Şimdi Ara

En komik bayram mesajı ... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
33
Favori
250.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eragon91

bunu yazan tosun okuyanın bayramı mübarek olsun

Çok ironik
  • Turkcellilere 5 mesajdan sonra bedava diye başladım rehberden aşağıya doğru ata ata iniyorum. 20 kontör vardı bi baktım -5. Ulan turkcell senin de bayramını kutlayacam ben. Hani bedavaydı lan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saviola83

KURBAN BAYRAMI İÇİN mükemmel bi mesaj

elinizi cabuk tutun, kurbanlık koyununuzu bu gunden alın. mazallah koyun bıterse, bayram sabahı 'bana da koyun, bana da koyun' diye bağırmayın''

Böyle bir mesaj atsak çoğu insan anlamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: AyBe®K™

Turkcellilere 5 mesajdan sonra bedava diye başladım rehberden aşağıya doğru ata ata iniyorum. 20 kontör vardı bi baktım -5. Ulan turkcell senin de bayramını kutlayacam ben. Hani bedavaydı lan.

Avea vodafone lulara da mı attın
  • Gömleğiniz Levi's, pantolonunuz Diesel, bayramınız mübarek olsun."
  • sev seni seveni ki bayramınız kutlu olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Fenafillah* -- 20 Eylül 2009; 0:31:02 >
  • Senin de ,ananın da ,babanın da , kardeşlerinin de bayramını kutlar, sağlık ve esenlik dilerim
  • up

• quote:

bencede
  • Shruiken cebinizde, katana belinizde, kunai elinizde olsun, bayramınız kutlu olsun

• Bayram geliyor hadi devam!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi use it or lose it -- 18 Kasım 2009; 20:13:47 >

• YUKARIII
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Asabi Guş

Shruiken cebinizde, katana belinizde, kunai elinizde olsun, bayramınız kutlu olsun

• 2 kayıtlı üye, 130 misafir
  • Muahhah herkes googledan bayram mesajı arıyo galiba ilk olarak burası mı çıkıyo ne misafirlere bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: l ®aP l

"Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler."

• KURBAN BAYRAMI İÇİN mükemmel bi mesaj

elinizi cabuk tutun, kurbanlık koyununuzu bu gunden alın. mazallah koyun bıterse, bayram sabahı 'bana da koyun, bana da koyun' diye bağırmayın''

bu süper olmuş
  • ramazan bayramında minareden atlarım bayramınızı kutlarım mesajı iyi tutmuştu bu sefer daha iyisini bulmalıyım:)ama ne??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.