Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kont gerçekten çok iyi olmuş eline sağlık
    Bence bunları ayrı bi topic de toplamalısın merak eden giren bakar böylece sayfa geçtikçe arkalarda kaybolmamış olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkliali -- 14 Mart 2009; 14:51:15 >
  • Sawyer -Karı kız meseleleri Parçala behçet filminden araklamışlar
  • Lostsuz da hafta çekilmiyor yahu
  • bu arada hiç değindik mi hatırlamıyorum ama...

- son bölümde gördüğümüz üzere bizimkiler 70 lere yerleşmişler peşinden jack ve tayfasıda geldi , eyer bu arkadaşların bunda sonra zaman yolculuğu yapmayacağını düşünürsek ... o zamandan 2004 e kadar ayrıca yaşamış olmaları mumkun bişekilde purgeden kurtuldularsa yada others a falan katıldılarsa tabi

ancak şu geçmişin oturması yada değişmesi ihtimalinide göz önünden çıkarmamakta fayda var yani eyer bunların geçmişe gidiş süreçleri daha başka ve zamanında olamadıysa bzim izlediğimiz 2004 adası geçmişin oturmadığı bir ada olabilir , ve bunların şimdi geçmişe gitmesi ile ajiranın düştüğü zamandaki adada sawyer ve jack yeni bir oluşum önderi olarak karşımıza çıkabilirler ha yaşlanmamış bile olabilirler hatta :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 14 Mart 2009; 21:46:14 >
  • Teşekkürler arkadaşlar... Ayrı bir topik olsun ben de isterim ama yönetim direk siliyor... Topiği açan arkadaştan rica edip ilk mesaja yerleştirsek de olabilir... Tabi unuttuğumuz birşey kalmasın, son eklemeleri yapalım
  • Claire de bir yerde karşımıza çıkacak ama nerede?

galiba jacop ile takıldı kaldı, ya da jack'in babası ile... bir yere sıkıştı ama nereye?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cok_yasa_kamil

Claire de bir yerde karşımıza çıkacak ama nerede?

galiba jacop ile takıldı kaldı, ya da jack'in babası ile... bir yere sıkıştı ama nereye?

o clarie in de babası :)
  • Lost hayranlarına hitaben çektiğim bir kare

• quote:

Orjinalden alıntı: Wasted Years

Lostsuz da hafta çekilmiyor yahu

Yeni bolum ne zaman?
  • Eski (orjinal) adi "Gizli Hedef"
    Su anda Risk adiyla iki degisik turu satiliyor marketlerde.

quote:

Orjinalden alıntı: lord_eb

quote:

Orjinalden alıntı: KontG

Risk oyunu ?

Sawyer, John ve Hurley oynuyordu.. 4x09de galiba.. Sawyer, Sibirya`ya saldiriyorum diyordu, Hurley`de Avustralya oyunun anahtaridir diyordu.. Iste o oynadiklari oyundu :)

Risk, bolgelere ayrilmis ozel bir dunya haritasi uzerinde oynanan bir savas-strateji masaustu oyunudur.
  • Yanlis hatirlamiyorsam "Iskeletler" degil, sadece bir iskelet vardi, Hurley "isci" yazisini okuyordu, Sawyer'da dalga gecerek ismini (soyismini) okuyordu yaka etiketinden.

Zaten o adam da Benjamin'in babasi, o minibus, Ben'in babasini gazla oldurdukten sonra ormanda terk ettigi minibus. Hani Robert "onu buraya getirmemizi ister misin?" diye sordu da Benjamin'de "gerek yok, orada kalsin" dedi ya, o minibus iste.

quote:

Orjinalden alıntı: satoyama

quote:

Orjinalden alıntı: PowerOn

hurley minibüsü ilk bulduğunda içinde bazı cesetler vardı şimdi arşivi tekrar çıkarmak istemiyorum onların adını söylemiş miydi elbiselerine bakarak hatırlayan var mı? Belki de kendi iskeletini gördü hurley

3. sezon da hurley ili ilgili olan bölümde "çalıştığı yere gök taşı düştüğü bölüm" hurley o wv minübüsü buluyor içinde iskeletler var ve adamın ismini söylüyor okuyor yani benimde aklıma geldi senin düşündüğün

• Darkufo sitesinde yazana göre; 5. sezonda bir karakter ölecekmiş. Kim olduğunu açıklamamışlar ama anket düzenlemişler:

One of these will die
    Ben
    Sawyer
    Daniel
    Jin
    Miles

http://spoilerslost.blogspot.com/2009/03/one-of-these-will-die-updated.html

Ayrıca, sezon finali 2 saat olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paramparca -- 15 Mart 2009; 5:44:48 >
  • Bence Ben ölecek.Herkes onu öldürmek istiyor.Başta Locke olmak üzere
  • Listeler-----------http://www.ozguroz.com/modules/news/article.php?storyid=224
    Fısıltılar---------http://www.ozguroz.com/modules/news/article.php?storyid=99
    anagramlar ---- losttaki anagramların neler olduğunu merak edenler için
    http://www.ozguroz.com/modules/news/article.php?storyid=217
  • Miles ölsün.. bence gereksiz bir tip
  • benjo nereye ölüyor yaw dizideki en sevdiğim karakter ve en iyi oyunculuğu ortaya koyan adam....
    bence miles ölsün
    diziye girdiğindne beri önemli bir olayı olmadı figüran gibi be...
    ama ben oc 6 sından biri ölcek diye biliyordum? yanlış mı biliyorum?
  • bu hafta yani 18 mart'ta 2 bölüm(9. ve 10.) birden yayınlanacak??
  • quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

Lost hayranlarına hitaben çektiğim bir kare

çok orjinal olmuş

• quote:

Tebrikler gerçekten güzel kare.

• quote:

Nice.

• 
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.