Şimdi Ara

Max Payne 3 (2012) [ANA KONU] (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
10
Favori
256.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yeni çıkan ve yakında çıkacak DLC paketlerini illa oyunun içindenmi satın alıyoruz, oyunun sitesinde bulamadım çünki satın alınacak yeri???
  • 30 $ lık rockstar pass oyun dışında başka yerlerden de satın alınabiliyor mu internet üzerinden falan havale/eft yaparak almak istiyorum da tabi 60 tl yi geçerse de almam
  • gamersgate ten falan alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sitteisevir

@Sam.Fisher, dlc'yle ilgili yorumun için teşekkürler. ben multiplayerda şu loadoutu kullanıyorum çift el bull revolver ( level 40 ile açılan tabancalar nasıl tam denemedim) bence en güçlü tabanca bu, çift el tüfek yok, helm yok onun dışında en başta açılan bir burst var big dog onu kullanıyorum, adını tam hatırlamadığım düşmanı öldürdükçe can veren bir perk diyeyim artık onu kullanıyorum, çabuk şarjör yenileyebileceğim perk var bir de koşunca ses çıkartmamı engelleyen perk var. çelik yelekte kullanmıyorum. bir de flash bombası var. en büyük 2 handikapım var uzun mesafede sniper tüfekleri ve bullet time kullanan her hangi biri bir keresinde sanırım 3. seviye bir bullet time kullandı düşmanım valla nefes bile alamadan öldü benim adamım o derece etkili oluyor. özellikle bullet time kullanan bir sniper çok sinir bozuyor. ancak ben bu loadout ile 10 oyundan 6'sında 1. oluyorum. çift el tüfeklerden ilk başta mini 30 kullandım o iyiydi ama sanırım nerf yemiş eskiden daha seri ateş edebilirdik. sizin önereceğiniz çift el iyi tüfek var mı? farklı şeyler deneyim biraz çok fena alıştım bu loadouta

Hocam bende de pompalı (adını unuttum), haritada görünmeme burst'u ve leşimi havaya uçurma perki var. Şimdilik gayet işe yarıyor. Zaten oyunu başlarda 2-3 gün aralıksız oynayıp, başka oyunlara yönelmiştim o yüzden sadece 14 levelim. (Multiplayer'ın kendi haritaları beni pek sarmamıştı ama Local Justice haritaları oyuna kesin dönüş yaptırdı beni )

• arkadaş bir düzeltmediler şu sorunu. multiplayerda oynana oyuna bağlanmaya çalışınca dm modu hariç hata veriyor. boş yerde var, anca oylama ekranındayken lobby'ye bağlanıp oynayabiliyorum
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bir heves max payne 4 black box aldım ve oynuyorum da fakat sinir bozucu bir problemim var.
    Bazı zamanlarda ne klavye nede mouse iş görmüyor takılıyor. Bir önceki chapterda her şey normalken sonraki chapterda mouse fire tuşu takılı kalıyor ve klavyedeki hiçbir tuşta çalışmıyor. Oyunu yeniden başlatmam hatta pc yi yeniden başlatmam gerekebiliyor. Eminim bu sorunu yaşayan tek kişi ben değilimdir ne yapmam gerekiyor?
  • türkçe yamayı beklemedeyiz
  • bıktım bu oyunun multiplayerından yaw dün kazandığım onca grinds onca exp hepsi boşa gitmiş çıldıracam bea yeter artık ne salak oyunmuş ya hiç mi kaydetmiyor bilgileri aynı şeyleri defalarca tekrarlamaktan bıktım usandım... sizde de var mı aynı sorun
  • Merhabalar Ben multiplayer da 7 seviye oldum rookie team deathmatch oynuyodum artık sadece team deathmatch ve diğerleri var rookie yok ve bu çok zor oluyor acaba rookie yi nası getirebiliriz?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onr96

Merhabalar Ben multiplayer da 7 seviye oldum rookie team deathmatch oynuyodum artık sadece team deathmatch ve diğerleri var rookie yok ve bu çok zor oluyor acaba rookie yi nası getirebiliriz?
    Teşekkürler.

geri gelmez rookie modları, belli bir seviyeye kadar idare edeceksin malesef. fazla cengaverlik yapmadan siper alarak oyna genelde daha az ölürsün
  •  Max Payne 3 (2012) [ANA KONU]

beyler böyle bir hata alıyorum kurulumda xp desteklemiyor mu ne yapmam gerek ?
  • Beyler bunun ilaçlısını kurdum. Oyuna bir defa girdim. 2. girişlerde social club hata veriyor. Bu tip sorun yaşayan oldu mu ?
  • arkadaşlar bişey sorcagım oyunu cd key ile alacagım fakat pcd oyun yok max payne 3 illa indirmem lazım 10 gblık bi sürümü var onu indirsem keyi aktfi edebilirmiyim
  • Merhaba Win7kullanıyorum işlemci:i7 Ekran Kartı: HD6370M 1gb 64bit 4gb ram oynayabilirmiyim oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berethor -- 13 Ağustos 2012; 19:21:01 >
  • Oynarsınız arkadaşım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 2 Hata alıyorum.. Please run Max Payne 3 using the launcher.. Onun Harici Loading... ne yapmalıyım bu durumda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TAGRNT

Oynarsınız arkadaşım

kasarmı peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortaLL_06

Destekliyor ama Service Pack 3 yüklü olmalı

quote:

Orijinalden alıntı: tamamtammam

quote:

Oynarsınız arkadaşım

kasarmı peki

Ati HD2400,2gb ram,intel E2180 sistemim var en düşükte kasmadan oynadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.J.93 -- 14 Ağustos 2012; 1:04:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

quote:

Orijinalden alıntı: immortaLL_06

Destekliyor ama Service Pack 3 yüklü olmalı

quote:

quote:

Oynarsınız arkadaşım

kasarmı peki

Ati HD2400,2gb ram,intel E2180 sistemim var en düşükte kasmadan oynadım

Bence eşşek şakası yapıyorsun

• quote:

Bence eşşek şakası yapıyorsun

Son derece ciddiyim Oyunu silmeseydim ss alırdım da günler öncesinde sildim
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.