Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: antireis Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (4 Mobil) - 25 Masaüstü5 Mobil
5 sn
48.960
Cevap
581
Favori
2.779.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlangıç+belgesel+çocuk+taraftar paketi+1 yıl hd+3 ay spor extra 4 ay 39.45 4 aydan sonra 78.9 teklif aldım. Teklif nasıl arkadaşlar daha iptal faxı aşamasına geçmedim bundan başka yapamayız dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli arkadaşlar 3 ağustosta Digiturklü oldum. Hm9505 hd kutu ile giris+şampiyonlar+hd yi senelik 450 liraya mal ettim. 3 aylık mobil lig tv ve Spor ekstrada hediye edildi. Şimdi belgesel + mobil lig tv + iq Plus kutu almak istiyorum. Az önce mesaj geldi 4KTV yazıp 3555 e yolladım tv full HD ama 4k değil. Belki ararlar da bu talebi iletirim diye gönderdim. Aklıma takılan sorular;
    1. Full HD TV için en iyi iq yada iq Plus kutu hangisidir? Sizce hangisini neden tercih etmeliyim.
    2. Belgesel + mobil lig tv + önereceğiniz kutu ile bana en uygun masrafı ne kadar olur? Ve daha uyguna nasıl getirebilirim?
    Zaman ayırıp cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Sadece şampiyonlar paketi lig tv en ucuz 512tl gördük oda aylik 43tl gibi oluyor.

• Bu 4k icin ayri kutumu almak lazim ekstra ucreti falanmi var?

• EUTELSAT
    Şampiyonlar Paketi 1 yıl
    Çocuk 1 yıl
    Belgesel 1 yıl
    Spor Extra 3 Ay
    HD+ 1 Yıl

540 TL

Bu teklifi kabul edeyim mi ?
  • Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt
    şu anki en iyi teklif ben istiyorum bana vermıyorlar
    kabul edebilirsin
  • Şampiyonlar HD
    Belgesel SD
    Giris paketi HD
    Film ve yetiskin paketi yok
    Mart nisan mayis aylarinda 3 ayligina spor extra paketi

450tl /9 taksit

• No_FeaR2266 N kullanıcısına yanıt
    Eski üye misiniz yenilere o fiyat imkansız eskilere bile 540'dan aşağı neredeyse vermiyorlar ayrıca resim atsan iyi olur.
    Bana giriş+şampiyonlar+hd paketini 610/9 taksit teklif ettiler,iyi fiyat bence
  • Arkadaşlar,

Digiturke attığım şikayet detayını sizlerle paylaşmak istiyorum ;

29850520 Şikayetime istinaden yaklaşık birer saat ara ile tarafıma geri dönüş yapıldı. Ancak çok gariptir her arayan avantajlı kampanyaları sunmak için aradıysa da bir personeliniz ilgili kampanyaya ilk iki ay %50 indirimli olarak sundu bir diğeri ise dört ay boyunca %50 olarak sundu. Müşterilerinizi enayi yerine koymayın. Her ne kadar sizlere belirli bir miktar para harcasak bile aynı yıl içerisinde bu sizlerden almak istediğimiz hizmetin karşılığında olmalı. Bizleri enayi yerine koymanız için değil. Bu şikayetimi Şikayetimvar.com üzerinden ve üyesi olduğum forumların tamamına yayıyor olacağım. Geçen yıl yaklaşık 420 TL ödediğim sisteme bu sene 800 TL üzerinde fark koymaya çalışıyorsunuz. Bizler yolunacak kaz değiliz. Amacımız sadece ve sadece taraftarı olduğumuz renkleri izleyebilmek. Bu şartlar altında yıllardır süren aboneliğimi bitirmeye karar verdim. İptal faksımı son gün tarafınıza ileteceğim. İyi GÜNLER !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: FuatKenan

Bana giriş+şampiyonlar+hd paketini 610/9 taksit teklif ettiler,iyi fiyat bence

su anda o teklıfe ek olarak 2 adet giriş paketine 540 tl 9 taksıt verıyorlar bilgin olsun
    turksatmı acaba?

• FuatKenan kullanıcısına yanıt
    Zaten bu kredi kartı kampanya fiyatı ne zamandır var. Düşük bir fiyat değil ben almadım.En fazla 500 verirdim.
  • iptal faxı cektikten 1 gun sonra aradılar

-eutelsat hd
    -giris
    -sampiyonlar
    -sporextra
    -sporsever
    -belgesel

705 lira teklif ettiler kabul ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KORO

Merhaba,

03.10.2016 itibariyle taahütüm bitiyor. Geçen yıl giriş paketi+sinema paketi+hd+2 adet keif paketini peşin 300 TL/9 taksite almıştım. Buna daha sonar 153 tl ye spor eskra ekletmiştim. Toplamda 453 TL ye gelmişti.

Bugun itibariyle aynı pake için aldıgım teklif ;

giriş paketi: 21,99
    sinema: 18
    hd:7
    belgesel:5
    çocuk:5
    spor ekstra:20
    toplam:77 tl (x12 ay= 923 TL)

geçen yıl 453 tl lik paket için 923 tl lik teklif aldım sizin anlayacağınız. Kamera şakası falan olmalı bu dedim. Akıllara zarar bir teklif. Hemen iptal faksı çektim. Böylece 1 yıllık digiturk macerımız 03 ekim itibariyle son buluyor...

iptal faksından sonra bugun arandım;

yan oda aboneliğim dahil ilk altı ay 25 tl ikinci altı ay 51,99 tl + 3 ay spor ekstra hediye (+yan odaya çocuk ve hd hediye). Yan odaya halizırda 15 TL ödüyordum hem de SD idi. Bu teklif ile toplamda aylık 37,5 TL ye geldi. Kastırmayıp kabul ettim.

paketim:
    giriş
    sinema
    hd
    belgesel
    çocuk

yan oda paketim:
    giriş
    belgesel

• Gecen sene basinda next kampanyasiyla uye olmustum. Turksat evet

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Değerli arkadaşlar 3 ağustosta Digiturklü oldum. Hm9505 hd kutu ile giris+şampiyonlar+hd yi senelik 450 liraya mal ettim. 3 aylık mobil lig tv ve Spor ekstrada hediye edildi. Şimdi belgesel + mobil lig tv + iq Plus kutu almak istiyorum. Az önce mesaj geldi 4KTV yazıp 3555 e yolladım tv full HD ama 4k değil. Belki ararlar da bu talebi iletirim diye gönderdim. Aklıma takılan sorular;
    1. Full HD TV için en iyi iq yada iq Plus kutu hangisidir? Sizce hangisini neden tercih etmeliyim.
    2. Belgesel + mobil lig tv + önereceğiniz kutu ile bana en uygun masrafı ne kadar olur? Ve daha uyguna nasıl getirebilirim?
    Zaman ayırıp cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.

Yardımcı olacak biri var mı :)

• Giris
    Sampiyonlar Paketi
    Sporextra
    Hd
    2aylik diledigin yerde hediye olmak uzere uyeligimi 1 senelik 720TL / 9Taksit yeniledim..

• Arkadaşlar yeni üye olmak istiyorum sadece şampiyonlar paketi istiyorum, turksat üzerinden. Böyle birşey mümkün mü? Digiturk illa giriş paketinide alacaksın diyip aylık 75 küsür fiyat veriyor.

sadece maç izlemek istiyorum kısacası sizce ne yapmak lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e71

Arkadaşlar yeni üye olmak istiyorum sadece şampiyonlar paketi istiyorum, turksat üzerinden. Böyle birşey mümkün mü? Digiturk illa giriş paketinide alacaksın diyip aylık 75 küsür fiyat veriyor.

sadece maç izlemek istiyorum kısacası sizce ne yapmak lazım?

hocam yeni üye olacaksanız 545 tl kredi kartı 5 şampiyon olmuş takımın maçları. Hd istiyorsanız +70 tl daha ödemeniz gerekiyor. giriş paketi malesef zorunlu. size tavsiyem n11 de digitürk paketleri satılıyor ondan alabilirsiniz. kupon ile daha ucuza mal edilebilir. ayrıca Türksat yerine Eutelsat düşünün

• 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.