Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.370
Cevap
132
Favori
811.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar varmı bu aralar bi su kampanyası?
  • Migrosta 28-30 Haziran tarihleri arasında su ve soda ürünlerinde ikincisi %50 indirimli. 10 litre erikli su 3.30 YTL. İki tane aldığınızda fiyat 20 Litre suyun fiyatı 4.95 YTL'ye geliyor...
  • Bu saka suyu bende buradan görüp aldım. Ama açıkcası memnun kalmadım. Çaya bile iyi su kullanan biri olarak bu kadar sert ve Ca oranı ( bayinin lafı ) yüksek olması nedeniyle bize uymadı.
  • MERHABA ARKADAŞLAR BEN YAKLAŞIK 4 AYDIR CEYSU ALIYORUM .ÖNCEDEN ERİKLİ,HAYAT,YUVACIK DENEMİŞTİM FAKAT ERİKLİ ÇOK GEC GETİRİYO ,YUVACIK SUYUNU BEGENMEDİM ,HAYAT SU İSE ERİKLİ GİBİ GEC GETİRMEYE BAŞLAYINCA BENDE CEYSU DENEDİM .DİKMENDE OTURUYORUM,KAMPANYALARIDA ÇOK GÜZEL 4 KAPAK BİRİKTİRENE TEKERLEKLİ DAMACANA ALTLIGI VERİYORLAR.:)MUTLAKA DENEMEK İSTEYENLER İÇİN NUMARA:0312 478 80 60
  • Ben Soykan Market den 1,5 lt. lik Sağlık Sularını 25 Ykrş. a alıyor ve kullanıyorum. Damacana sudan daha ucuza geliyor. Ankara da bulunan arkadaşlara tavsiye ederim.
  • Yabancı firmalardan almayın suyu, şu an piyasadaki hme hijyen hem tat olarak en iyi su Erikli fakat biraz pahalı, bundan sonra iyileri bilemiyorum.
  • bende erikli de var çene suyu da açıkcası çene suyu erikliden daha çok sevdim
  • çene suyu bir numara ama bu kadar kötü bir bayi ağı olur. çoğu yerde yok. ara aera bulamuıyorsun marketlerde bi ara dia da 1,5 luğu vardı o da artık yok ben arar ara bulamadım çeneyi
    5
  • erikliyi işyerinde kullanıyoruz ama klor tadı var, evde pınar kullanıyoruz, memnunuz.
  • klor tadı olan erikli konusunda şikatyette bulunabilirsiniz, normal eriklide böyle bir durum yok. Gerekli testleri de yapmıştık
  • Hayat su kullanıyorum, memnunum ama birde Korusu duydum. Bursa uludag demiş ve en yumuşak su deniyor. Onu deneyen varsa nasıldır, yazabilirmi ? Fiyatı , tadı vs

Erikli kaç ytl oldu bu arada ?
  • ben nestle purelife'ı çok seviyorum.

Evde taşdelen cam şişe kullanıyoruz...
  • Nestle de kalite olarak iyi olmasına rağmen suyu bile yabancı firmadan alırsak bu ülke battığı yerden çıkamayacaktır.
  • ARKADAŞLAR BEN ANKARA DİKMEN DE OTURUYORUM DİGER ŞEHİRLERDE CEYSU VARMI BİLMİYORUM AMA İNANIN ÇOK MEMNUNUM.ANTALYADA İÇMİŞTİM CEYSUYU ORDA ÇOK HOŞUMA GİTMİŞTİ .SOKAGIMIZIN BAŞINA CEYSU AÇILINCA HEMEN ALDIM FİATI 5 YTL 4 KAPAK BİRİKTİRDİM TEKERLEKLİ DAMACANA ALTLIGIMI HEMEN GETİRDİLER .TAVSİYE EDERİM .
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyqa

ARKADAŞLAR BEN ANKARA DİKMEN DE OTURUYORUM DİGER ŞEHİRLERDE CEYSU VARMI BİLMİYORUM AMA İNANIN ÇOK MEMNUNUM.ANTALYADA İÇMİŞTİM CEYSUYU ORDA ÇOK HOŞUMA GİTMİŞTİ .SOKAGIMIZIN BAŞINA CEYSU AÇILINCA HEMEN ALDIM FİATI 5 YTL 4 KAPAK BİRİKTİRDİM TEKERLEKLİ DAMACANA ALTLIGIMI HEMEN GETİRDİLER .TAVSİYE EDERİM .

Tel numarasını ve adresini söyleyebilirmsnz acaba arkadaşım???
  • quote:

Orjinalden alıntı: wenigma

bende erikli de var çene suyu da açıkcası çene suyu erikliden daha çok sevdim

quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

çene suyu bir numara ama bu kadar kötü bir bayi ağı olur. çoğu yerde yok. ara aera bulamuıyorsun marketlerde bi ara dia da 1,5 luğu vardı o da artık yok ben arar ara bulamadım çeneyi
    5

çene suyu zanedersem izmitten çıkmakta. eğer oyleyse almamakta yarar var. izmitin sanayisi sağolsun tam bir çevre katili.
    izmitte aşırı derecede kirlenme var. kapsamlı etutlerle ancak anlaşılır. ama bu etutler yapılmadan alınmaz bence.
    çevre jeofiziği dersinde işlenmiş konulardandı zamanında

• merhaba CEYSU DİKMEN BAYİİ 478 80 60 NACİ ÇAKIR MAH 13.SOK
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyqa

merhaba CEYSU DİKMEN BAYİİ 478 80 60 NACİ ÇAKIR MAH 13.SOK

Teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Snaqe

Bizim burda FındıkSu 3.5 ytl 1 telefonda kapıya getiriyorlar memnunuz sudan

aynı buradada öyle tadı güzel
  • Arkadaşlar Ceysu ile tanışmamız 2007 Temmuzunda ANTALYA da oldu. Dikmende oturuyorum Ceysu içiyorum.Çok iyi su çok iyi ve oldukça hızlı servis yapılıyor.Denemenizi tasfiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.