Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
388
Cevap
32
Favori
42.159
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    297 Mesaj

Resident Evil 2 Biohazard %100 Türkçe Yama

Versiyon 1.6
    Steam sürümüne güncelleme geldiği için yamayı da güncelledim.
    Crackli versiyonda herhangi bir sorun yok. v1.6'yı her iki sürüm için de kullanabilirsiniz.

Çeviri : Qnoops

Notlar:
    -Bu yama kişisel bir projedir. Başka grup veya gruplarla hiçbir alakam bulunmamaktadır.

-Yama Steam ve ilaçlı versiyonlarda çalışıyor.

-Kurulum yaparken; "Klasör Seç"e basın ve oyunun kurulu olduğu klasörü seçin. Bu sırada oyunun arka planda çalışmadığından emin olun.

-Yama kurulunca program kendiliğinden kapanacaktır.

-Oyun dosyalarını çıkartmak ve gömmek için gerekli toolları (araçları) yapan programcılara, hiçbir karşılık beklemeden, yaptıkları araçları tüm internet alemiyle paylaştıkları için sonsuz teşekkürler.

-Yamayı beğenirseniz ve bana bağış yapmak isterseniz; buraya tıklayarak bağışınızı HAYTAP'a yaparsanız benim için daha makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

______________________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 29 Temmuz 2019; 10:21:31 >

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz

• Yüzbaşı
    297 Mesaj
    Yayınladığım yama birilerini kudurtmuş olacak ki, ağzından salyalar saçarak bana saldırıyor ve hakaretlerde bulunuyor. Açıkçası bu durum beni içten içe mutlu ediyor. Suçluluk psikolojisinin birebir canlı örneğine şahit oluyorum.
    Yamamın kalitesiz ve hatalı olduğunu ima ediyor ve yamamı kötülüyor. Bunun kararını öfkeden ne söylediğinin farkında olmayan biri değil de oynayan ve yamayı deneyen kişiler versin bence.

Bu yamayı ve diğer yamalarımı kalabalık bir ekiple değil, tek başıma yaptım ve yapmaktayım. Yayınladığım tüm yamalara bakarsanız, türkçe yama olayını hobi olarak yaptığımı ve bunu bir iş olarak görmediğimi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Hata varsa düzeltilir, sorunlar çözülür ancak senin herkesin önünde düştüğün bu aciz durum hiçbir zaman düzelmez, baki kalır.

Herkes istediği oyuna yama yapabilir, istediği an istediği yamayı yayınlayabilir ve istediği şekilde bağış isteyebilir. (Bu işin hukuki yönünü bilmiyorum, bağış adı altında satış yapmak yasak olabilir de olmayabilir de.)
    Ben şahsen bu yamayı paylaşırken zaten uzun süredir çalışmalarını takip ettiğim ve imrendiğim HAYTAP'ın son günlerde haberlere konu olan, kanyonda mahsur kalan köpek için yaptıkları uğraşları görünce bağış için onların linkini koymaya karar verdim ve böyle bir farkındalık yaratmaya çalıştım.

Bu arada bana hakaret eden arkadaş benim yüzümden kendinin yapmakta olduğu yamayı ücretsiz paylaşmaya karar verdi veya verilmesine sebep oldu sanırım. Böyle bir amaca hizmet ettiğim için kendimle gurur duyuyorum. Oyuncular 2 farklı yamaya kavuşacak ve istediğini seçip, istediğiyle oynayacaklar. : - D

Kişiliksiz insanlarla ikili diyaloga girmemeyi tercih ettiğim için bu açıklamayı kendi konu başlığım altından yayınlıyorum. İstediğin kadar zırlayabilirsin beklediğini alamayacaksın, içten içe kudurmaya devam edeceksin.

Ek olarak;
    Yeni çıkan DLC'lerin "ilaç"lı sürümü çıkmadığı için çevirisini yapamadım, "ilaç"lanana kadar da yapamayacağım. Zaten oyunun orijinal versiyonuna ve DLC'lerine sahip olan çok kişi olduğunu da düşünmüyorum, "ilaç"lanana kadar bekleriz sonrasını hallederim.
    Japonca yazı sorununu da bir sonraki yama güncellemesinde halletmiş olacağım diye düşünüyorum.

HAYTAP'a bağış yapanlara başta olmak üzere herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 20 Şubat 2019; 22:21:6 >

• Yüzbaşı
    666 Mesaj
    Bu işler para işi değil gönül işi!

Emeğinize sağlık en kısa sürede sevimli dostlarımız için bağışta bulunacağım.

Beter olsunlar;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrmesports -- 17 Şubat 2019; 20:8:21 >
    freeman1930 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İnşallah bağış yapan arkadaşlar çıkar. Ve bu bağışı Qnoops'a yapmayacaksınız. Adam hayvan hakları federasyonuna bağış yapmanız için sitenin linkini koymuş. Bu adamın kıymetini bilin. Hakkın ödenmez Qnoops, tekrardan eline emeğine sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu ucrew de ki şahıslar insanların akılları ile alay ediyorlar resmen neymiş biz de ücretsiz çıkaracaktık diyorlar Oldu oldu tabi biz de yedik..Ne kadar komik duruma düşüyorlar yahu hepimiz biliyoruz ki bu yamayı en az 20 liradan satacaklardı. Şimdi ise sinirden kudurmuşlar bu yamayı yapan arkadaşa hakaret ediyorlar merak etmesinler bu forum kimin ne olduğunu çok iyi biliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witcher3 -- 18 Şubat 2019; 19:45:51 >
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
    Guns n' Roses - Iron Maiden - Led Zeppelin - Deep Purple
  • Yarbay
    5169 Mesaj
    Hocam birilerin tekerine çomak soktun kurdurmuş it gibi nereye saldıracaklarını bilmemeleri normal

Giriş sert oldu lakin "teşbihte hata olmaz" konunun aslına DH forumda Türkçe yamalar bölümü birileri gelsin Başlığa "TR yamaya başladım IBAN ekledi", yada bağış diye kişilerden para yatırmaya zorlamak için değil

Forumun bu kısmında TR yama paylaşımı yapılır, Kişinin isteğine bağlı olarak bağış talep etmek içindir...

TR yama ticareti yapacaksan (GG-N11) vs.. satış siteleri var. Fatura kesmesen, Maliye şikayet edildiğinde geriye dönük kazandıklarında hesaplanır, cezası ile vergiyi çatır çutur alırlar korkusundan bunuda yapamazlar

Burda anca millete efelik yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 18 Şubat 2019; 14:49:58 >
    PC: CPU: i5-3570k & Cooler: Zalman CNPS10xOptima / Anakart: Gigabyte Z77x-UD3H / GPU: Palit RTX 2060 GamingPRO / Ram: Corsair Vengeance 16gbDDR3_2133 / SSD: Corsair GT 120gb / mSATA: Kingston SSDNow 60gb /HDD: 2x WD 1tb ezex / PSU: AeroCool Strike X 800wat-%80silver / Kasa: Zalman Z11 plus / Monitör: AsusVX239H / Fan kontrolcüleri: AeroCool F6XT & X-Vision / Direksiyon: Saitek R660gt & Gamepad: x360 wireless / Klavye: Logitech g510 Gaming / Mouse: Logitech g300 gaming / Kulaklık: Tt eSPORTS Cronos //PSN: Man1aC00L
    Çok mantık teptim, Hiç değil heptim, Koyu karamsar renktim, Velhasıl çiftesinde pektim, Binlercesine karşı yektim...Bitmedim teke tek hep indirdim...

• Onbaşı
    16 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

U-crew'de ucretsiz cevirdi
    Yaptigina Saygi Duyuyorum ama Siz Böyle Yaparak Cevirmenlere Darbe vuruyorsunuz.Korkarim Hic İyi İş yapmiyorsunuz. En azindan Yaparken Aranizda Anlaşin.2 Tane 2 farkli grubun'un yad aEkibin Ayni Oyunu cevirmesi kadar aci birşey yok.. Üzülüyorum bu duruma. Elbette Saygi duyuyorum. Bu Tarz cıkışlar Cevirmenlere Darbe vurur Haberin olsun.
    u-crew de ücretsiz çevirdi evet, ya da sen öyle biliyorsun,
    Bu yama çıkana kadar ücretsiz lafını kimseden duydun mu?.
    kim isterse çevirir yamayı, kimse resmi bir iş yapmıyor, asıl sen böyle konuşursan çeviren insanlar azalır.
    Sen teşekkür edip geç, ve oynamana bak. şu an gerçekten boş konuşuyorsun.

Bu arada yamayı yapan arkadaşın eline koluna sağlık teşekkürler gerçekten, Hakkını helal et..

• Yüzbaşı
    297 Mesaj

Objektifliğiniz için çok teşekkür ederim.
    Evet ilk işim tüm textleri diğer toola aktarıp deneme yapmak olacak. Eminim ki bu Japonca karakter sorununu çözecektir. Çözmezse de tool makerlarla görüşüp rica eder düzelttiririz. : - )

Siz hiç kendinizi yormayın benim için, düşünmeniz yeter. Akşama hallederim. : - )

Beni destekleyen @herkese teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Castellanos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    10460 Mesaj
    3 çeşit insan vardır
    1) yaparım der yapamaz
    2) yaparım der yapar
    3) demeden yapar
    bravo dostum kıskananlar çatlasın bazıları sana sitem edebilir kafana takma hayatında başarılar...
    Arkadaslar yamayi cikaran arkadasimiza ucrew ceviri konusunda firsatci hamambocegi diyen sahislarin ucretli yamalarini lutfen satin almayin. Karakterlerini belli ettiler. Kiskancliktan ne diyeceklerini sasirdilar !

qnoops İsimli arkadasa onceki yaptigi bi ceviriyle alakali bi istekte bulunmustum hemen yardimci olmustu. Bagisi da hayvan haklari federasyonuna yaptiriyor. Lutfen bu arkadasa sahip cikip destek olalim. Boyle adamlar artik tek tuk kaldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 18 Şubat 2019; 12:8:48 >
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj
    -Duyuru-

Kayıt dosyalarının çince görünmesi ve bir görünüp bir kaybolması problemini hallettim, saat geç olduğu için yeni yama kurulum dosyasını şimdi compile edip paylaşamayacağım maalesef ama en geç yarın akşam paylaşmış olurum. : -)

Başta celikeins'e olmak üzere tüm reverse engineering dehalarına teşekkürler. Bu dosyalar sizler sayesinde açılıyor ve sorunlar sizin sayenizde çözülüyor. : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 19 Şubat 2019; 1:20:10 >

• Yarbay
    14503 Mesaj
    Bakıyorum ucrew in fake elemanları damlamış gene buraya, qnoops ne acıtmış sizleri be feryadınızı bütün memleket duyuyor

Gerçi senin gibileri muhattap alacak halim yok bloklayıp geçiyorum. ucrew i face den takip ediyorum yorumların altına yama ücretlimi olacak diye sorduğumuzda evet yanıtını almıştık. Bütün forum biliyor bunu ücretli çıkaracaklardı, bu yüzden yalancılığın kıvırmanın alemi yok geç bu işleri...

Tabi ne kadar tesadüf değil mi, qnoops un yaması yayınlana kadar facebook, donanım haber ve kendi sitelerinde en ufak bir ücretsiz olacak yazısı, başlığı vs yoktu. Yalandan kim ölmüş değil mi, vay efendim biz de ücretsiz yapacaktık he canım he oldu biz kalkalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witcher3 -- 19 Şubat 2019; 22:51:37 >
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]

• Yarbay
    14503 Mesaj
    Bu ucrew denen elemanlar resident evil 7 yi çevirip sadece orjinalde çalıştırdılar. Face den kopyaya uyarlayacakmısın diye sorulduğundada ukalaca kopyaya destek vermiyoruz dediler. Doğal olarak çevrilen oyunu da kimse çevirmek istemedi. İşte bu şahıslar yüzünden uzun süre Türkçe oynayamadık re7 yi. Yakın zamanda forumdan değerli arkadaşlar el attılar da v1.3 sürümüne yama yaptılar şimdi herkes oynayabiliyor..

Daha önce kopyaya destek vermiyoruz gibi ukalaca cevaplar veren bu ucrew de ki şahıslar şimdi re2 remake yamasına her sürümde çalışacak diyorlar işte bunların karakteri budur açık ve net !!!

Tek dileğimiz bu şahısların yama işlerinden çekilmeleri başka bir şey değil...
  • Çavuş
    77 Mesaj

Paracı tayfa senin kahrından tüm yama mesajlarını sildi. Bi devrim yaptın adeta. Long live Qnoops...
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj

RE 7'yi yayınladık :) RE 2 yamasını görünce inanın şok oldum Hâlâ şoktayım. Helal sana @Qnoops

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 17 Şubat 2019; 19:55:50 >
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geri bildirim için teşekkürler

Ayrıca @Herkese teşekkürler
    |
    |
    Team NINJA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Blogio
üniversite
haberler
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.