Şimdi Ara

.::Elveda Rumeli :.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuncu kadrosu , görsel öğeler , Rumeli aksanı , dönemi yansıtan kostümler ,arka plan herşey o kadar kusursuz ki...

quote:

Alıntıdır :Sinema filmi ve TV dizilerinin iki başarılı yönetmeni Serdar Akar ile Tarkan Karlıdağ iş ortağı olup ilginç bir projeye başladı.
    Akar ve Karlıdağ, şu günlerde Türkiye ile Makedonya arasında mekik dokuyor.

Makedonya'da çekilen "Elveda Rumeli" adlı dönem dizisi 1900'lü yılların başında geçen ve izleyen herkesi ağlatacak dramatik bir kurgusu olan öyküyü ekrana taşıyor. Türk ve Makedon oyuncuların rol aldığı dizinin teknik ekibi de Türkler ve Makedonlardan oluşuyor.

.::Elveda Rumeli :.

" ben isteyım seninlan evlenmak "

Oyuncu Kadrosu

Oyuncu Kadrosu:
    Erdal Özyağcılar
    Şebnem Sönmez
    Hande Subaşı ( Diziden ayrıldı yerini Berrak aldı ki çok daha iyi oldu bence )
    Aslı Tandoğan
    Gülçin Şantırcıoğlu
    Tuna Orhan
    Ertan Saban

• Sutcu Ramiz

Namıg

Asan

konuşma tarzları birbirleriyle ilişkileri o kadar sıcak o kadar candan ki günümze yapılan ender kaliteli dizilerden.
  • evet bende fırsat buldukça izliyorum ramiz dayı süper
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaramazprens

evet bende fırsat buldukça izliyorum ramiz dayı süper

sutcu ramiz konuşmaları orjinale o kadar yakın ki gerçi hemen hemen tüm kadro çok gerçekçi oynuyor. Ama arka plandaki ekibe bakılırsa zaten elemanların yarısından çoğu Makedon onların yönlendirmesiyle bu kadar kusursuz sonuç çıktı diye düşünüyorum.
  • Bence çok güzel bir film. Bazı saçma sapan dizilere 10 basar. Yaşar Büyükanıtta izliyormuş. Ekmek teknesi gibi alaturka bir dizi. diğer diziler gibi yapmacık değil.
  • Bende çok severek izliyorum. Abdulhamitin sözleri harika.
  • Ailecek izlenebilicek nadir dizilerden bir tanesi hem seviyeli hem komik hem düşündürücü..
  • namik çok iyi

ayrıca gercekten guzel bir dizi ailecek izliyoruz
  • son bölümü kaçırdım fakat ondan bi önce ki bölümde fal baktıktan sonra namık'ı görünce bende çok gülmüştüm
  • Ewet süpoer bi dizi ama sanırım hakettiği kadar büyük bir izleyici kitlesine sahip değil.

Bize naaaaamık geldii.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabus800 -- 6 Şubat 2008; 18:57:05 >
  • Diziyi boş verinde şu son resimdeki kız çok güzel yahu Diziyi o goturuyordur sahsen karşısına geçip saat izlemeye razıyım , zaten bir saatin üstüne ancak liv tyler ' da çıkarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: TroopeR

Diziyi boş verinde şu son resimdeki kız çok güzel yahu Diziyi o goturuyordur sahsen karşısına geçip saat izlemeye razıyım , zaten bir saatin üstüne ancak liv tyler ' da çıkarım

aynen
  • eft güsell kısss
  • Ben Ramiz sütçü Ramiz
  • Elbette herkesin zevki benimkiyle uyuşacak diye bir durum idda etmiyorum ama bu kadar güzel bir dizinin bile izleyeninin bu kadar az oluşu insanı üzüyor.

Oysa hara hura ne dedikleri belli olmayan kirden yüzlerinin rengi değişmiş , töre ,vs saçmalıklarıyla Türk toplumunu geri adım attırmaya çalışan konuların ele alındığı diziler reyting rekorları kırıyor.
  • o zaman üyelik başlatalım.
    ilk ben söyledim 1. beni yazın
  • Aslı Tandoğan oynuyormu yau? Hangi rolde?
  • quote:

Orjinalden alıntı: EliNTeR

Aslı Tandoğan oynuyormu yau? Hangi rolde?

cast listesini dizinin kendi sitesinden kopyalamıştım ancak Aslı Tandoğan konuk oyuncu olarak dahi katılmadı belkide ön görüşmelerde onu düşündüler liste eksi bilemiyorum ama yanlışlık olmalı.

@bestercan ; şimdi kısa bi lista lazim gelir da nası idecez onu bean bilmayım . :)
  • Ailecek izliyoruz.Süper bir dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragonborn -- 13 Şubat 2008; 11:40:54 >
  • Bizde ara sıra ailecek izliyoruz..Aksanları çok hoşuma gidiyor..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.