Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
40
Favori
92.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
230 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:37:6 >
  • evohan kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:37:13 >
  • Farcry 5 çevirisi var, Erdem bey yoğun olduğu için daha %30 larda keşke yardımcı olsanız kendisine
  • Codex versiyonuna yamayı yükleyemedim ya yamayı yönetici olarak kuruyorum, doluyor siteye falan yönlendiriyor sonra oyuna giriyorum kurulmamış oluyor 2 versiyonuda indirdim olmadı help
  • barabarabarbara kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:37:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

evet onuda denedim bende yüklüymüş
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    Cok guzel olur tesekkurler
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:37:29 >
  • Versiyon 1.4 ilaçlı sürümü destekliyor mu ? Yoksa ilk kurduğumuz versiyon 1.1 sürümünün üstüne versiyon 1.3'ü kursak yeterli mi ? Teşekkürler
    v1.4 indirip kurdum steam de bir sıkıntı yok eşya açıklamalırı düzelmiş teşekkürler Türkçe dublajı ne zaman geliyor istersen MR.X'in seslendirmesini ben yaprım :)
  • üstat 1.3 sürümü linki varmıdır bende 1.4 hata veriyor neden anlamadım neyframe work 4.7 de kurulu halbuki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:37:43 >
  • quote:

tam kurulum başladığında türkçe bir hata geliyor çıkarılamıyor gibi bişey yazıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:37:47 >
  • quote:

bende 1.2 sürümü varmış yamanız onu lurdum sorun olmadı sanırım bu versiyondada herşey tam
  • Yamayla ilgili bu sıkıntı yaşayan var mı bilmiyorum ama yazayım oyundaki klasik müzikler ve ses efektleri gitti menüde öyle bir seçenek de yok artık garip bir şekilde birde ara sahnelerde ses kayması olmaya başladı bu 2.sorun pek fazla dert etmiyorum çünkü oyunu bitirdim yamaya öylesine kurmuştum ama oyunu orjinal sesleriyle oynamaktan büyük keyif alıyordum birde yamayı kaldırmaya çalıştım oyunu açınca siyah ekran veriyor açılmıyor ve Leon ve Claire ın Noir kostümleri kaybolmuş onlarda menüde ki seçeneklerde yer almıyor.
  • Bugra4129 kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:39:19 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 9 Şubat 2021; 17:1:16 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.