Şimdi Ara

Mercedes aracima carptilar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçmiş olsun.
  • Yav adam yeni mercedes almış ve çok üzülmüş, gömmeyin artık o kadar. kardeş geçmiş olsun. Bence iyi yaptın. Adam aracını yaptırmasa bile sen yaptır, hasar kaydı vs. ile uğraşma. Görebildiğim kadarı ile pasta cila ile epeyce düzelir, boya atmış yere ise az bir boya alınıp rötuş yapılır. Boyasız göçük tamiri ile de göçen kısım düzeltilir diye düşünüyorum.
  • gerçekten ilginç, mercedese çarpmışlar olacak iş değil
  • mercedes diye belirtmissiniz. ucuz mercedes oldugunu da belirtseydiniz ya?
  • Mercedes’inize çarpmaları kötü olmuş. Keşke arabanıza çarpsalardı ☹️
  • Soğuk su içmek ister misin?
  • Mercedes

Mersedes

Merso

Mersi

Mersin

Arabam var hemi de mercedes.

Mercedesi olmayan konuya girmesin.

Mercedesi olmayan evden dışarı çıkmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

Isi gucu olmayan bos insanlar toplulugudur

Bknz , forum

Görgüsüzlerin de konu açtığını ekleseydiniz keşke, eksik yazmışsınız
  • Mercedes lafından sonrasını okumadım.

Anladık Mercedes'in var!
  • MERCEDESİ Mİ VARMIŞ
  • Mercedes aracima carptilar
  • Kim o Mercedes'e çarpan hadsiz. Derhal getirin onu bana. İnsan nasıl olur da bir Mercedes'e çarpar, hemide daha 1 haftalık Mercedes'e.

O değilde sokakta aracın üzerinde kedi gezerken kaportaya osursa değer kaybı peşine düşecek adamlar var.

Allah beterinden saklasın ne diyelim.

Değer kaybedeceği endişesi taşıyan kalkıp da araca servet harcamasın. Adı üstünde araç. Yani mutfaktaki buz dolabı neyse bu da aynısı olmalı.
  • Geçmiş olsun başkan.

Şimdi adama ulaşmaya çalışacan adam telefonlarını falan açmamaya başlayacak. Kabul etmyecek.

Gibi olabilir. Genelde böyle olur. Ama umarım olmaz. Kul hakkı nedir bilen biridir umarım.

Olursa da eğer, umarım fotoğraf çekmişsinizdir veya hiç olmadı adamın plakası falan elinizdedir.

Yoksa üstteki arkadaşın dediği gibi. Soğuk su içmezsin inşallah.
  • Söz uçar yazı kalır tutanak tutulması gerekirdi,karşı tarafın insaniyetine kalmış işiniz. Değer kaybından önce karşı tarafla iletişime geçip aracınızı onarmaya bakın.
  • Tutanağını sen her ihtimale karşı tut neden tutmuyorsun ki

Ha telefondan ulaşamadın adam kaçtı işim var oyalayıp durdu seni

Yaptıracaksa yine yaptırırsın devreye sokmazsın

Tampona değer kaybı veriyorlar mı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

Hocam pilakasini aldim resimde cekdik adam isyerinin adresini verdi o konuda sikinti yok benim skintim deger kaybi olur mu aracimda camurluk boyasiz olur gibi hic tutanaga girmeyip parasini alip yaptirsam diyorum.

Değer kaybını tutanak tutmadan alamazsınız karşı tarafın %100 kusurlu olması gerekir.
  • landscapee kullanıcısına yanıt
    Burayı sözlük sanıp yorum yapmış gibisiniz :)

İşi gici ilmiyin biş insinlir tipliliğidir
    Bknz; mircidisimi çirptilir imi kiçmidilir
  • montum değil ADİDAS MONTUM.
  • Şu tutanak ve 2 foto çekmek o kadar uzun iş değil, bu günün işini yarına bırakmamak lazım...
  • Mariaaaağğğ mersedeeessss

Neden mercedes anlatsanıza biraz?

Geçmiş olsun
  • Yav adam yeni mercedes almış ve çok üzülmüş, gömmeyin artık o kadar. kardeş geçmiş olsun. Bence iyi yaptın. Adam aracını yaptırmasa bile sen yaptır, hasar kaydı vs. ile uğraşma. Görebildiğim kadarı ile pasta cila ile epeyce düzelir, boya atmış yere ise az bir boya alınıp rötuş yapılır. Boyasız göçük tamiri ile de göçen kısım düzeltilir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.