Şimdi Ara

En komik bayram mesajı ... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
33
Favori
250.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden Rüştü'nün her yerinden öper bayramınızı kutlarım.
  • hoplarım zıplarım bayramını kutlarım..

bana böyle bir mesaj gelmişti..
  • KURBAN BAYRAMI İÇİN mükemmel bi mesaj

elinizi cabuk tutun, kurbanlık koyununuzu bu gunden alın. mazallah koyun bıterse, bayram sabahı 'bana da koyun, bana da koyun' diye bağırmayın''

bu süper olmuş

aynısı banada geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theboysareback -- 27 Kasım 2009; 17:22:44 >
  • Kurban Bayramınız kutlu, mutlu ve "but"lu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxTRxX -- 27 Kasım 2009; 17:48:03 >
  • İyi de bu kadar misafir nerden geldi? Üye olup sorumu cevaplayın hadi gençler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saviola83

KURBAN BAYRAMI İÇİN mükemmel bi mesaj

elinizi cabuk tutun, kurbanlık koyununuzu bu gunden alın. mazallah koyun bıterse, bayram sabahı 'bana da koyun, bana da koyun' diye bağırmayın''

• Güzel mesajlar var, yarın için Up :)
  • Damdan dama atlarım bayramını kutlarım:):):)

bayramının 1. günü mutlu 2.günü özel 3.günü kutlu olsun:):):)
  • Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

sıradan oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eddrick -- 30 Ağustos 2011; 1:14:37 >
  • Şekerleriniz bol olsun
  • islamiyetten kaçirilmayacak firsat!
    9-10-11 eylül günlerinde tatil yapma, sınırsız tatli ve şeker yeme özgürlüğü sizi bekliyor.
    üstelik sadece müslüman olmaniz yeterli!

ayrintili bilgi içinwww.kuranikerim.com adresine tiklayip kelimeyi şaadet getirin, otomatik üyeliğinizi yaptırın.
  • bayram bayram oleeeyyy

• bugün bayram erken kalkın çocuklar
  • Biliyorsun, bugün bayram. daha 3 gün bayram devam edecek. ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum. Bu bir süreçtir. 4 günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun. Sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir. Seni mutlu eden her neyse onlari dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? Ama sağlık öyle değil. Herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, yer kalma

Bu hoşuma gitti , özellikle yer kalma-dı kısmının yarıda kesilmesi fena =)
  • çok iyi mesajlar var . rüştü süperdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden Rüştü'nün her yerinden öper bayramınızı kutlarım.

Bu güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikolai Mw2

Güzel mesajlar var, yarın için Up :)

ilk sayfada mobil paketse şimdiden at diye bende tarihe baktım 30 eylül noluyoz lan dedim baktım 2008 bende bugün açılmış gibi okuyodum konuyu

• Süper msjlar
  • Harika mesajlar var gerçekten.
  • bayramını kutlar arkandan şutlarım

facebook komik resimlerinde görmüştüm
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.