Şimdi Ara

Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.924
Cevap
60
Favori
241.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjinal mi diye gittim optiklere sordum video çektim. Bu gönderiyi beğenin lütfen üstte çıksın buyrun link

https://youtu.be/XLFIgU3ot3w
  • Saat&Saat'den 1.700 TL verip aldığım saati pil değişimi için mağazasına götürdüm. "Ben bu ürünü 300 TL'ye aldım pili bitti, hem pilini değiştirip hem de orijinal mi bakabilir misiniz?" dedim. Adam "orijinal değil ama çok iyi replika" dedi. Faturasını çıkardım "o zaman siz sahte satıyorsunuz" falan dedim. Yok karıştırdık, yok 300 TL dediğiniz için arkadaş yanıldı falan filan...

Özetle bir ürünün sadece fiyatına odaklanarak sahte olup olmadığını anlayamazsınız. Ürünlerin camları da, çerçeveleri de orijinal. Şu sahte dedi, bu sahte dedi yorumlarına çok takılmayın.
    4 adet Diesel gözlük aldım. Gözlükler gayet hoş ve ben sahte olduklarını düşünmüyorum.

Mağazanın tavrını merak edenler için; aldıklarımdan birisi fazla concon gözlüğü gibi durunca iade veya değişim istedim. İade için iban no ile birlikte gözlüğü gönderin dediler ama ertesi gün stok güncellenince başka bir gözlük beğendim ve onunla değişim istediğimi söyledim. Bendeki gözlüğü kargoya verdim ve kargo fişinin fotoğrafını çekip gönderdim. Daha gönderdiğim gözlük ellerine ulaşmadığı halde, sadece attığım fişe bakarak o gün benim istediğim gözlüğü kargoya verdiler ve bu sabah yeni gözlüğüm iademden önce elime ulaştı.Bırakın interneti mağazadan aldığımız ürünlerde bile elli kere evirip çevirip inceleyen esnafların olduğu memlekette şu hareket takdir edilesidir.

Aldıkları ürünlerin sahte olduğunu düşünenler, yeğeninin sağlığını düşünmeden hediye edenler vs. vs. lütfen bir an önce iade edin, stoklar güncellensin çünkü ben kampanyayı geç gördüm daha güzel modeller başta satılmış sanırsam, bi zahmet sahte gözlükleri geri gönderiverin be.
    Mağazalarında 2 al 1 öde varmış.Ben de bu kampanyadan faydalanmak ve şu gözlükleri almak istedim...

Bu iki gözlük için 448 TL ödeme yapmam gerektiği söylendi.

Zaten kampanyasız alsam 496 TL ediyor,bu nasıl 2 al 1 öde kampanyası,bu şekilde 2 al 1 öde olmuyor,dedim.

2 al 1 öde kampanyamız bu şekilde,2 gözlüğe 248TL gözlük alma olmaz,şeklinde cevaplar aldım.

Sayın forum halkı şimdi siz söyleyin,bu 2 al 1 öde kampanyası mıdır?...
    Yansımanın en zararlı ve tehlikeli olduğu durum araç kullanımı sırasında gözlenmektedir. Sürücüler geleneksel yansıma kaynaklarına ilave olarak ön konsolun ön camdaki yansımasına da tahammül etmek zorundadırlar. Çeşitli araştırmalar bu yansımanın sürücü görüşünü %30 'lara varan oranda düşürdüğünü tespit etmiştir. Polarize güneş camları bu problemi ortadan kaldırmaktadır.
  • Saat&Saat'den 1.700 TL verip aldığım saati pil değişimi için mağazasına götürdüm. "Ben bu ürünü 300 TL'ye aldım pili bitti, hem pilini değiştirip hem de orijinal mi bakabilir misiniz?" dedim. Adam "orijinal değil ama çok iyi replika" dedi. Faturasını çıkardım "o zaman siz sahte satıyorsunuz" falan dedim. Yok karıştırdık, yok 300 TL dediğiniz için arkadaş yanıldı falan filan...

Özetle bir ürünün sadece fiyatına odaklanarak sahte olup olmadığını anlayamazsınız. Ürünlerin camları da, çerçeveleri de orijinal. Şu sahte dedi, bu sahte dedi yorumlarına çok takılmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addwork -- 16 Mart 2017; 15:17:47 >
  • Arkadaşlar Şimdi iade ettiğim gözlüğün işlemleri için aradım bir hanımefendi çıktı.

Kendilerinden 8 adet gözlük aldığım için laf lafı açtı. Donanımhaber den konuştuk. Kendileri de farkındaymış forumun.
    Genelde çok düzgün insanların aradığını alışverişlerden memnun olduklarını söyledi

Fakat bazı kişilerin maruzatlarını dile getirirken çok kaba uslüp kullandığını bazı, forumda da kabul görmeyen, ölücü mezarcı takımından vatandaşlarında değişimi daha pahalı olan model ile (mesela adam osse aldı dizelle değişim) ısrarla istediğini;

Bu şekilde bir iletişimin kendilerini de zor durumda bıraktığını konuştuk.

1)3 kere aradığım kendilerine ulaşamadım 5 dakika sonra onlar beni aradı
    2)Konuşmamız sırasında arkadan en az 7-8 kişinin aradığını öğrendim
    3)Yoğunlukları fazla
    4)2 adet şirket hatları var 2 kişi (sanırım işlemlerle ilgileniyor)

Vel hasıl kelam;

Kendileri son derece ilgili alakadar. Çözüm odaklı yapıcı ve proaktif. Kimsenin parası pulu kalacak biryer değil bir kere bunu bilelim.

İşlemlerimizi yaparken edebimize adabımıza elimize ayağımıza dikkat edelim özellikle genç yaştaki arkadaşlar; Kaç paralık gözlük almışsak muadili ürünle değişim isteyelim Abuk subuk işler yapmayalım. Yapacak adam da gözlük falan almasın. Bakın burayı biliyorlar. Bu 3-5 mezarcı yüzünden sıkıntı çekmeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: realitych

rayban tarzı gözlüklerin modası geçti artık

rayban tarzı da ne hocam raybanın bin tane modeli var
  • Çalsan bu fiyata vermezsin.
  • 4 adet Diesel gözlük aldım. Gözlükler gayet hoş ve ben sahte olduklarını düşünmüyorum.

Mağazanın tavrını merak edenler için; aldıklarımdan birisi fazla concon gözlüğü gibi durunca iade veya değişim istedim. İade için iban no ile birlikte gözlüğü gönderin dediler ama ertesi gün stok güncellenince başka bir gözlük beğendim ve onunla değişim istediğimi söyledim. Bendeki gözlüğü kargoya verdim ve kargo fişinin fotoğrafını çekip gönderdim. Daha gönderdiğim gözlük ellerine ulaşmadığı halde, sadece attığım fişe bakarak o gün benim istediğim gözlüğü kargoya verdiler ve bu sabah yeni gözlüğüm iademden önce elime ulaştı.Bırakın interneti mağazadan aldığımız ürünlerde bile elli kere evirip çevirip inceleyen esnafların olduğu memlekette şu hareket takdir edilesidir.

Aldıkları ürünlerin sahte olduğunu düşünenler, yeğeninin sağlığını düşünmeden hediye edenler vs. vs. lütfen bir an önce iade edin, stoklar güncellensin çünkü ben kampanyayı geç gördüm daha güzel modeller başta satılmış sanırsam, bi zahmet sahte gözlükleri geri gönderiverin be.

• Konusu açıldı mı bilmiyorum elit optik'te güneş gözlüklerinde %80 indirim var almak isteyen bu fırsatı değerlendirebilir..

http://store.elitoptik.com.tr

• H4RuNN H kullanıcısına yanıt
    zaren gittigidiyorda bu taktik hep tutuyor "orjinal kutusunda" olunca millet hep atliyor.

faturali olsa bile cakma ihtimali olabiliyor gecen bir konuda gecti. gumrukte takilanlar ihaleyle satilinca alanlar markali fatura kesebiliyorlarmis
  • Kapıda ödemeyle bir mustang söyledim. İnşallah hıyar çıkmaz

• Satılan gözlükler maliyeti 10 liralık gözlükler zaten. Herkes şok olmuş fiyatlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: valerio

Marka seçim menüsünde diesel ve diesel....
    Guess ve guess...
    mustang ve mustang... var ne demek bu ?
    İmştasyınumu demek :)
    Tam alıcaktım kıllandım ?

foruma üye alımından önce sınav sistemi getirilsin
  • Ebat falan yazmıyor, neye göre alıyorsunuz ?
  • Azazel07 A kullanıcısına yanıt
    dükkanda eline alıp inceleyip evine götürdüğün gözlük Evde bayan gözlüğüne mi dönüştü anlamdım?
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Çok yardımcı oldunuz, ufkum açıldı. Ne yapacağımı bilmiyordum saolun.

Hemen iade etmek istediğim gözlüğü gidip çöpe atıyorum
  • Neye göre çakma diyorsun milleti yanlış bilgilendirme bana orjinal kutusunda geldi ayrıca bilinen bir mağaza elit optik
  • Wally Gator kullanıcısına yanıt
    Orijinal olmayan bir ürün için 45 sayfa konuşulur muydu diye bir düşünün bence. Ben artık genel alışveriş kültürü olarak forum donanımhaber sıcak fırsatlara çok güveniyorum buradaki araştırmacı, sorgulayıcı kitle ve herşeyin ucuzunu bulma beceresi kolay kolay bulunmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLTaR_07 -- 24 Mart 2017; 11:23:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

http://www.dunyagoz.com/tr 69₺ gözlük alıp sevinmeye devam edenler şimdiden bu hastaneden randevu almaya başlasın

Ya sen cakma oldugunu bile bile yegenime verdin dedin madem katarakt olacagini biliyorsun neden yegenine veriyorsun iade etseydin ya cok basit konusuyorsunuz artik firmayla ne sorun yasadiysan basliga geldiginden beri karalama yapiyorsun bi kanitin varsa konus yoksa kaybol
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Iade cidden sorunlu. Bu kadar siparisten sonra musteri ile artik pek ilgilenmiyorlar klasik esnaf hareketleri.
    Bende 3 adet almistim 1 adetini degisim icin gonderdim kutu icerisine yazi yazip.

2017 olmus kargo icine not birakip haberlesmeye calisiyoruz
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Seviyene uygun kimse yok dostum gülmedik de gidebilirsin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.