Şimdi Ara

ETKİLİ SİVİLCE İLACI TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
93.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CİLDİM ÇOK YAĞLI DEĞİL SADECE ALIN BÖLGESİNDE SİVİLCELERR MEVCUT
    BANA
    *ETKİLİ
    *YAN ETKİSİ AZ
    *HER YERDE BULUBABİLECEĞİM
    *HIZLI SONUÇ ALABİLECEĞİM
    Bİ İLAÇ LAZIM
    BEN ŞU 4 İLACI BİLİYORUM VE UZUN ZAMANDIR ARAŞTIRIYORUM
    *ROACCUTANE
    *NORMADERM
    *LA ROCHE POSAY
    *BENZAMİN
    DOKTORA GİTMEDİM
    FORUMDA Bİ ÇOK ARKADAŞIM DA BU SORUNDAN MÜZDARİP OLDUĞUNU SANIYORUM
    LÜTFEN BİLENLER/KULLANANLAR YORUM YAZSIN
    GEREKSİZ YORUM YAPACAK ARKADAŞLARA TAVSİYEM Bİ ALT KONUDA Bİ ARKADAŞ
    ''MESAJ SAYIM NEDEN ARTMIYOR'' ADLI KONUYA YORUM YAZABİLİRLER
    YARDIMCI OLAN HERKESE TEŞEKKÜRLER

• sadece alında varsa rOACCUTANE vermezler ben 1 sene kullandım kolay kolay vermezler o ilacı sana tavsiyem antibiyotikli pudra bul gece yatmadan alnına bolca sür farkı gör
  • proactiv solution istanbuldaysan eger cevahirden alabilrsin.fiyati gerci biraz pahali ama acayip etkili tavsiye ederim
  • Bulabilirsen greenflos diye bir maske var. 3 sene önce üretimine gecilmiş. şu an piyasada ne kadar kil kullanılan cilt bakım ürünü varsa hep bu üreticinin reklamını yapamaması yüzündendir. Bence bir dene, bende ki 2007 de üretilmiş gayet de etkili bir ürün. Ben hala kullanıyorum ama nedense yağlı yemekten vazgeçmiyorum arada bi çıkıyor
  • EKŞİ DE Bİ KAÇ YORUM OKUDUM ROACCUTANE hakkında acaba sende herhangi bi yan etkisi oldu mu ?
    quote:

Orjinalden alıntı: Fabregas.

sadece alında varsa rOACCUTANE vermezler ben 1 sene kullandım kolay kolay vermezler o ilacı sana tavsiyem antibiyotikli pudra bul gece yatmadan alnına bolca sür farkı gör
  • ben de o beyzamicyn midir nedir onu kullanmıştım ergenlik zamanında...

baya işe yarıyor...

böyle kabuk kabuk dökmüştü hepsini...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

ben de o beyzamicyn midir nedir onu kullanmıştım ergenlik zamanında...

baya işe yarıyor...

yahu bende 3 aydır kullanıyorum yaramiyo işee
  • quote:

Orjinalden alıntı: kliwaj

quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

ben de o beyzamicyn midir nedir onu kullanmıştım ergenlik zamanında...

baya işe yarıyor...

yahu bende 3 aydır kullanıyorum yaramiyo işee

demek i kişiden kişiye fark var...

bunu da dikkate almak gerek...

• kese en etkilisi benden soylemesi
  • her gece yatmadan yuzunu dove la guzelce yikamalisin temiz bir ciltle uyanmalisin hemde siyah noktalarin gider hemde sivilceler azalir prensip olsun hergece ama nolursa olsun hergece
  • sorun sadece anlımda anlıma kese mi yaptırayım
    quote:

Orjinalden alıntı: kboy

kese en etkilisi benden soylemesi
  • alkol ve kükürtünde etkili oldugunu duymuştum ama deniyemedim
  • ergenlik döneminde benimde epey sivilcem vardı clearasil mi öyle birşey vardı onu aldım kullandım fayda etmedi,sebamed kullandım daha beter oldu, doktora gittim yüzü sürülen bir tonik vardı adını unuttum eczannede satılıyor o da beş para etmedi , en sonunda kozmetiğe girdim lancome extra control diye bir krem vardı 50 ml krem 5 sene önce 30 milyon vermiştim tam 1 ay kullandım anca o kadar gidiyor çok az miktarı çünkü 1 ay sonra yüzümde bir nokta bile kalmadı bütün lekeler kayboldu bu şekilde etki ettiğini görünce 1 kutu daha aldım onu da biraz daha idareli kullanarak 2 ay kullandım. ondan sonra bir daha almadım. mucize gibi bişey yarattı benim suratımda ama herkese fayda eder mi bilemem. gidin bi kozmetikçiye danışın.
  • Sivilce' nin en iyi ilacı güneş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhanbencegay

sorun sadece anlımda anlıma kese mi yaptırayım
    quote:

haci nevarya kesele iste

• Bende aynı dertten müzdariptim. Provenance "Acne Blemishes Cream" kullanana kadar. 119,20 YTL fiyatı var. 1 ayda cildim şu an tam istediğim gibi tavsiye ederim. Dediğin kremleri bende kullandım. Hiç bir işe yaramadı.
  • Sivilceler gerçekten çok rahatsız ediyor bu yüzden bende ilaç kullanıyorum benzamizin bana baya iyi geliyo yanında da bi hap verdi doktor 3 gün üst üste içince 1 haftalık etki yapıyo.Bide yüzünüzü her sabunla yıkamayın doğal yeşil sabunlar var aktarlarda satılıyor ben o sabundan kullanıyorum.Birde son olarak sebamed in sabunları var 8 ytl idi ama ben almadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhanbencegay

sorun sadece anlımda anlıma kese mi yaptırayım
    quote:

• 1. benzamycin
    2.cleocin

bu ikisi birlikte butun sivilceleri bitirir. ama dersen ki bnde sivilve bitse sivilce izi geçmez.çok derin izler var diye

1. benzamycin
    2.acnelyse(tercihen differin veya tretin de olur farketmez)
  • quote:

Orjinalden alıntı: celalcaner2

1. benzamycin
    2.cleocin

bu ikisi birlikte butun sivilceleri bitirir

Kesinlikle.
    Ben yüzüme Cleocin kullanıyorum 1 yıldır felan,tabii ki sürekli değil,sivilce çıktığı zaman çevresine hafif hafif sürüyorum ve hemen etkisini gösteriyor.Hatta deri altından şişmeye başlayıp ufak ufak ağrılar başladığı an sürseniz hemen etki ediyor.Zaten fiyatı da uygun 8.5YTL felan olması lazım,krem değil losyon.

Benzamycin de kullanmıştım ama genelde sırtıma sürüyordum ve o da oldukça etkiliydi.

Yüz için CleocinT losyon iyidir,fazla sürmemek gerek ama az az dokundurmak yeterli.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.