Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dimontales Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.931
Cevap
580
Favori
2.778.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ExxELaNc

Merhaba arkadaslar,
    Yeni evlendim ve eve digiturk baglatmayi dusunuyorum. Lig tv, sampiyonlar ligi vs. olmasi sart degil. Belgesel kanallari ve standart paket HD kalitesinde yayin izleyelim yeterli. Bu konular ilgi alanimin disinda oldugu icin fikir almak istedim. Digiturk baglatmali miyim, ayni kanallari daha cazip rakamlara izleme sansim var mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

bulunduğun yerde teledunya varsa teledunya uygun
  • İptal talebimden sonra bugün aradılar
    Bir iyiler bir iyiler anlatamam
    Teklifleri şöyle giriş + şampiyonlar paketi 43.50 tl yanında belgesel, çocuk, hd hediye verdi bende kabul ettim
    Hadi gine bu sene yırttın digitürk valla gidiyordum turkcell tv ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Tebrikler, iyi fiyata almışsın
  • Biraz önce müşteri hizmetlerini aradım fiyat bile vermediler bir sonraki ay arayın yardımcı oluruz dediler. Fiyatlarımız düşebilir falan dediler ya yükselirse dedim ses çıkarmadılar mahalle bakkalı gibi koca şirketin müşteri hizmetleri. 2 haftadır da yüzyüze hizmet noktası için Avcılardaki merkez ile görüşüyorum hiç yardımcı olmuyorlar arkadaşlar sizin gittiğiniz hizmet noktalarının bilgilerini verebilir misiniz? Yarın şansımı deneyeceğim
  • diciotto kullanıcısına yanıt
    Valla bende şampiyonlar paketini kapattım bir kere aradılar daha aramadılar bile 80 tl teklif ettiler lig için istemiyorum dedim 60 ın altında verirlerse toplam alırım.
  • Arkadaşlar iptal Fax'ı çekicem digitürk iptal faxı örneğini nerden bulabilirim? ne yazmam gerekiyor faxta? daha önce hiç fax çekmedimde fax çekerken ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
    verdiği teklifler resmen sömürü iptal ediyimde kurtulayım lanet olası kurumdan!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

İptal talebimden sonra bugün aradılar
    Teklifleri şöyle giriş + şampiyonlar paketi 43.50 tl yanında belgesel, çocuk, hd hediye verdi bende kabul ettim

Detay verirmisin ödemen nasıl kredi kartı ile mi fatura gelecek şekilde mi ?

• Arkadaşlar ben teklifi kabul edeli Bir hafta oluyor, lig TV Ocak ayında bitiyor. Şimdi tekrardan Teklif mi istesem yoksa Ocak ayını mi beklesem?

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Bu temmuzda kredi kartı kampanyası ile digitürk aboneliğimi başlattım.

GİRİŞ+ŞAMPİYONLAR+HD paketini aldım ve humax 9505 kutu ile hizmet alıyorum.

Belgesel paketi ve IQ Plus hizmetinden (Sagemcom kutu ile) faydalanmak istiyorum. Bunu nasıl en uyguna elde edebilirim?

Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    ARa dene şansını bir yıl bedava verebilirler kutuyu iptal birimi ile görüş belgesel paketinizde alma sansın var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 16 Eylül 2016; 0:28:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

İptal talebimden sonra bugün aradılar

Detay verirmisin ödemen nasıl kredi kartı ile mi fatura gelecek şekilde mi ?

%50 indirimli gazi/engelli üyesiyim.Faturalı kullanıyorum 5 senedir.
    Zaten giriş 11 tl şampiyonlar paketi 32,50 tl ye geliyor zaten bizim gibi üye olanlara sadece belgesel, çocuk ve hd yayın bedelini hediye etti bir sene o kadar.
    Taahhütsüz olduğu için ligler kapandıktan sonra 2 ay da kapattırırım lig tv yi 32,50x2 65 tl de düşersem yıllıktan 522-65 bana bu sene maliyeti 457 tl ye gelecek

• ysertac kullanıcısına yanıt
    Ocak ayını bekleyin, zaten haziranda ihale var, o tarihte uygun fiyat verebilirler, şu an isterseniz mecvut anlaşmanızı iptal edip 1 yıllık yeni anlaşma olurki fiyatin uygun olacağına hiç ihtimal vermiyorum, ocakta en azından yarim sezon için uygun anlaşma verebilirler.

• Bugün arayıp giriş+şampiyonlar paketini sd yayın olarak 540 lira fiyat verdiler yine,bende fiyatlarınız pahalı zaten iptal sürecini başlattım dedim ama fiyatta indirime gitmediler yine.İnat ettim vermicem daha fazlasını
  • spor extra paketi için görüştüm fakat 28 tl den bi kuruş aşağı inmediler.O kadar para vermek istemiyorum açıkçası.Ocak ayında sürem bitince komple kapattıracağım, zaten takımdan beklentim yok bu sene (fenerbahçe)
  • Bugün Aradım iptal işlemi için 4737373 'ü. Fenerli olduğumu ve bu yıl maç izlemek istemediğimi ayrıca fiyatlarının çok pahalı olduğunu söyledim. Son teklifleri şu şekilde;
    9 taksit kredi kartına;
    HD Plus hediye
    Mobil TV hediye
    Şampiyonlar : 540 TL
    Spor extra : 180 TL
    Film : 160 TL
    Dizi : 160 TL
    Çocuk : 45 TL
    Belgesel : 45 TL

istediğimi alabiliyorum. hepsi toplam 1.134 TL tuttu. düşüneceğim dedim kapattım telefonu.
  • mexmet2 M kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar biraz yüksek geldi bana,ama karar sizin tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

quote:

Orijinalden alıntı: deepndark

Arkadaşlar telefon ile boşuna uğraşmayınız, şöyleki 3 gündür MH ile savaş yapıyoruz verdikleri;

5 büyükler
    giriş paketi
    hd paket

Kredi kartına 540 lira/9 taksit

İptal ettirmek için yüz yüze birimine gittim , sizde buraya gitmelisiniz yetkiyi bu personele vermişler hiç uğraştırmadan,Digitürk internet sitesindehttp://destek.digiturk.com.tr/satis-destek/yuzyuze-hizmet-noktalari bu linkten bulabilirsiniz.

5 büyükler
    giriş paketi
    2 keyif paketi
    3 ay spor extra

Kredi kartı 540/9 direk verdi görevli baya uğraştım ek bil-şieyler için daha ancak alamadık .Sonuç olarak aldığım pakette bence gayet makul.

Bugün ben de yüzyüze danışmanına gittim aynısını aldım, iq plus vardı bende o da dahil fiyata, yeni sistem daha iyi oldu, uğraşmadan hallettik. Yanımda arkadaşım da vardı 32 tl ye ulusal ve belgesel izliyordu, 13 daha vereyim ben de alayım dedi, O da aynı paketi aldı.

Kredi kartiyla odeme icin bugun aradilar, ancak taahhudum bugun baslayip 3 Agustos ta bitecek dediler, yuzyuze danismani taahhut basladigi gun biter demisti. Sikayet kaydi actirdim, olumlu donus olmazsa iptal faksi cekip iptal nedeninde yuzyuze danismanin verdigine genel merkez uymuyor seklinde belirtecegim, hepsi digiturk calisani farkli seyler soyluyorlar.

• Arkadaşlar merhaba. Ben d smart uyesiyim ama lig tv için digiturk almak istiyorum. Digi Herkese farklı fiyat uygulaması olan bir kurum malumunuz. Güncel en iyi fiyata kullanan kimdir hangi fiyata almalıyım. N11de an itibari ile yıllık 500 tl civarı lig tv dahil bazi kanallar 1-3 ay hediyeli kampanya var. Sizce uygunmu? Yoksa benzer fiyatlar verilirse direk digiturkten mi almak mantıklı, yani merkezden alabileceğim en iyi fiyat nedir. Yardımlarınız için teşekkürler

• şampiyonlar paketine 65 lira ödüyorum,spor extrayı 20 lira civarı alabilicek paket var mı ?
  • 2 yıldır kullanmadığım kredi kartımla bu ay digitürk e üye oldum 540 tl ye 9 a böldürdüm 2 eylülde. Ve biraz önce mesaj geldi kredi kartınızdan para çekilmeye çalışıldığı için kredi kartınız internete kapatılmıştır diye. Aradım tüm kartlarımı iptal ettirdim. Kredi kartı ödemesini telefonda yaptım otomatik bir şekilde. Bu nasıl oluyor bir fikri olan var mı arkadaşlar. Kredi kartım ile apple storeden ürün alınmaya çalışılmış dedi telefonda bayan. İşbankası maximum kart.
  • 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.