı geçiyorsunuz dedim yıl olmuş 2016 siz halen hd yayın için ekstra ücret talep ediyorsunuz,bu şartlar altında üyeliğimi yenilemyorum ve iptal faksı çekiyorum deyip kapattım.faturam ayın 3 ünde kesildiği için daha iki hafta var,nasıl olsa bu iki haftayı bana faturalandıracakları için beşiktaş galataray derbisini de izleyip faksı çekerim artık.
  • giriş+şampiyonlar+sporsever+belgesel+hd = 539,90 kredi kartına 9 taksit.
  • Merhabalar 2 senelik dsmart aboneliğim 15 ekimde bitiyor ve digiturk bağlatmak istiyorum genel saglikli bir bilgi alamadim

Bana lazım olan giris+sampiyonlar (yahut gs) hd paketi..belgesel film vs istemiyorum bunun için en uygun hangi fiyatta kullanabilirim acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abonelerin büyük kısmı şubatta yenileme yapıyor, haziranda yeni digiturk ihalesi varsa 3 aylık abonelik yaparlarmi onu düşünüyorum, yoksa 3ay için bir senelik abonelik yapmak mantıklı değil, gerci ihaleyi yine digiturk alabilir oda ayri konu cunku katarlilar bir hesap yapmışlardır yada bir garanti almışlardır boşa yatirim yapmazlar.

• 2 ekimde taahhütüm bitiyor.bugün yüz yüze yetkilisiyle görüştüm.Aldığım teklif eutelsat uydusu,şampiyonlar paketi,giriş paketi,plus kutu,spor ekstra 540+180=720 diyor.Başka arkadaşların daha düşük fiyatlara seyrettiğini söyledim.Olamaz diyor.Aboneliğin son ayında üye olanların,daha önce ödediği son ayın fiyatı yeni fiyattan düştüğü için daha düşük fiyat çıkıyor diyor.Herhalde daha düşük almazsam iptal edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremali69 -- 19 Eylül 2016; 21:11:17 >
  • Arkadaşlar şu an kasımpaşa fener maçını karelenmeden dolayı zarzor izliyorum hd plus kutum var.bu sorunu yaşayan varmı.teknik servis yönlendirelim deyip 35 tl talep ediyorlar.servisi ücretsiz alabilen varmı.mesela trt müzik tede sıkıntı var hep donma sorunu mevcut.ne yapmalıyım
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/-kampanyaligtv-kk
    En uygunu kredi kartı ile ne zamandır bunu sunuyorlar.
    Şampiyonlar 611 tl sadece taraftar 567 tl.
    Bence fazla o yüzden almadım ben.
    Bu zamanda hd yayın için bile ayrı ücret alıyorlar ayrıca ligin kalitesi de çok üst düzey değil ama fiyatlar pahalı.
  • 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.