Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
107.851
Cevap
260
Favori
3.953.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam aylar önce ekime kadar ban yedi, banı açıldığı gün başlamış yine geçmiş exclusive oyunları paylaşıp xbox kötülemeye banlıyken konsolunla biraz zaman geçirmişsindir umarım :D
  • Bir tane mürit bile konuyu rezil etmeye yetiyor. Zaten amaçları konuyu Ps vs Xbox'dan uzaklaştırmak çünkü her Ps vs. Xbox konusunda Xbox tokatladığı için artık ordan yürüyemeyeceklerini anladılar. Geçen gün olayı kişiselleştirip bir kişinin üzerine yürümeleri de bundan kaynaklı. Bundan sonra modlar İnş. biraz daha takip eder şu konuyu da sınırsız ban verirler böyle kişisel konuları evirip çevirip kavga çıkartmaya çalışan tiplere.

• Xbox cephesi oyuncuların kalbine giden yolu fet ede dursun PS cephesi ise 70 yıllık oyunlara sıcak fırsatlar kampanyası bekleye dursun..
  • Şu ekran kartı arkadaş gelsin konuşsun artık bekliyoruz.

• ilk günden gamepass da oyun

not: bazı arkadaşların zoruna gidiyormuş ps5 oyun fiyatları yazmam napalım yalanmı söylüyelim bazıları gibi

ne doğru ise onu yazıyoruz ama bazı kesimin zoruna gidiyor oyunlar xbox da gamepass oldugunda ps5 için 600-700tl olduğunda

bana yada Türkiye ekonomisine kızacağınıza ilk önce sony kızın microsoft dsa oyun 142tl satıyorken ps5 de 440tl satmasının başka bişeye yoramasınız.

burda 300tl yi playstation Türkiye cebine atığının farkında olmayan kesim hala boş boş ekonomi muhabeti yapmasın.

yerel fiyatlandırma amacı zati bu microsoft yaparken sony yerel fiyatlandırma yapmamasına ilk önce bişeyler söyleyin ondan sonra mileti fanboy lukla suçlayın

bunu göbi görseleri gördükçe daha çok kuduracaksınız aklı başında adam zati neyin ne olduğunu görüyor bazı fanboyda demiyeceğim artık resmen playstation Türkiye nin

media troll leri gibi davranıyorlar bunu fark ettim bir insan böyle bir durumda bile hala sony savunuyorsa ben orda başka şeyler ararım artık.

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

• Oyunun kullanıcı değerlendirmesi ps5 tarafında The Last of Us 2 çöpünden 0.3 puan geride 😄😄😄😄 Kullanıcı puanları ile o çöpü geçer 😏

Hee bu arada:

Bu oyun Gamepass'a dayone geldi... Az öteye canım benim, az öteye :)

• [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

Çöp ?

• O değil de, ben dahil hemen herkes Elden Ring'in puanını balonlarken Playstation exclusive oyunlardan örnek vermiş... Days Gone'dur... Horizon 2'dir vs. Xbox fanları olarak gayet hakkaniyetli davrandığımızı düşünüyorum lakin; geçen sene 5 adet oyun çıkarmış Microsoft Game Studious ki bu oyunların hepsini alırsak puan ortalaması 90; PS tarafından hala haksız şekilde yerlere vurulduğunu çöplendiğini görüyoruz...

Adamlar hala PS haber konusu olan Gamepass rakibi haberine Gamepass ve Microsoft oyunlarını çöpleyerek hunharca gerek kullanıcı adlı gerek ise isimsiz saldırıyorlar...

Bunlara soran olursa ama toksik kitle Xbox tarafı olmakta :)

Sanıyorum kim toksik kim değil; son yaşanan gelişmeler ve yorumlamalardan sonra ortaya çıkmıştır...

Bunu da belirtmeden geçmek istemedim...

• turkopol kullanıcısına yanıt

Birşey merak ettim. Burada 1 tane oyun satın alıp ardından 150 kişi elden ele dolastirinca mi daha karlı oluyordur yoksa Sony burada 150 adet abonelik satıp oyunu sisteme getirse mi daha karlı olur.

Bunu düşünmek gerek...

• Kaliteli Tartışma Ortamı:
    Hep ben eleştirem,kötüleyem,gömem.Sony oyunları çerez XBox oyunları 1000 saat diyem.Tanımadığım insanların Skyrim oynamadiğını düşünüp yazam. Tartıştığım kişiye argüman bulamazsam önce fanboy diyem. O da olmazsa bloklayam..Ama kimse beni eleştirmesin,bana kötü şey yazmasın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 13 Haziran 2022; 23:11:54 >
  • Sunumun en güzel olayı bu oldu, ps fanlarının en çok istediği oyun game pass day one aahahah

• Selam herkese, yıllardır çocukluğumuzdan itibaren playstation konsoluyla büyümüştüm ama ekonomik durumlardan dolayı 5-6 ay önce Xbox series x almıştım. Ben xbox aldıktan sonra Playstation yeni plus sistemini açıkladı. Neyse dedim aldık bir kere ama olmadı malesef oynayacak oyun bulamadım. Arayüz ,oyun vs gerçekten hiç bana hitap etmedi ve zarara girerek , Playstation 5'e geçtim. Gerçekten anladım ki Ps'nin yeri bambaşka ,hiç çalışmasa bile ps büyüsü var . Xbox sahipleri kızmasın ama benim buraya okuyup konsol almaya karar verenlere tavsiyem ,kesinlikle daha önceki herhangi bir ps konsoluna sahipseniz Xbox'ı aklınızdan bile geçirmeyin. He derseniz ki ilk defa konsol alacağım belki ozaman Playstation değerini bilmediğiniz için sizin için farketmez. Naçizane tavsiyemdir.

• Konunun ölmesinin sebebi Xboxçuların artık Xbox'u savunacak argüman bulamıyor olmasıdır. Düşünün Microsoft ne kadar rezil yönetiyor yeşil konsolu.
  • Ryse, God of War'dan daha iyi diyordu. Şimdi de Redfall, Control'den daha iyi diyor. Sonra da diyorlar ki bize niye marjinal diyorlar?

Halbuki algı kasacaktım, yemediler..! Yeseydiler, yanlış yönlendirip yanlış konsolu seçtirecektim. İnsanları kandırıp, benim kullandığım konsolu aldıracaktım, sonra da mutlu olacaktım..!

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Bu Constellation Crusader denen üye, tüm Playstation kullanıcılarına “inek” benzetmesi yaparak hakaret ediyor. Benim 15 Martta nasıl hangi mesajdan 120 gün ceza yediğim yukarıda attığım mesajda ortadayken, bu herifin attığı tüm PS kullanıcılarını hedef alan mesaja kaç gün uzaklaştırma vereceksiniz , veya verebilecek misiniz takipçisi olacam.
    İnsan gibi yazıyorum.

İmzanda gamepass dilencileri ve dönekler uzak dursun yazmışsın.

Biz dilenci miyiz şimdi? Ya da bir konsolu bırakıp diğerine geçenler dönek mi?

Millete inek demek istedi diye diğer elemanı suçlarken kendi yaptığına hiç bakmıyor musun? Bu ne yaman çelişki.

Ben hiç dilenci dedin diye gocunmuyorum mesela. Sen neden gocunuyorsun onu anlamadım?

Düzgünce yaz derdin neyse çözelim. Ortamın kalitesi artsın. Bırakalım bu boş muhabbetleri.

• kayakuk kullanıcısına yanıt
    Bu nesil farklı olacak qanzi X

Xbox konsolları harika fark yaratacak qanzi X

Starfield, Redfall uçacak qanzi X

Spider-man 2 çöp flop olacak qanzi X

PS bir daha single oyun yapmayacak tamamen servis oldu qanzi, xbox özüne dönecek qanzi X
    Ps multiplayer yapamaz qanzi X

Gamepass sayıları uçuyor, sürdürülebilir sistem qanzi (En komiği bu. 2 senedir kafa açtıkları sistem 0 artış yapmış tam komedi. Xbox live dahil sayıymış. 2 sene önce de aynıydı. Ağır darbe oldu.) X

Ps'ye Xbox oyunları gelmeyecek qanzi PS hesapları uyduruyor qanzi X

PS batacak qanzi X

ABK gelince yardıracağız qanzi X

Başlığın 3 yıllık kısa özeti. Daha uzar gider. Mütemadiyen hangi konuda konuşsalar sonuç hüsran. Hala iddialılar. İlginç hakikaten.

Firmasının havlu attığını ortada VS de kalmadığını hala kabullenemeyenler var. Xbox para kazanmayı tercih etti. İyi de para kazanıp yolundan devam edecek. Oyunlar da Ps'ye kuzu kuzu gelmeye devam edecek. Vs kalmadı, bitti gitti. Dışarı çıkın, bir hava alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksungur_ -- 17 Şubat 2024; 16:48:14 >

• Caped 117 Crusader kullanıcısına yanıt
    Sana göre hiçbiri gelmeyecekti. O ne olacak? hepsi sırayla gelecek.
    O çöpleri de xboxı da kaale alan olmadığı için 3. Parti oldun. Sony batıyor diye diye müridi olduğun konsol battı. Şu konuda Rezil olmaya doymadın. Müritlikte senin üstüne yok. Ama hala başkaları mürit he. Yersen. Seni kim ciddiye alsın? Dalgamızı geçiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theKing_90_03 -- 29 Şubat 2024; 14:3:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

Eeeeee hangisi çöp?  

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.