Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.371
Cevap
132
Favori
811.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: righteous@

quote:

Orjinalden alıntı: Razorback

ben nestle purelife'ı çok seviyorum.

Evde taşdelen cam şişe kullanıyoruz...

Nestleninki kadar sert bi su daha yok artı olarakta damacana altında sürekli tortu oluşuyo...
    uzun süredir sağlık su kullanıyorduk, fakat anlatmak istemediğim bi olay nedeniyle değiştirmek zorunda kaldık
    şu an kavacık kullanıyoruz gayet güzel şimdilik memnunuz

Dostum ben yakın zamanda bir rahatsızlık geçirdim. (böbrek taşı)

Bu nedenle çok fazla su içmem gerekiyordu, evde senelerdir kullandığımız su Taşdelendir. Ama bu su çok sert bir sudur. Bu nedenlede çok fazla içemessin. Ama benim günde 2.5 litre kadar su içmem gerekiyor.. Sonuç olarak Nestle purelife'ı bulduk, ve diyorumki içimi en hafif ve en güzel sulardan biri...

hayat su almıştım bir ara midem bulandı...
    elmas su iğrenç..
    saka su güzel...
    erikli su orta...

içtikten sonra su içtiğimi anladığım (beni rahatlatan) tek su Taşdelen oldu. (cam şişe) Bundan 4-5 sene evvel daha da iyiydi tadı...

hatırladıklarım...

• quote:

Orjinalden alıntı: özya

merhaba arkadaşlar ben dikmen naci çakır nahllesinde oturuyorum erikli su içiyordum karşı komşumuz CEYSU içiyordu suyumuz bitti siperiş verdik gecikince karşı komşumuzdan bir sürahi su istedim içtik suyumuz gelene kadar tadı çok güzelmiş ve servisleri en geç on dakikada suyu getiriyor vede çok hijyenik o günden sonra CEYSU almaya başladık çok memnunuz denemenizi isterim

alla alla bak sen kardeş şu dünyanın inanılmaz işine yau...kolpa yapma be kardeşim bari ya kolpa yapma...
  • pınar alıyoruz 2.75 ytl ..
  • 2,75 e kaç lt lik pınar bu
  • 19 da ben levent askeri lojmanlardayım indirimli geliyor bize belirmedim :)

normal satış fiyatı 7.5 ytl imiş :)
  • vay beeee. hocam çok iyi 2,75 e en adi su bile vermezler. pınar ki en pahalsıdır. 2,75 e zararına vermediklerine göre hadi gelişine verseler düşün artık 3 katına satıyolar demek ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

vay beeee. hocam çok iyi 2,75 e en adi su bile vermezler. pınar ki en pahalsıdır. 2,75 e zararına vermediklerine göre hadi gelişine verseler düşün artık 3 katına satıyolar demek ki

Büyük paralar dönüor hcm bu işte...sen ne zannediyorsun ki...Allah'ın suyunu işleyip kul katkısıyla veriolar bizlere...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

vay beeee. hocam çok iyi 2,75 e en adi su bile vermezler. pınar ki en pahalsıdır. 2,75 e zararına vermediklerine göre hadi gelişine verseler düşün artık 3 katına satıyolar demek ki

Büyük paralar dönüor hcm bu işte...sen ne zannediyorsun ki...Allah'ın suyunu işleyip kul katkısıyla veriolar bizlere...

Bu su işinde büyük paralar döner lisede bi arkadaşımın su dolum tesisi vardı suyun fabrikadan çıkış fiyatıyla satış fiyatı arasında dağlar kadar fark vardı ve büyük bir ihtimalle haala öledir...
  • Biz Hayat Su tercih ediyoruz. Hem kaynağını daha önce ziyaret ettiğimiz hemde yıllardır güvenilir bir firma olarak kendisini kanıtladığı için. Yalnız fiyatlarında indirime gitseler fena olmaz...
  • korusu diye bi su dan geldiler kapıya 5,75 ytl ymiş bi tane 0,5 lik örnek bıraktılar. 1 6 ve 12 inci sular bedavaymış. daha tadına bakmadım 12 tane alınca 4,3 ytl ye gelmiş oluyor tanesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 15 Temmuz 2008; 17:57:52 >
  • bu forumda hiç kimseyi şimdiye kadar eleştirmedim ama, şu dikmendeki yeni forumdaşların yazıları beni bitirdi.bi yandan gülüp bi yandan insanı eşek yerine koymalarına kızıyorum...iyileri müstesna ama yurdum esnafının bu vurdumduymazlığı ve sahteciliği beni çıldırtıyor....
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

askere kıyak yapıyolar.. ya ilerde bi ihale çıkar bunun kat katını götürürüz diolar yada bi tanıdıklarımız torpilli askerlik yapsın diye..
    bu ülkede askerin yanında olmakta yarar görür millett.. emekli oluncada holding yönetim kurullarına boş yere alınmıyo paşalar.. alınma nedenleri işletme bilgileri deil sanırsamm :P

yoksa bize nie bi kampanya yapan yokk

• Korusu'yu deneyen var mı?"KORUSU DOĞAL KAYNAK Suları Ülkemizde çıkan kaynak suları arasında sertlik derecesi en düşük (Fr0,4) olarak SAĞLIK BAKANLIĞI'nca TÜRKİYE'nin en yumuşak suyu olarak tescil edilmiştir." diye yazıyor sitesinde.Deneyenler varsa bana Ca ve Mg oranlarını yazabilirler mi?
  • ankara öğütler süpermarkette niksar 5lt su 1ytl
    her önünden geçerken alıyorum 1 tane
  • quote:

Orjinalden alıntı: tracy

ankara öğütler süpermarkette niksar 5lt su 1ytl
    her önünden geçerken alıyorum 1 tane

Valla abicim öğütleride her yerde bulmak zor yaf...
  • Valla ben senelerdir İSKİ nin Şebeke Suyunu içiyorum gayet memnunum..

Dışarıda ise 0,5 liklerde mümkün olduğunca Hamidiye tercih ediyorum..
  • Kızılay'ın suyunu deneyeniniz var mı acaba ?
  • ya forumdaki hem FAKE hem de CEYSU cu üyeler....kendinizi çok mu akıllı zannedip burada FAKE üyelik alıp REKLAMınızı yapıyorsunuz ?...nedense hep de CEYSU büyük harfle yazılıyor......konuyu dağıtıyorsunuz sürekli

sanarsın zemzem suyu

bir önceki mesajım da da yazdığım gibi kendinizi akıllı bizi keriz yerine koymayın,keriz konumuna gelen siz olursunuz.

CEYSUcu FAKElere

yeter artık.
  • "ilk damacana bedava" tarzı kampanya yapan firmaları bilenler yazarsa güzel olur. hem suları deneme şansızımız oluyor hemde 3-5 tanesini bedavaya getirmiş oluyoruz.

kardelen, inci, saka... bu üç firmanın fırsatlarını değerlendirdim var mı başka firma?

yer: ankara...
  • quote:

Orjinalden alıntı: doğukanözden

ya forumdaki hem FAKE hem de CEYSU cu üyeler....kendinizi çok mu akıllı zannedip burada FAKE üyelik alıp REKLAMınızı yapıyorsunuz ?...nedense hep de CEYSU büyük harfle yazılıyor......konuyu dağıtıyorsunuz sürekli

sanarsın zemzem suyu

bir önceki mesajım da da yazdığım gibi kendinizi akıllı bizi keriz yerine koymayın,keriz konumuna gelen siz olursunuz.

CEYSUcu FAKElere

yeter artık.

Neymiş bu ceysu yahu :D

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.